آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی

در صورتی که به شغل لوازم خانگی علاقه مند هستید یا میخواهید کسب و کار خود را در این حرفه توسعه دهید می توانید آموزش های سایر محصول های لوازم خانگی مانند تعمیرات ماشین ظرفشویی را به صورت مجازی مشاهده کرده و نتیجه کاملی از دوره خود داشته باشید. در دوره آنلاین تعمیرات ظرفشویی تمامی جزئیات آموزشی با فیلم برداری حرفه ای به تصویر کشیده شده است. مباحثی مانند آموزش باز و بست کامل دستگاه، تست موتور و جت پمپ، نحوه عیب یابی دستگاه، رفع ارورها، تست سیم کشی و غیره به صورت کامل به شما ارائه خواهد شد.

مطمئنا با شرکت در این کلاس دیگر نیازی به شرکت در جلسات حضوری که بسیار وقت گیر و هزینه بردار هستند نخواهید داشت. همچنین، دسترسی ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی برای شما بلافاصله بعد از ثبت نام فعال شده و با اتصال به اینترنت مشاهده آن ها امکان پذیر خواهد بود. در طول مشاهده دوره و بعد از آن سوالات خود را می توانید در گروه های پشتیبان مطرح کرده تا اساتید فن آموزان آنلاین به آن ها پاسخ دهند.

از دیگر مزایای دوره مجازی تعمیر ظرفشویی می توان به امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای، دسترسی دائمی به ویدئو ها و ارائه جزوات کاربردی اشاره نمود. علاوه بر این، در صورت علاقه مند بودن می توانید در آموزش آنلاین تعمیرات لوازم خانگی نیز شرکت کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیر ظرفشویی

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی

شهریه: 3,000,000 تومان

توانایهای که در دوره مجازی تعمیرات ماشین ظرفشویی بدست می آورید

1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8-

سرفصل های دوره مجازی تعمیرات ظرفشویی

logo gold

معرفی قطعات مکانیکی ظرفشویی

معرفی و مقایسه دستگاه های قدیمی و جدید

سختی آب و توضیحات آن

معرفی آکوااستاپ و تشریح آن

تشریح صفحه کتابی یا ایرگاید

توضیح فلومتر در ماشین ظرفشویی

معرفی هیدور استات، سنسور آبشمار

معرفی و تشریح مخزن نمک و رزین

تشریح سنسور تشخیص نمک

معرفی فیلتر ها،آب پاش، پمپ تخلیه، جت پمپ

تشریح هیتر، هیت پمپ، ترمیستور، سوئیچ فشار

معرفی مسکرو سوئیچ، جاپودری، سنسور نشتی

معرفی برد اصلی و وظیفه آن در دستگاه

کار با تی دی اس متر (عملی)

نحوه نصب ظرفشویی (عملی)

نمایش بیشتر
logo gold

بازو بست فیلتر و تشریح آن (عملی)

بازو بست درب و نکات کاربردی آن (عملی)

بازو بست برد اصلی ظرفشویی (عملی)

بازو بست و تشریح کامل مجموعه جلا و جاقرصی (عملی)

بازو بست فن خشک کن و نحوه تست آن (عملی)

نحوه بازو بست کاورهای کناری و پشت دستگاه (عملی)

بازو بست کاور پاسنگ و تشریح قطعات زیر آن (عملی)

بازو بست کامل سیکل شستوشو و تشریح قطعات آن (عملی)

آموزش بازو بست جت پمپ، فیلتر صافی، پمپ و تست آنها (عملی)

آموزش بازو بست شیر برقی پمپ تخلیه، برک مخزن نمک و تست آنها (عملی)

بازو بست المنت و سایر قطعات ظرفشویی و تست آنها (عملی)

آموزش تست مود های ظرفشویی (عملی)

آموزش برنامه های شستشوی و توضیحات کامل آن (عملی)

بازو بست دو مدل ظرفشویی و نکات تعمیر و سرویس آن (عملی)

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیر ظرفشویی
ویدئو
ویدئو
ویدئو
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات ظرفشویی
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره تعمیرات ظرفشویی

آموزش مجازی تعمیرات ظرفشویی همراه با ارائه مدرک فنی و حرفه ای به شرکت کنندگانی که بتوانند آزمون کتبی و عملی را با موفقیت پشت سر بگذرانند، می باشد. به علاوه به کارآموزانی که در این دوره شرکت کنند، گواهینامه معتبر فنی از سوی آموزشگاه اهدا می شود.

شرکت در این دوره همراه با 5 جلسه رفع اشکال مجازی یک ساعته می باشد که کارآموزان طی این کلاس ها می توانند مشکلات خود را در مورد محتوای آموزشی دوره و حتی ورود به بازار کار مطرح کرده و راهنمایی های تخصصی دریافت نمایند. در ضمن پس از قطعی شدن ثبت نام شما در کلاس، در یک گروه واتساپی یا تلگرامی عضو می شوید و می توانید از استاد و کارآموزان دیگر راهنمایی بگیرید.

نیازی به گذراندن دوره پیش نیاز برای یادگیری تعمیر ظرفشویی در این دوره نمی باشد. حتی اگر هیچ پیش زمینه ای در شغل های فنی ندارید، می توانید با آموزش مباحث از مقدماتی تا پیشرفته به یک تکنسین تعمیر ظرفشویی در انواع برند ها تبدیل شوید.

شرکت کنندگان در دوره های آنلاین ترجیح می دهند تا ویدئو های آموزشی را در زمان و مکان دلخواه خود می بینند. به همین دلیل دسترسی به ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات ظرفشویی به صورت مادام العمر و دائمی در نظر گرفته شده است.

بله. شما با شرکت در این دوره، مهارت های تئوری و عملی را کسب کرده و با تکیه بر توانایی های خود می توانید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده یا در موقعیت های شغلی مرتبط استخدام شوید. هم چنین، دوره مشاوره ورود به بازار کار مشاغل فنی به طور رایگان برای شما در نظر گرفته شده است که مفید است.

امروزه طرفداران دوره آنلاین نسبت به دوره حضوری افزایش یافته است. با توجه به آمار ثبت نام آموزشگاه، تعداد افراد ثبت نام کننده در این دوره روز به روز بیشتر شده است. هزینه کمتر، تلف نشدن زمان افراد در ترافیک های شهری، کاهش هزینه های سکونت در تهران برای افراد شهرستانی، دسترسی دائمی به ویدئو های آموزشی از جمله مزایای شرکت در دوره مجازی می باشد.

خیر. هیچی محدودیتی برای دیدن ویدئو های آموزشی دوره آنلاین تعمیر ظرفشویی اعمال نشده است تا علاقه مندان در هر زمان و مکانی بتوانند مهارت و توانایی های خود در این زمینه را ارتقا بدهند.

کارآموزان این دوره از ویژگی پشتیبانی نامحدود توسط آموزشکاه بهره مند هستند. به نحوی که در صورت وجود هر گونه اختلالی در روند آموزش و فعالیت در بازار کار ، کارشناسان دوره در برطرف کردن در کنار شما خواهند کرد.

برای قطعی کردن ثبت نام خود در آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی می توانید به سایت الکترونیکی آموزشگاه مراجعه کنید. علاوه بر آن با برقراری ارتباط با شماره های درج شده در سایت می توانید اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان ثبت نام جویا شوید.

بر خلاف باور عموم مردم، دوره های آموزشی آنلاین نیز می تواند در یادگیری کاملی شما موثر واقع شود و شما را در حوزه تعمیرات ظرفشویی به موفقیت برساند.

  • ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است