آموزش آنلاین تعمیرات یخچال

در دوره آنلاین تعمیرات یخچال در فن موزآن آنلاین تمامی مباحثی که می بایست یک تعمیرکار در کلاس های حضوری آموزش ببیند برای شما قابل مشاهده خواهد بود. این دوره به آموزش تعمیرات یخچال های معمولی و ساید بای ساید پرداخته و صفر تا صد مباحث از قطعه شناسی، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات، جوشکاری و شارژ گاز را آموزش خواهید دید.

دوره به صورت ویدیوهای از قبل ضبط شده می باشد که با فیلم برداری و تدوین حرفه ای تمامی جزئیات را برای شما قابل مشاهده خواهد نمود. با خرید پکیج آموزش تعمیر یخچال دسترسی دائمی به ویدیوهای آموزشی را خواهید داشت و در گروه های پشتیبانی می توانید سوالات خود را با اساتید فن آموزان آنلاین در میان گذاشته تا پاسخ آن ها را دریافت کنید. از دیگر مزایای این دوره امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای بین المللی، پشتیبانی پس از دوره و ارائه جزوات کاربردی می باشد.

دوره مجازی تعمیر یخچال مطمئنا برای افرادی که وقت شرکت در دوره های حضوری را ندارند یا مسیر دوری تا شعبات آموزشی دارند کاربردی خواهد بود. از این رو در تدوین آن سعی شده تا تمامی سرفصل ها بدون کم و کاستی برای مخاطبین قابل مشاهده باشد. علاوه بر این، در صورت علاقه مند بودن می توانید در آموزش آنلاین تعمیرات لوازم خانگی نیز شرکت کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیر یخچال فریزر

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین تعمیرات یخچال

شهریه: 5,000,000 تومان

توانمندی هایی که در دوره مجازی تعمیرات یخچال فریزر این دوره بدست می آورید

سرفصل های دوره مجازی تعمیرات یخچال

logo gold

آموزش و معرفی قطعات مکانیکی دستگاها

معرفی کندانسور، فیلتر درایر، لوله مویی، اواپراتور

معرفی دستگیره ، لولا، نوار دور درب، فیلتر آب

معرفی مخزن آب، سوپاپ آبریز، پدال آبریز

معرفی قطعات الکتریکی یخچال به صورت جامع

معرفی کمپرسور، خازن، رله اورلود و ولتاژی

معرفی ترموستات، المنت، ترموفیوز، تایمر و سنسورها

معرفی فن ها، دمپر و سایر قطعات یخچال

تشریح سیکل کارکرد یخچال و معرفی انواع گازها

معرفی محفظه یخساز و قطعات مرتبط با آن

آموزش تعویض قطعات لوازم درب دستگاه (عملی)

آموزش تعویض نوار درب پیچی و پرسی (عملی)

نحوه بازو بست، تعمیر و تعویض ترموستات (عملی)

تشریح اواپراتور و فیلتر درایر و لوله مویی (عملی)

نحوه بازو بست فن و کانال هوا یخچال (عملی)

بازو بست مجموعه لامپ و تایمر و ترموستات (عملی)

تشریح مجموعه ترمودیسک و ترمو فیوز و تست آن (عملی)

آموزش جوشکاری هواگاز و اصول آن (عملی)

تشریح کامل کمپرسورها و اجزای داخلی آن (عملی)

شبیه سازی سیکل یخچال روی شبیه ساز (عملی)

نمایش بیشتر
logo gold

معرفی لوازم شارژ گاز و اصول استفاده از آن ها (عملی)

آموزش عملی شارژ گاز از صفر تا صد (عملی)

آموزش سه روش برای شارژ گاز یخچال (عملی)

آموزش استفاده از پمپ وکیوم (عملی)

نحوه نشت یابی و عیب یابی مسیر گاز (عملی)

نحوه تعویض فیلتر درایر، لوله مویی و سایر موارد شارژ گاز (عملی)

تشریح کامل یخچال ساید و قطعات آن (عملی)

بازو بست کامل درب یخچال ساید (عملی)

بازو بست مجیک باکس و تشریح آن در یخچال ساید (عملی)

بازو بست محفظه یخساز ساید و تشریح آن (عملی)

معرفی سنسورهای یخچال سای (عملی)

بازو بست کامل قطعات داخلی قسمت یخچال و تشریخ آن (عملی)

بازو بست کامل قطعات فریزر ساید و تشریح کامل آن ها (عملی)

معرفی ارور کد ها و موارد مربوطه در ساید

تشریح کامل اواپراتور و مدار خنک ساز ساید (عملی)

تشریح، عیب یابی و تست کامل قطعات ساید (عملی)

تشریح و عیب یابی و تست مدار آبریز و یخساز ساید (عملی)

تشریح منوها و کارد دکمه های یخچال ساید (عملی)

عیب یابی و تشریح سایر قسمت های یخچال ساید (عملی)

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات یخچال
ویدئو
ویدئو
ویدئو
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات یخچال
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره تعمیرات یخچال

بله. در پایان دوره مجازی تعمیرات یخچال فریزر به علاقه مندانی که بتوانند نمره حد نصاب قبولی در آزمون های کتبی و عملی را کسب کنند، مدرک فنی و حرفه ای تعلق می گیرد. خبر خوب این است که یک مدرک فنی معتبر نیز از سوی آموزشگاه به کارآموزان اهدا می شود که در بازار کار شناخته شده می باشد.

یکی از نقاط قوت شرکت در این دوره، برطرف کردن اشکال کارآموزان از طریق ارتباط با استاد دوره می باشد. شما به محض ثبت نام عضو گروه واتساپی یا تلگرامی دوره شده و می توانید مشکلات خود را برطرف نمایید. هم چنین 5 جلسه آنلاین با حضور مدرس دوره در نظر گرفته شده است تا شرکت کنندگان بتوانند راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

مباحث آموزشی و سرفصل های دوره آنلاین تعمیر یخچال فریزر از مقدماتی تا پیشرفته به افراد آموزش داده می شود. مدرس دوره در تلاش است که شرکت کنندگان بدون پیش زمینه قبلی بتوانند به صورت حرفه ای با مشکلات متداول برند های مختلف یخچال فریزر آشنا شوند. بنابراین نیازی به ثبت نام در دوره پیش نیاز نمی باشد.

از لحظه ثبت نام شما در دوره تا مادام العمر شما به ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات یخچال دسترسی خواهید داشت. برای تهیه این فیلم های آموزشی از اساتید و تدوینگران متخصص استفاده شده است تا شما بتوانید در زمان دلخواه خود این فیلم های آموزشی با کیفیت را مشاهده کنید.

ورود به بازار کار مشاغل فنی و کسب درآمد از آن دغدغه درصد بالایی از شرکت کنندگان این دوره ها می باشد. به همین علت آموزشگاه تمام تلاش خود را کرده است تا با استفاده از تکنسین های مجرب تعمیر یخچال فریزر و فیلم های آموزشی با کیفیت شما را در این راه یاری کند. بنابراین، پس از استفاده از دوره رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار می توانید در این حوزه موفق شوید.

هر روزه بر تعداد علاقه مندان به یادگیری مهارت های فنی از طریق دوره آنلاین افزوده می شود. شرکت در دوره مجازی، نگرانی های بابت ماندن در مسیر های شلوغ و پر ترافیک شهر تهران و دیر رسیدن به محل آموزشگاه را از بین برده است. هم چنین، وقت خود را برای رسیدن به محل آموزشگاه تلف نخواهید کرد و هزینه های رفت و آمد به خصوص برای علاقه مندانی که از شهرستان می آیند به طور قابل توجهی کم می شود.

خیر. شرکت کنندگان این دوره به محتوای آموزشی دسترسی نامحدود داشته و با هیچ مانعی از لحاظ زمان یادگیری روبرو نخواهند شد. به طوری که پس از ثبت نام در دوره می توانید هر زمان که تمایل داشتید، یادگیری خود را شروع کنید.

پشتیبانی نامحدود برای کارآموزان آموزش مجازی تعمیرات یخچال فریزر برقرار شده است تا شرکت کنندگان هم از لحاظ یادگیری مباحث دوره و هم از لحاظ فعالیت حرفه ای در بازار کار در آینده با مشکلی مواجه نشوند.

اگر بابت شروع یادگیری دوره به صورت مجازی مطمئن هستید، لازم است با مراجعه به سایت آموزشگاه ثبت نام خود را انجام دهید. هم چنین، در صورت وجود هر گونه شک و شبه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های تماس مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

بله. امروزه آموزش آنلاین و مجازی به خوبی جایگزین دوره حضوری شده و تعداد بالای رضایتمندی های دوره گواه بر این ادعاست. چرا که افراد با سعی و تلاش خود می توانند در موقعیت های شغلی عالی استخدام شوند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است