آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2

در صورتی که به شغل برق ساختمان علاقه مند هستید و به دنبال مسیری برای آغاز این شغل می گردید مطمئنا ابتدای مسیر برای ورود به این شغل دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2 می باشد. شما در این دوره آموزش را از مبانی برق ساختمان شروع کرده و سپس با یادگیری مدارت پایه ساختمان شروع به یادگیری آموزش در مورد نصب آن ها خواهید کرد. از سرفصل های مهم این دوره می توان به آموزش شناخت تجهیزات برق ساختمان، آموزش نقشه خوانی و نصب مدارت روی تابلو های آموزشی، آموزش اصول سیم کشی و لوله گذاری ساختمان به صورت تئوری، آموزش نصب آیفون های صوتی و تصویری و غیره اشاره کرد.

در تدوین ویدئو های پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2، شما تمامی جزئیات کارهای عملی کارگاهی را با بهترین کیفیت لازم می توانید مشاهده کنید. دسترسی به این ویدئوها دائمی بوده و برای سهولت امر یادگیری گروه های پشتیبانی برای پاسخ به سوالات احتمالی شما تشکیل شده که می توانید با عضویت در آن ها از پشتیبانی نامحدود آموزشی فن آموزان آنلاین استفاده کنید.

از دیگر مزیت های مهم دوره مجازی برق ساختمان درجه 2 به امکان اخذ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، دسترسی دائمی به ویدیوهای آموزشی بلافاصله بعد از ثبت نام، آموزش کاربردی ویژه بازار کار و ارائه جزوات کمک آموزشی می توان اشاره  نمود

در صورتی که می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، دوره آنلاین برق ساختمان درجه 1 را که شامل هفت آیتم آموزشی مانند دوربین مداربسته، درب های اتوماتیک، دزدگیر اماکن، اعلام حریق و …می باشد را در کنار دوره درجه 2 ثبت نام کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2

شهریه: 2,000,000 تومان

ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره مجازی برق ساختمان درجه 2

logo gold

آموزش مبانی برق مقدماتی

توضیح استاندارد IEC

معرفی انواع سیم ساختمان آن

تشریح حروف های مختلف روی سیم ها

معرفی کلید محافظ جان تکفاز و سه فاز و نصب آن

تشریح مدار کنتور و نحوه نصب آن در برق ساختمان

توضیح شماهای فنی و شماهای حقیقی

معرفی بی متال و نحوه کارکرد آن

معرفی کلید تک پل ساختمان آن و شماهای فنی و حقیقی

معرفی کلید دو پل مدار و شماهای آن

تشریح کلید تبدیل و نقشه های فنی و حقیقی

شمای حقیقی و فنی مدار اتاق خواب

تشریح انواع پریزها در برق ساختمان

استانداردهای نصب کلید و پریزها در ساختمان

فواصل استاندارد بین ادوات در برق ساختمان

جانمایی استاندارد کلیدو پریز در آشپزخانه

شمای فنی و حقیقی پریزهای مختلف

معرفی انواع لامپ ها و سرپیچ ها

تشریح مدار مهتابی و نحوه عملکرد آن

معرفی تایمر راه پله و تشریح مدار آن

معرفی و مدار سنسورهای حرکتی در برق ساختمان

معرفی فتوسل و مدار نصب آن

معرفی دیمر و مدار عملکرد آن

معرفی مدار کولر آبی و نحوه نصب کلید کولر آبی

نمایش بیشتر
logo gold

تشریح مدار آیفون صوتی و سیم کشی آن

معرفی سیم کشی یا مدار آیفون های تصویری

آموزش انتخاب سیم مناسب برای برق کشی ساختمان

تشریح مراحل برق کشی ساختمان و شیار زدن

اصول لوله گذاری در ساختمان و قوانین آن

نصب مدار کنتور برق (عملی)

سیم بندی مدار کلید تک پل (عملی)

نصب کلید محافظ جان و فیوز (عملی)

سیم بندی مدار کلید دو پل (عملی)

سیم بندی مدار کلید تبدیل (عملی)

سیم بندی مدار پریزها (عملی)

نحوه کار با مولتی متر (عملی)

نحوه سیم کشی پریز تلفن ( عملی)

نحوه سیم کشی پریز آنتن (عملی)

نصب مدار تایمر راه پله (عملی)

نصب مدار سنسور حرکتی (عملی)

نصب مدار فتوسل (عملی)

نصب مدار شستی زنگ (عملی)

نصب مدار دیمر (عملی)

نصب مدار کلید کولر (عملی)

نصب مدار آیفون صوتی و تصویری (عملی)

تشریح سیستم ارتینگ و محاسبات چاه ارت

نحوه اجرای چاه ارت و ادوات مورد نیاز در آن

اصول کلی برق کشی روکار و توکار ساختمان در پروژه

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره برق ساختمان درجه 2

بله. مدرک بین‌ المللی دو زبانه که در پایان این دوره آنلاین برق ساختمان درجه 2 دریافت می‌ کنید، در ورود به بازار کار داخلی و خارجی به شما کمک می کند. همچنین، کارآموزانی که در این دوره شرکت می‌کنند، از طرف آموزشگاه گواهینامه فنی معتبری دریافت خواهند کرد.

برای پشتیبانی بهتر از فرایند یادگیری مباحث درسی و آموزش عملی، استاد تصمیم گرفته است ۵ جلسه رفع اشکال آنلاین برگزار کند. در این جلسات، علاوه بر اینکه می توانید سوالات درسی خود را بپرسید، از استاد موارد مهم و نکات طلایی برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا را یاد بگیرید. همچنین، با عضویت در گروه واتساپ یا تلگرام دوره، فرصت برقراری ارتباط مستقیم با سایر شرکت کنندگان و استادان را خواهید داشت تا بتوانید دانش خود را تقویت کنید.

آموزش مجازی برق ساختمان درجه 2 از مبتدی آغاز شده و همه افراد علاقه مند می توانند با هر سطح دانشی به راحتی مطالب این دوره را درک کنند. به همین علت، شرکت کنندگان این دوره نیازی به گذراندن کلاس های پیش نیاز ندارند.

برای شما، دسترسی بدون ‌محدودیت و به طور دائمی به محتوای پکیج آموزش برق ساختمان درجه 2 فراهم شده است، تا شما بتوانید در طول زندگی خود از آن استفاده کنید. دیگر نیازی به نگرانی از تکرار مطالب و مرور درس ‌ها نداشته باشید. شما می توانید بار ها و بار ها ویدئو های آموزشی را تماشا کنید و دانش خود را تثبیت کنید. این فرصت ارزشمند را به عنوان یک نقطه مثبت محسوب کنید و گامی قوی را در راه موفقیت بردارید.

در واقع، شرکت در این دوره برای همه کسانی که جویای شغلی مرتبط و با درآمد عالی هستند، مفید است. به عبارت دیگر، با شرکت در این دوره، شما نه تنها می‌ توانید تجارب عملی و فوت و فن های لازم برای ورود به بازار کار را به دست آورید، بلکه به سادگی می ‌توانید در این حوزه به عنوان یک فرد متخصص و کار بلد شروع به کار کنید.

به دلیل وجود مزایای زیاد، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند در دوره ‌های آنلاین ثبت نام کنند تا حضوری در کلاس شرکت کنند. این مزایا شامل پرداخت هزینه کمتر برای ثبت نام، امکان آموزش نامحدود و مادام ‌العمر، عدم نیاز به پرداخت هزینه ‌های رفت و آمد و نداشتن اتلاف وقت در مسیر های شلوغ و پر ترافیک است.

خیر. برای دیدن ویدئو های آموزش آنلاین برق ساختمان درجه 2 هیچ شرایط خاص و محدودیتی از لحاظ زمان و مکان وجود ندارد. شما بلافاصله پس از قطعی شدن ثبت نام، به دوره دسترسی دارید و می توانید یادگیری خود را آغاز نمایید.

استفاده از مزیت پشتیبانی بی نهایت در این دوره آنلاین، به کارآموزان این امکان را می دهد که در هر زمانی که با مشکلات آموزشی یا بازار کار مواجه شوند، از این ویژگی بهره ببرند.

در صورتی که تصمیم قطعی شما برای شرکت در این دوره آموزشی را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت آموزشگاه، ثبت نام خود را انجام داده و بلافاصله شروع به یادگیری نمایید. همچنین، امکان ثبت نام از طریق تماس با آموزشگاه نیز وجود دارد.

شرکت در دوره های آموزش آنلاین و تلاش فرد می تواند به دست آوردن موفقیت در حوزه برق ساختمان درجه 2 کمک کند. این مورد توسط تجربه آموزشگاه و تعداد زیادی از افراد موفق در این حوزه که توسط یادگیری آنلاین به درآمد رسیده اند، تایید شده است.

  • بنده در خارج از کشور هستم و دوره را تهیه نمودم واقعا از پشتیبانی و مزایای دوره کمال تشکر را دارم

  • ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است