آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر

برای استفاده از اعلام حریق در ساختمان های بزرگ و مراکز تجاری می بایست از نوع آدرس پذیر آن استفاده شود که مزیت آن نسبت به اعلام حریق متعارف در دقت بالا و امکان آدرس دهی حریق است. از این رو در فن آموزان آنلاین شما امکان مشاهده دوره آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر را خواهید داشت. این دوره به صورت ویدئو های آموزشی که تمامی سرفصل های مورد نیاز این شغل را در برگرفته اند در اختیار شما قرار می گیرند و از پشتیبانی همزمان و بعد از آموزش در گروه های پرسش و پاسخ نیز بهرمند خواهید شد.

هدف از تدوین دوره مجازی اعلام حریق آدرس پذیر، آموزش سیستم های کاربردی در ایران به همراه آموزش اصول نصب، استاندارد های آتش نشانی، آموزش برنامه ریزی پنل مرکزی با کامپیوتر و آموزش صحیح نصب و راه اندازی این سیستم ها است.

با خرید پکیج آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر، پکیج بلافاصله فعال شده و شما به صورت دائم به فیلم های آموزشی دسترسی خواهید داشت و در صورت تمایل، بعد از پایان کلاس می توانید مدرک فنی و حرفه ای را نیز اخذ کنید.

ویدئو معرفی دوره مجازی نصب اعلام حریق آدرس پذیر

ویدئو
ویژگی های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر تنها 2,100,000 تومان
تحویل آنی
اساتید آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر
دکتر حمیدرضا قاضیانی
دکتر حمیدرضا قاضیانی

جناب آقای دکتر حمیدرضا قاضیانی، دانشجوی دکتری برق کنترل بوده و سوابق شغلیِ درخشانی در حوزه تدریسِ دروس متفاوت (از جمله دوره های مربوط به اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای و دانشگاه های مختلف) دارند.
سوابق شغلی و اجراییِ دکتر قاضیانی فقط محدود به تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای نمی شود و ایشان تجربه انجام پروژه ها و فعالیت های ارزشمند و قابل توجهی را (به ویژه در حوزه اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان) در کارنامه شغلی و حرفه ای خود دارند که برخی از مهم ترینِ آن ها عبارت اند از:
✔ مشارکت در پروژه های مختلف نفت و گاز ، شهرداری و وزارت پست به مدت 15 سال
✔ 10 سال سابقه فعالیت در حوزه اتوماسیون صنعتی ، هوشمندسازی ساختمان و اعلام حریق متعارف
✔ بیش از 5 سال سابقه تدریس در آموزشگاه فن آموزان در دوره های پی ال سی، تابلو برق، هوشمندسازی ساختمان و اعلام حریق آدرس پذیر
✔ تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای دیگر
✔ تجربه همکاری با سازمان ها و ارگان های صنعتی مختلف مانند نفت و گاز ماهشهر، شهرداری تهران، وزارت ارشاد، نیشکر امیرکبیر اهواز، ایستکول قم و…

سرفصل های آموزش مجازی نصب اعلام حریق آدرس پذیر

logo gold

معرفی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر و کاربرد آن

معرفی قوانین استفاده از سیستم متعارف و آدرس پذیر

مقایسه سیم کشی اعلام حریق آدرس پذیر و متعارف

روش های آدرس دهی اتوماتیک و دستی اعلام حریق آدرس پذیر

روش آدرس دهی دیپ سوئیچ و تشریح آن

آموزش نکات مهم در طراحی اعلام حریق آدرس پذیر

استاندارهای نصب تجهیزات اعلام حریق در محیط

آموزش محاسبات مورد نیاز در نصب اعلام حریق

نصب دتکتور، آژیر، شستی اعلام حریق (عملی)

نصب پنل مرکزی اعلام حریق آدرس پذیر (عملی)

سیم کشی تجهیزان و اصول آن (عملی)

برنامه ریزی دستی پنل اعلام حریق آپلو (عملی)

برنامه ریزی پنل با استفاده از کامپیوتر (عملی)

بررسی کامل نرم افزار پنل آپلو سیتک (عملی)

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول درباره دوره آنلاین آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر

اگر به دنبال دریافت معتبر و دو زبانه نصب اعلام حریق آدرس پذیر هستید، می توانید با نام نویسی در این دوره، موفق به دریافت این مدرک شده و در موقعیت های شغلی مرتبط کشور های خارجی مشغول به کار شوید. هم چنین، گواهینامه فنی با درجه اعتبار بالا به کارآموزان این دوره از طرف خود آموزشگاه تعلق می گیرد.

در دوره آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر، شرکت کنندگان از ابتدا عضو گروه مجازی در واتساپ یا تلگرام می ‌شوند و قادرند با استاد دوره برای پرسیدن سوالات خود ارتباط برقرار کنند. هم چنین، به منظور بر طرف کردن مشکلات علمی و سوالات نحوه ورود به بازار کار، پنج جلسه آنلاین برای کارآموزان برگزار می‌ شود. این بدین معناست که شرکت کنندگان می ‌توانند با اطمینان کامل ادامه دوره را بهره ‌مند شوند و به راحتی هرگونه سوال یا مشکل خود را حل کنند.

در این دوره، حضور در دوره‌ های پیش نیاز برای ثبت نام لازم نیست، به این دلیل که تمامی مباحث و سرفصل ‌های آموزشی از مبتدی تا حرفه ای آموزش داده می ‌شود. به عبارت دیگر، شرکت‌ کنندگان برای شروع یادگیری این مهارت نیازی به داشتن تجربه پیشین ندارند و همه چیز از سطح پایه آموزش داده می ‌شود.

در این دوره، کارآموزان از امتیاز دسترسی دائمی به فیلم های پکیج آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر برخوردار هستند و می ‌توانند به طور مادام العمر از محتوای آموزشی استفاده کنند. این به شرکت کنندگان امکان می‌ دهد به طور نامحدود و در هر زمانی که می ‌خواهند، به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشند و به کارآموزان کمک می ‌کند تا پس از پایان دوره، به‌روز رسانی‌ های جدید را دریافت کرده و همچنان از محتوای آموزشی استفاده کنند.

مهارت های آموزشی در این دوره ویژه بازار کار تدوین و طراحی شده است. بنابراین، دانشجویان پس از پایان دوره، به راحتی قادر به دریافت پروژه‌ های مختلف در این حوزه خواهند بود و قادر هستند درآمد خود را افزایش دهند.

شرکت در دوره آنلاین از مزایایی مانند دسترسی سریع و آسان به محتوای آموزش، انعطاف پذیری در زمان بندی آموزش و هم چنین امکان یادگیری با استفاده از هر وسیله الکترونیکی و از هر مکانی برخوردار است. علاوه بر این، یکی از نقاط قوت شرکت در دوره مجازی نصب اعلام حریق ادرس پذیر، هزینه کمتر برای یادگیری و تکرار آموزش است.

خیر. شما با هیچ گونه شرایط و محدودیت زمانی یادگیری مباحث از طریق فیلم های آموزشی ندارید و با توجه به شرایط اختصاصی خود می توانید با اصول نصب اعلام حریق آدرس پذیر آشنا شوید.

یکی از ویژگی های آموزش آنلاین نصب اعلام حریق آدرس پذیر برخورداری از پشتیبانی نامحدود است که موجب شده است تا افراد بابت یادگیری مباحث تخصصی دوره نگران نباشند و هر زمان که با مشکلی مواجه شدند، بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رفع کنند.

برای ثبت نام در این دوره می توانید از طریق سایت خرید خود را ثبت کنید. در صورتی که سوالی دارید می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناس های ما شما را راهنمایی کنند.

بله، فراهم شدن پیشرفت تکنولوژی به افراد این امکان را می ‌دهد که از راه دور، مباحث تخصصی و عملی را فراگیرند و به متخصص حوزه خود تبدیل شوند. هرچند، پشتکار و تلاش فرد در موفقیت کارآموزان بسیار تأثیر گذار است.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.