آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2

در صورتی که به شغل برق ساختمان علاقه مند هستید و به دنبال مسیری برای آغاز این شغل می گردید مطمئنا ابتدای مسیر برای ورود به این شغل دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2 می باشد. شما در این دوره آموزش را از مبانی برق ساختمان شروع کرده و سپس با یادگیری مدارت پایه ساختمان شروع به یادگیری آموزش در مورد نصب آن ها خواهید کرد. از سرفصل های مهم این دوره می توان به آموزش شناخت تجهیزات برق ساختمان، آموزش نقشه خوانی و نصب مدارت روی تابلو های آموزشی، آموزش اصول سیم کشی و لوله گذاری ساختمان به صورت تئوری، آموزش نصب آیفون های صوتی و تصویری و غیره اشاره کرد.

در تدوین ویدئو های پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2، شما تمامی جزئیات کارهای عملی کارگاهی را با بهترین کیفیت لازم می توانید مشاهده کنید. دسترسی به این ویدئوها دائمی بوده و برای سهولت امر یادگیری گروه های پشتیبانی برای پاسخ به سوالات احتمالی شما تشکیل شده که می توانید با عضویت در آن ها از پشتیبانی نامحدود آموزشی فن آموزان آنلاین استفاده کنید.

از دیگر مزیت های مهم دوره مجازی برق ساختمان درجه 2 به امکان اخذ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، دسترسی دائمی به ویدیوهای آموزشی بلافاصله بعد از ثبت نام، آموزش کاربردی ویژه بازار کار و ارائه جزوات کمک آموزشی می توان اشاره  نمود

در صورتی که می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، دوره آنلاین برق ساختمان درجه 1 را که شامل هفت آیتم آموزشی مانند دوربین مداربسته، درب های اتوماتیک، دزدگیر اماکن، اعلام حریق و …می باشد را در کنار دوره درجه 2 ثبت نام کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2

ویدئو
ویژگی های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2 تنها 3,250,000 تومان
تحویل آنی

سرفصل های دوره مجازی برق ساختمان درجه 2

logo gold

آشنایی با اصول ایمنی در برق

آشنایی اولیه با ابزار آلات مورد استفاده در برق ساختمان

آموزش کامل مبانی برق

آشنایی اولیه استاندارد نظام مهندسی دربرق ساختمان

آشنایی با انواع سیم های برق و استاندارد آن

آشنایی با انواع کابل ها و نحوه استفاده

آشنایی با انواع وایرشو و کابل شو

آموزش کامل پلاک خوانی انواع فیوز های میناتوری MCB

آموزش کامل انواع کلید محافظ جان RCBO/RCCB

آشنایی با کلید های اتوماتیک MCCB

آشنایی با کنتاکتور

آشنایی با شونه کروز و ابزارهای مربوط به تلفن

آشنایی با کلید غلطکی و استپ و استارت

آموزش نحوه چیدمان جعفه فیوز منازل

آموزش نحوه سیم کشی کنتور برق

آشنایی اولیه به سیستم ارتینگ و نحوه اجرای آن در ساختمان

آموزش استاندارد علایم و شمای فنی قطعات در نقشه های برق

آموزش نحوه نقشه کشی و طراحی در ساختمان

آموزش استاندارد نحوه جانمایی کلید و پریز ها

آشنایی با نحوه تراکینگ کاری و انواع داکت ها

آشنایی با نحوه لوله کشی برق ساختمان pvc

آشنایی نحوه اجرا و استاندارد کار با لوله گالوانیزه

آموزش کاملا عملی مدار کلید تک پل

logo gold

آموزش کاملا عملی دوپل

آموزش کاملا عملی انواع پریز ها

آموزش کاملا عملی نحوه کابل آنتن و نصب

آموزش کاملا عملی کلید تبدیل

آموزش کاملا عملی نصب مهتابی و انواع آن

آموزش کاملا عملی سنسور راه پله و پارکینگ ها

آموزش کاملا عملی نحوه نصب فتوسل و کاربرد آن

آموزش کاملا عملی نحوه نصب ساعت فرمان آنالوگ و دیجیتال

آموزش کاملا عملی نحوه نصب کولر آبی

آشنایی با نحوه سیم کشی کولر گازی

آموزش نصب عملی دیمر و کاربرد آن

آموزش نصب عملی زنگ واحد

آموزش کاملا عملی نحوه نصب ریموت از راه دور روشنایی

آموزش کاملا عملی نحوه نصب و عیب یابی آیفون صوتی

آموزش کاملا عملی آیفون تصویری

آموزش کاملا عملی نصب و برنامه ریزی آیفون کدینگ

آموزش نحوه سیم کشی تلفن و جعبه کروز

آشنایی اولیه با تابلو برق

آموزش کاملا عملی نحوه نصب مدار بصورت لحظه ای

آموزش کاملا عملی بصورت داِئمی

آموزش عملی نصب کلید غلطکی و استپ ،استارت

آموزش نصب مدار روشنایی برق نمای برج ها بصورت ویژه

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره برق ساختمان درجه 2

بله. مدرک بین‌ المللی دو زبانه که در پایان این دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2 دریافت می‌ کنید، در ورود به بازار کار داخلی و خارجی به شما کمک می کند. همچنین، کارآموزانی که در این دوره شرکت می‌کنند، از طرف آموزشگاه گواهینامه فنی معتبری دریافت خواهند کرد.

برای پشتیبانی بهتر از فرایند یادگیری مباحث درسی و آموزش عملی، استاد تصمیم گرفته است ۵ جلسه رفع اشکال آنلاین برگزار کند. در این جلسات، علاوه بر اینکه می توانید سوالات درسی خود را بپرسید، از استاد موارد مهم و نکات طلایی برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا را یاد بگیرید. همچنین، با عضویت در گروه واتساپ یا تلگرام دوره، فرصت برقراری ارتباط مستقیم با سایر شرکت کنندگان و استادان را خواهید داشت تا بتوانید دانش خود را تقویت کنید.

آموزش مجازی برق ساختمان درجه 2 از مبتدی آغاز شده و همه افراد علاقه مند می توانند با هر سطح دانشی به راحتی مطالب این دوره را درک کنند. به همین علت، شرکت کنندگان این دوره نیازی به گذراندن کلاس های پیش نیاز ندارند.

برای شما، دسترسی بدون ‌محدودیت و به طور دائمی به محتوای پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2 فراهم شده است، تا شما بتوانید در طول زندگی خود از آن استفاده کنید. دیگر نیازی به نگرانی از تکرار مطالب و مرور درس ‌ها نداشته باشید. شما می توانید بار ها و بار ها ویدئو های آموزشی را تماشا کنید و دانش خود را تثبیت کنید. این فرصت ارزشمند را به عنوان یک نقطه مثبت محسوب کنید و گامی قوی را در راه موفقیت بردارید.

در واقع، شرکت در این دوره برای همه کسانی که جویای شغلی مرتبط و با درآمد عالی هستند، مفید است. به عبارت دیگر، با شرکت در این دوره، شما نه تنها می‌ توانید تجارب عملی و فوت و فن های لازم برای ورود به بازار کار را به دست آورید، بلکه به سادگی می ‌توانید در این حوزه به عنوان یک فرد متخصص و کار بلد شروع به کار کنید.

به دلیل وجود مزایای زیاد، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند در دوره ‌های آنلاین ثبت نام کنند تا حضوری در کلاس شرکت کنند. این مزایا شامل پرداخت هزینه کمتر برای ثبت نام، امکان آموزش نامحدود و مادام ‌العمر، عدم نیاز به پرداخت هزینه ‌های رفت و آمد و نداشتن اتلاف وقت در مسیر های شلوغ و پر ترافیک است.

خیر. برای دیدن ویدئو های آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2 هیچ شرایط خاص و محدودیتی از لحاظ زمان و مکان وجود ندارد. شما بلافاصله پس از قطعی شدن ثبت نام، به دوره دسترسی دارید و می توانید یادگیری خود را آغاز نمایید.

استفاده از مزیت پشتیبانی بی نهایت در این دوره آنلاین، به کارآموزان این امکان را می دهد که در هر زمانی که با مشکلات آموزشی یا بازار کار مواجه شوند، از این ویژگی بهره ببرند.

در صورتی که تصمیم قطعی شما برای شرکت در این دوره آموزشی را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت آموزشگاه، ثبت نام خود را انجام داده و بلافاصله شروع به یادگیری نمایید. همچنین، امکان ثبت نام از طریق تماس با آموزشگاه نیز وجود دارد.

شرکت در دوره های آموزش آنلاین و تلاش فرد می تواند به دست آوردن موفقیت در حوزه برق ساختمان درجه 2 کمک کند. این مورد توسط تجربه آموزشگاه و تعداد زیادی از افراد موفق در این حوزه که توسط یادگیری آنلاین به درآمد رسیده اند، تایید شده است.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.