آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین تعمیرات یخچال

در دوره آنلاین تعمیرات یخچال در فن موزآن آنلاین تمامی مباحثی که می بایست یک تعمیرکار در کلاس های حضوری آموزش ببیند برای شما قابل مشاهده خواهد بود. این دوره به آموزش تعمیرات یخچال های معمولی و ساید بای ساید پرداخته و صفر تا صد مباحث از قطعه شناسی، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات، جوشکاری و شارژ گاز را آموزش خواهید دید.

پکیج آموزش تعمیرات یخچال فریزر آموزشگاه مجازی فن آموزان با هدفِ افزایشِ دانش فنی و مهارت های لازم برای تعمیر این دستگاه؛ با دقت و حساسیت فوق العاده بالایی طراحی و تهیه شده است و به شما کمک می کند تا با تکنیک های عیب یابی و تعمیرِ اشکالاتِ مختلف این دستگاه از نزدیک آشنا شوید. بدون شک با شرکت در این کلاس؛ قادر خواهید بود در صورت بروز هرگونه خرابی در یخچال فریزرها، بدون نیاز به کمک فنی از سوی دیگران، مشکل را به طور صحیح تشخیص داده و برطرف کنید و همچنین در صورت تمایل؛ وارد بازار کار پر رونق و رو به رشدِ تعمیرات لوازم خانگی شده و از این تخصصِ ارزشمند خود درآمدزایی داشته باشید.

دوره به صورت ویدیوهای از قبل ضبط شده می باشد که با فیلم برداری و تدوین حرفه ای تمامی جزئیات را برای شما قابل مشاهده خواهد نمود. با خرید پکیج آموزش تعمیر یخچال دسترسی دائمی به ویدیوهای آموزشی را خواهید داشت و در گروه های پشتیبانی می توانید سوالات خود را با اساتید فن آموزان آنلاین در میان گذاشته تا پاسخ آن ها را دریافت کنید. از دیگر مزایای این دوره امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای بین المللی، پشتیبانی پس از دوره و ارائه جزوات کاربردی می باشد.

دوره مجازی تعمیر یخچال مطمئنا برای افرادی که وقت شرکت در دوره های حضوری را ندارند یا مسیر دوری تا شعبات آموزشی دارند کاربردی خواهد بود. از این رو در تدوین آن سعی شده تا تمامی سرفصل ها بدون کم و کاستی برای مخاطبین قابل مشاهده باشد. علاوه بر این، در صورت علاقه مند بودن می توانید در آموزش آنلاین تعمیرات لوازم خانگی نیز شرکت کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیر یخچال فریزر

ویدئو
مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین تعمیرات یخچال تنها 3,000,000 تومان
تحویل آنی
توانمندی هایی که در دوره مجازی تعمیرات یخچال فریزر این دوره بدست می آورید
آشنایی و تسلط کامل با قطعات یخچال فریزر (کندانسور ، اواپراتور ، دمپر ، انواع فن ها ،ترموستات ، مخزن آّب و...)
تسلط بر تعمیر یخچال و فریزرهای معمولی
تسلط بر تعمیرات یخچال ساید معمولی و اینورتر
تسلط کامل به سیکل کارکرد یخچال فریزر
تسلط کامل به نحویه تعویض قطعات لوازم درب و نوار درب پیچی وپرسی
تسلط کامل به عیب یابی تعمیر و تعویض ترموستات ، فن و کانال هوا
آشنایی و تسلط کامل جهت تعمیر محفظه یخساز و قطعات مربوطه
تسلط کامل به نحویه جوشکاری هواگاز و اصول آن
تسلط کامل به کمپرسورها و اجزای داخلی آن
آموزش کامل سیکل یخچال روی شبیه ساز
تسلط کامل به انواع گازها و نحویه اصولی شارژ گاز
تسلط کامل به نحویه عملکرد پمپ وکیوم ، نشت یابی ،عیب یابی مسیر گاز
آشنایی کامل با انواع سنسورها و ارور کدها
تسلط کامل عیب یابی و تست مدار آبریز و یخساز
اساتید آموزش آنلاین تعمیرات یخچال
مهندس مرتضی جداری
مهندس مرتضی جداری

جناب آقای مهندس مرتضی جداری، دارای مدرک کارشناسی برق قدرت گرایش الکتروتکنیک و مهندسی مکاترونیک و سوابق شغلیِ درخشانی در حوزه تدریسِ دروس متفاوت (از جمله دوره های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی، سیم پیچی الکتروموتور در آموزشگاه های فنی و حرفه ای) دارند. سوابق شغلی و اجراییِ مهندس جداری فقط محدود به تدریس و مدیریت در آموزشگاه های فنی و حرفه ای نمی شود و ایشان تجربه انجام پروژه ها و فعالیت های ارزشمند و قابل توجهی را (به ویژه در حوزه لوازم خانگی و الکترونیک) در کارنامه شغلی و حرفه ای خود دارند که برخی از مهم ترینِ آن ها عبارت اند از: ✔️27 سال سابقه در زمینه سیم پیچی الکتروموتور ✔️3 سال سابقه در زمینه تابلوهای صنعتی، مسئول کارگاه کشتی رانی شمال بندر صدرا، بندر امام خمینی، بندر امیرآباد ✔️تولید کننده تجهیزات پزشکی ویبراتور و فرزآویزهای دور متغیر ✔️تدریس در آموزشگاه های فن آموزان ، فنی پایتخت و… در زمینه لوازم خانگی✔️طراحی، محاسبه و باز پیچ ی انواع الکتروموتورهای خانگ ی و صنعتی✔️کارشناس نصب و تعمیرات انواع لوازم خانگی شامل: لباسشویی، ظرفشویی، انواع یخچال و ساید بای سا ید، مایکروویو و لوازم پرتابل خانگی ✔️نمایندگی رسمی شرکت های هیوندایی، مولت ی مکس، مج یک، شف، همیلتون، ریتون، گرم آوران، پالر و فرسازان ماکو  ✔️کارشناس برنامه های تخصصی حوزه برق رسانه ملی شبکه ایران کاال و چهارسو و شبکه دو سیما ✔️تجربه همکاری با سازمان ها و ارگان های صنعتی مختلف مانند برنامه های آموزشی رسانه ملی شبکه آموزش، موسسه فن آموزان دیگر آموزشگاه های فنی و حرفه ای کشور  و…

سرفصل های دوره مجازی تعمیرات یخچال

logo gold

آموزش و معرفی قطعات مکانیکی دستگاها

معرفی کندانسور، فیلتر درایر، لوله مویی، اواپراتور

معرفی دستگیره ، لولا، نوار دور درب، فیلتر آب

معرفی مخزن آب، سوپاپ آبریز، پدال آبریز

معرفی قطعات الکتریکی یخچال به صورت جامع

معرفی کمپرسور، خازن، رله اورلود و ولتاژی

معرفی ترموستات، المنت، ترموفیوز، تایمر و سنسورها

معرفی فن ها، دمپر و سایر قطعات یخچال

تشریح سیکل کارکرد یخچال و معرفی انواع گازها

معرفی محفظه یخساز و قطعات مرتبط با آن

آموزش تعویض قطعات لوازم درب دستگاه (عملی)

آموزش تعویض نوار درب پیچی و پرسی (عملی)

نحوه بازو بست، تعمیر و تعویض ترموستات (عملی)

تشریح اواپراتور و فیلتر درایر و لوله مویی (عملی)

نحوه بازو بست فن و کانال هوا یخچال (عملی)

بازو بست مجموعه لامپ و تایمر و ترموستات (عملی)

تشریح مجموعه ترمودیسک و ترمو فیوز و تست آن (عملی)

آموزش جوشکاری هواگاز و اصول آن (عملی)

تشریح کامل کمپرسورها و اجزای داخلی آن (عملی)

شبیه سازی سیکل یخچال روی شبیه ساز (عملی)

logo gold

معرفی لوازم شارژ گاز و اصول استفاده از آن ها (عملی)

آموزش عملی شارژ گاز از صفر تا صد (عملی)

آموزش سه روش برای شارژ گاز یخچال (عملی)

آموزش استفاده از پمپ وکیوم (عملی)

نحوه نشت یابی و عیب یابی مسیر گاز (عملی)

نحوه تعویض فیلتر درایر، لوله مویی و سایر موارد شارژ گاز (عملی)

تشریح کامل یخچال ساید و قطعات آن (عملی)

بازو بست کامل درب یخچال ساید (عملی)

بازو بست مجیک باکس و تشریح آن در یخچال ساید (عملی)

بازو بست محفظه یخساز ساید و تشریح آن (عملی)

معرفی سنسورهای یخچال سای (عملی)

بازو بست کامل قطعات داخلی قسمت یخچال و تشریخ آن (عملی)

بازو بست کامل قطعات فریزر ساید و تشریح کامل آن ها (عملی)

معرفی ارور کد ها و موارد مربوطه در ساید

تشریح کامل اواپراتور و مدار خنک ساز ساید (عملی)

تشریح، عیب یابی و تست کامل قطعات ساید (عملی)

تشریح و عیب یابی و تست مدار آبریز و یخساز ساید (عملی)

تشریح منوها و کارد دکمه های یخچال ساید (عملی)

عیب یابی و تشریح سایر قسمت های یخچال ساید (عملی)

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات یخچال
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

آموزش تعمیر یخچال فریزر فنی حرفه ای آنلاین

در ابتدای این کلاس، گامی مهم در جهت درک عمیقِ مبانی تئوری و اصولِ علمیِ حاکم بر عملکرد یخچال فریزر برداشته می شود. به عبارت دقیق تر؛ مفاهیمی پایه ای و در عین حال پر اهمیت (مثل چرخه تبرید، ترمودینامیک، ماهیت گازهای یخچال و ویژگی های آن ها و …) به طور کامل تشریح و تبیین خواهند شد. بدون شک؛ این دانش تئوری، شالوده ای مستحکم برای درکِ فرآیندِ عیب یابی و تعمیرات در مراحل بعدی دوره خواهد بود.

پس از گذر از مبانی و سرفصل های تئوری که به آن ها اشاره شد، نوبت به کالبد شکافی و واکاویِ دقیقِ اجزای داخلی یخچال فریزر می رسد. در این بخش از پکیج آموزشی، با ظرافت و دقت تمام، تک تک اجزای این دستگاه (از جمله کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، فن، ترموستات، رله اورلود، ترموفیوز، لوله مویی و …) مورد بررسی قرار خواهند گرفت؛ زیرا شناختِ دقیقِ وظایف و عملکرد هر یک از این قطعات، در نهایت نقشی کلیدی در فرآیند عیب یابی و تعمیر ایفا می کند.

در قسمت بعدی دوره مجازی تعمیرات یخچال فریزر، با جدیدترین و بهترین روش های ابداع شده در زمینه عیب یابی و آنالیزِ ایرادات این دستگاه ها آشنا شده و خواهید آموخت که چگونه با بررسی علائم ظاهری و پارامترهای مهم در یخچال و همچنین بهره گیری از ابزارهای مخصوص تعمیرات (مثل مولتی متر، نشت یاب گاز مبرد، گیج منیفولد و …)  دلیل اصلی مشکلاتی مانند خنک نکردن، بیش از حد سرد کردن، صداهای غیر عادی، تجمع آب، یخ زدن و برفک زیاد، بوی بد، تراز نبودن و … را یافته و به طور دقیق تشخیص دهید که این عیوب به دلیلِ وجودِ نقص در چه قطعاتی (برای مثال ترموستات، سنسور دما، دریچه های هوا، کمپرسور، برد الکتریکی و …) رخ داده اند.

پس از یادگیری کامل روش های عیب یابی و شناسایی منشاء مشکلات، نوبت به آموختن تکنیک های حرفه ای و پیشرفته برای تعمیر و یا جایگزینی قطعات معیوب می رسد. در این بخش از کلاس تعمیرات یخچال فریزر آنلاین، درباره روش های مختلف تعمیر قطعات (از جمله لحیم کاری، تعمیر برد و اجزای الکتریکی و الکترونیکی، شارژ گاز، تعویض قطعات مختلف، رگلاژ در، شستشوی کامل مدار و …) آموزش های عملی لازم را با تدریس اساتید مجرب و با تجربه دوره فرا خواهید گرفت.

لازم است توضیح دهیم؛ این قسمت از دوره به گونه ای فیلم برداری شده است که به صورت مرحله به مرحله شما را با تمام جزئیاتِ تعمیر و تعویض بخش های مختلف یخچال فریزر به طور کامل آشنا می کند. در ادامه این کلاس همچنین درباره مقررات و الزامات ایمنی برای عیب یابی و تعمیر حرفه ای یخچال های مختلف (تک درب، دو درب، دو قلو، ساید بای ساید و …  در مدل های قدیمی و جدید) نیز آموزش های لازم در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

در انتهای این دوره آنلاین، مدرس با مرور کلی مطالب و انجام تمرینات عملی چالش برانگیز به شما کمک می کند آموخته های خود را به طور کامل تثبیت نمایید و آمادگی ذهنی و اعتماد به نفس لازم برای ورود به بازار کار و شروع فعالیت حرفه ای را به دست آورید. در پایان ذکر این نکته ضروری است که با توجه به نیاز روزافزون به تعمیرکاران یخچال فریزرِ ماهر و با تجربه و همچنین عملی و کاربردی بودن این کلاس برای افراد مبتدی و نیز حرفه ای؛ فارغ التحصیلان این دوره به راحتی می توانند به صورت مستقل یا در شرکت های خدماتی و فروشگاه های لوازم خانگی مشغول به کار شوند و درآمد پایدار و آینده شغلی خوبی داشته باشند.

نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات یخچال
ویدئو
ویدئو

سوالات متداول دوره تعمیرات یخچال

بله. در پایان دوره مجازی تعمیرات یخچال فریزر به علاقه مندانی که بتوانند نمره حد نصاب قبولی در آزمون های کتبی و عملی را کسب کنند، مدرک فنی و حرفه ای تعلق می گیرد. خبر خوب این است که یک مدرک فنی معتبر نیز از سوی آموزشگاه به کارآموزان اهدا می شود که در بازار کار شناخته شده می باشد.

یکی از نقاط قوت شرکت در این دوره، برطرف کردن اشکال کارآموزان از طریق ارتباط با استاد دوره می باشد. شما به محض ثبت نام عضو گروه واتساپی یا تلگرامی دوره شده و می توانید مشکلات خود را برطرف نمایید. هم چنین 5 جلسه آنلاین با حضور مدرس دوره در نظر گرفته شده است تا شرکت کنندگان بتوانند راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

مباحث آموزشی و سرفصل های دوره آنلاین تعمیر یخچال فریزر از مقدماتی تا پیشرفته به افراد آموزش داده می شود. مدرس دوره در تلاش است که شرکت کنندگان بدون پیش زمینه قبلی بتوانند به صورت حرفه ای با مشکلات متداول برند های مختلف یخچال فریزر آشنا شوند. بنابراین نیازی به ثبت نام در دوره پیش نیاز نمی باشد.

از لحظه ثبت نام شما در دوره تا مادام العمر شما به ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات یخچال دسترسی خواهید داشت. برای تهیه این فیلم های آموزشی از اساتید و تدوینگران متخصص استفاده شده است تا شما بتوانید در زمان دلخواه خود این فیلم های آموزشی با کیفیت را مشاهده کنید.

ورود به بازار کار مشاغل فنی و کسب درآمد از آن دغدغه درصد بالایی از شرکت کنندگان این دوره ها می باشد. به همین علت آموزشگاه تمام تلاش خود را کرده است تا با استفاده از تکنسین های مجرب تعمیر یخچال فریزر و فیلم های آموزشی با کیفیت شما را در این راه یاری کند. بنابراین، پس از استفاده از دوره رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار می توانید در این حوزه موفق شوید.

هر روزه بر تعداد علاقه مندان به یادگیری مهارت های فنی از طریق دوره آنلاین افزوده می شود. شرکت در دوره مجازی، نگرانی های بابت ماندن در مسیر های شلوغ و پر ترافیک شهر تهران و دیر رسیدن به محل آموزشگاه را از بین برده است. هم چنین، وقت خود را برای رسیدن به محل آموزشگاه تلف نخواهید کرد و هزینه های رفت و آمد به خصوص برای علاقه مندانی که از شهرستان می آیند به طور قابل توجهی کم می شود.

خیر. شرکت کنندگان این دوره به محتوای آموزشی دسترسی نامحدود داشته و با هیچ مانعی از لحاظ زمان یادگیری روبرو نخواهند شد. به طوری که پس از ثبت نام در دوره می توانید هر زمان که تمایل داشتید، یادگیری خود را شروع کنید.

پشتیبانی نامحدود برای کارآموزان آموزش مجازی تعمیرات یخچال فریزر برقرار شده است تا شرکت کنندگان هم از لحاظ یادگیری مباحث دوره و هم از لحاظ فعالیت حرفه ای در بازار کار در آینده با مشکلی مواجه نشوند.

اگر بابت شروع یادگیری دوره به صورت مجازی مطمئن هستید، لازم است با مراجعه به سایت آموزشگاه ثبت نام خود را انجام دهید. هم چنین، در صورت وجود هر گونه شک و شبه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های تماس مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

بله. امروزه آموزش آنلاین و مجازی به خوبی جایگزین دوره حضوری شده و تعداد بالای رضایتمندی های دوره گواه بر این ادعاست. چرا که افراد با سعی و تلاش خود می توانند در موقعیت های شغلی عالی استخدام شوند.

نظرات برخی کارآموزان
نظرات صوتی کارآموزان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.