آموزش آنلاین تعمیرات پکیج

با توجه به اینکه اکثر ساختمان ها برای تامین آب گرم مصرفی و سیستم گرمایشی روی به دستگاه های پکیج آورده اند نیاز به خدمات در طول زمان توسط این مشتریان باعث شده تا بازار کار بسیار پر رونقی برای تکنسین های این شغل ایجاد شود. با توجه به این موضوع ما در فن آموزان آنلاین با استفاده از تجربه یک دهه آموزش این دستگاه ها دوره آنلاین تعمیرات پکیج را برای شما آماده کرده ایم.

در این دوره صفر تا صد مبانی عیب یابی و تعمیرات تمامی قطعات پکیج دیواری به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد. برخی از سرفصل های مهم آموزشی عبارتند از آموزش باز و بست کامل دستگاه، عیب یابی تعمیر پمپ پکیج، تست مسیرهای آب مصرفی و گرمایشی، عیب یابی و تعمیر مسیر گاز و اشتعال، آموزش عیب یابی سنسورهای مختلف، آموزش عیب یابی فن و محفظه احتراق و آموزش کار با ابزار تعمیرات به همراه صدها نکته در مورد عیب یابی و نحوه راه اندازی پکیج های خراب.

تمامی ویدیو های پکیج آموزش تعمیرات پکیج با بهترین کیفیت و با جزئیات فیلم برداری و تدوین شده اند و دسترسی به آن ها به صورت دائمی برای شما فعال خواهد بود. شما می توانید همراه با آموزش سوالات خود را در گروه های پرسش و پاسخ مطرح کنید و در پایان دوره امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای نیز میسر خواهد بود.

در صورتی که نحوه نصب دستگاه های پکیج را نمی دانید پیشنهاد می شود ابتدا دوره آنلاین نصب پکیج را مشاهده کنید و در غیر این صورت می توانید مستقیما دوره مجازی تعمیرات پکیج را خریداری کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیرات پکیج

ویدئو
ویژگی های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین تعمیرات پکیج
شهریه: 4,000,000 تومان

سرفصل های دوره مجازی تعمیرات پکیج

logo gold

آشنایی با مولتی متر و انواع آن

آموزش اندازه گیری و کار با دستگاه مولتی متر در تعمیرات

تشریح مبدل های دو منظوره و تک منظوره

تشریح سیکل عملکرد پکیج دیواری

آموزش فلو سوئیچ و عملکرد آن

تشریح کارکرد فن در پکیج

تشریح قطعه ونتوری و عملکرد آن

تشریح پرشر دود در پکیج و عملکرد آن

معرفی سایر قطعات پکیج و کاربرد و عملکرد آن ها

نحوه عملکرد پکیج و تک مبدول و دو مبدل

سست و عیب یابی پکیج با مولتی متر (عملی)

تشریح پکیج تک مبدل (عملی)

تشریح پکیج دو مبدل (عملی)

بازو بست قطعات پکیج به و آموزش ایرادات آن ها (عملی)

بازو بست مبدل اولیه و ثانویه (عملی)

تشریح مدار مصرفی و گرمایشی (عملی)

بازو بست محفظه احتراق و عیب یابی آن (عملی)

بازو بست شیر سه راهه (عملی)

logo gold

روشن کردن پکیج روی کار و تست عملی قطعات (عملی)

نحوه عملکرد شیر پر کن و بازو بست آن (عملی)

معرفی خطاهای مختلف در پکیج و نحوه رفع آن (عملی)

تشریح عملی پرشر آب و وظیفه آن (عملی)

بازو بست کلید حد و عیب یابی آن (عملی)

تشریح قطعه ونتوری و عیب یابی (عملی)

تشریح قطعه پرشر هوا (عملی)

تشریح عملکرد میکروسوئیچ و دیافراکم (عملی)

تشریح شیر گاز و سیستم گازی پکیج (عملی)

بازو بست پمپ و معرفی قطعات رتور، استاتور و سایر قطعات (عملی)

تشریح مانومتر و نحوه عیب یابی و تعویض (عملی)

بازو بست و عیب یابی محفظه احتراق و جرقه زن (عملی)

نحوه تنظیم شیر گاز و شعله ها (عملی)

بازو بست و تست فن و موتور فن (عملی)

تشریح و تست NTC (عملی)

بازو بست منبع انبساط (عملی)

بازو بست صفر تا صد پکیج و توضیخ نکات تعمیراتی (عملی)

تشریح نکات عیب یابی پکیج و نکات تکمیلی

ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات پکیج
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات پکیج
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات پکیج

اگر به دنبال دریافت یک مدرک دو زبانه و معتبر در زمینه تعمیر پکیج هستید، با ثبت نام در این دوره، می ‌توانید به این هدف دست یابید. داشتن این گواهینامه می ‌تواند شما را به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای پکیج با مهارت های برتر معرفی کند. علاوه بر این، یک مدرک فنی معتبر از طریق آموزشگاه به شما تعلق خواهد گرفت.

با شروع آموزش مجازی تعمیرات پکیج، شرکت‌ کنندگان در یک گروه واتساپی یا تلگرامی با حضور استاد دوره عضو می‌ شوند و می توانند مشکلات خود را به راحتی مطرح کرده و استاد دوره به آن ها پاسخ دهد. هم چنین، پنج جلسه مجازی نیز برای کارآموزان در نظر گرفته شده است.

سرفصل های این دوره طبق برنامه ریزی دقیق توسط استاد تدریس شده و مطالب از پایه شروع می شود. به طوری که شما هیچ نگرانی بابت گذراندن دوره ای به عنوان پیش نیاز نحواهید داشته و هر فرد علاقه مند با هر مدرک تحصیلی و تجربه قبلی می تواند در این کلاس نام نویسی کند.

خریداران پکیج آموزش تعمیرات پکیج به طور دائم و مادام ‌العمر به ویدیو های دوره دسترسی دارند و می ‌توانند آن‌ ها را طبق زمان بندی خود مشاهده کنند. این امکان به آن ‌ها اجازه می‌ دهد تا به طور نامحدود از مطالب استفاده کرده و هر زمانی که نیاز داشته باشند، به دوره و دستور العمل‌ های آموزشی دسترسی داشته باشند. به علاوه، در صورت آپدیت دوره، شما به آن ها نیز دسترسی خواهید داشت.

با توجه به آمار قابل قبول تعداد کارآموزانی که به درآمد عالی در تعمیر پکیج رسیده اند، می توان ورود به بازار کار این حوزه را با یادگیری آنلاین تضمین کرد. کارآموزان پس از اتمام مراحل آموزشی خود قادر به فعالیت در بازار کار خواهند بود. این به این معناست که آموزش ‌ها و مهارت ‌هایی که در دوره یاد گرفته ‌اند، مستقیماً به کارآمدی و کارآفرینی آن ها در حوزه تعمیر انواع پکیج ها کمک می ‌کند.

با ثبت نام در آموزش آنلاین تعمیرات پکیج دیواری امکانات بیشتری نسبت به دوره حضوری در اختیار شما خواهد بود. به طور مثال دسترسی دائمی به مطالب آموزشی، امکان مشاهده چندین باره آن ها و هم چنین استفاده از آپدیت دوره را در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین، زمان خود را در ترافیک های شهری برای رسیدن به محل آموزشگاه تلف نخواهید کرد. به علاوه افراد شهرستانی نیازی به هزینه کردم برای رفت و آمد و اقامت در شهر تهران نخواهند بود.

خیر، شما پس از نام نویسی در دوره، می توانید روند یادگیری را به دلخواه خود شروع کنید. یادگیری مهارت تعمیر پکیج بر اساس زمان و برنامه شخصی شما باعث شده است تا هیچ محدودیتی در مورد زمان و مکان برای مشاهده فیلم ‌های آموزشی وجود ندارد..

یکی از ویژگی های محبوب دوره آنلاین،‌ ارائه پشتیبانی نامحدود به کارآموز است. این مورد موجب شده است تا کارآموزان حتی پس از ورود به بازار کار بتوانند با ارتباط با آموزشگاه بتوانند مشکلات احتمالی را برطرف نمایند. این پشتیبانی می ‌تواند شامل جواب دادن به سوالات، ارائه راهنمایی ‌های اضافی و اطلاعات تکمیلی باشد.

روش های متعددی برای ثبت نام علاقه مندان در دوره آنلاین تعمیر پکیج در نظر گرفته شده است.آسان ترین روش، اقدام از طریق سایت الکترونیکی آموزشگاه است. به علاوه کارشناسان ثبت نام آماده پاسخ به سوالات شما هستند و می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، می ‌توانید با شماره گیری شماره تماس های موجود در سایت، راهنمایی های کاربردی را دریافت نموده و نهایتا در این دوره نام نویسی کنید.

پیشرفت تکنولوژی روش های آموزش را به کل مورد تحول و تغییر قرار داده است. روش‌ های جدید آموزش موجب شده است تا بتوان مهارت های فنی و عملی را به طور مجازی از طریق مشاهده فیلم‌ های آموزشی یاد گرفت و حتی کسب و کار شخصی را راه اندازی کرد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.