آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی

.

آموزش آنلاین تعمیرات برد از دوره هایی است که به دلیل بازار کار مناسب و جذابیت هایی که دارد افراد زیادی تمایل به شرکت در آن را دارند. آموزشگاه فن آموزان، یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات برد الکترونیکی در کشور، اقدام به ارائه دوره های آنلاین تعمیر بردهای الکترونیکی برای افراد علاقمندان به این رشته نموده است.

آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی با آشنایی مقدماتی با مبانی برق آغاز و با دوره های تکمیلی طراحی مدارهای الکترونیکی به پایان می رسد. در حقیقت با شرکت در این دوره های آموزش غیر حضوری با تمامی مبانی مقدماتی و پیشرفته روش های عیب یابی و تعمیرات انواع بردها آشنا می گردید.

بخش مقالات آموزشگاه توضیحات تکمیلی در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید از مشاوران و کارشناسان آموزشگاه فن آموزان برای شرکت در دوره مجازی تعمیرات برد آنلاین مشاوره بگیرید.

ویدئو معرفی دوره مجازی تعمیرات برد

.
فعال سازی بلافاصله بعد از خرید
دسترسی دائمی و آسان به ویدئوها
آموزش تخصصی با فیلم برداری حرفه ای
امکان رفع اشکال در حین دوره و پس از آن

سرفصل های دوره آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی

.

لیست مطالب آموزشی

 • آموزش برق مقدماتی و مفاهیم ولتاژ، جریان، توان
 • معرفی انواع مقاومت های الکترونیکی و کاربرد و تست آن
 • نحوه تست مقاومت ها با مولتی متر و بررسی روی برد (عملی)
 • معرفی سلف کاربرد آن در مدار الکترونیکی
 • معرفی فریت بید و کاربرد آن در مدار الکترونیکی
 • معرفی خازن انواع آن و کاربرد آن در مدرا
 • معرفی فیلتر نویز گیر در مدار الکترونیکی
 • تست و بررسی سلف، فرید بیت و خازن روی برد (عملی)
 • معرفی دیود ها انواع آن و کاربرد دیود در مدار الکترونیکی
 • پل دیودی و نحوه کار آن در مدار بردها
 • کارگاه عملی تست دیود روی برد الکترونیک (عملی)
 • ساخت مدار یکسو ساز و تست با اسیلوسکوپ (عملی)
 • معرفی ترانزیستورها و کاربرد آنها در مدارات آنالوگ و دیجیتال
 • معرفی رله و کاربرد آن در مدار الکترونیک
 • تست ترانزیستور، رله در کارگاه روی برد (عملی)
 • آموزش پیدا کردن دیتا شیت قطعات و خواندن آن (عملی)

لیست مطالب آموزشی

 • معرفی و تست اپتوکوپلر و تست آن (عملی)
 • آموزش مسیر یابی روی برد الکترونیک (عملی)
 • آموزش سرویس منوال برد ظرفشویی و استفاده از آن (عملی)
 • معرفی دیاک، تریستور و ترایاک و کاربرد آنها
 • تست دیاک، تریستور و ترایاک در کارگاه (عملی)
 • پیدا کردن ورودی و خروجی روی برد (عملی)
 • منابع تغذیه و معرفی آنها
 • معرفی منبع تغذیه خازنی، خطی و سوئیچینگ و تشریح آنها
 • تست و بررسی منابع تغذیه روی برد الکترونیک (عملی)
 • آموزش تست ولتاژی روی برد و قطعات آن (عملی)
 • عیب یابی منابع تغذیه خطی و سوئیچینگ (عملی)
 • جلسه جمع بندی مطالب قبلی و دیتاشیت خوانی (عملی)
 • بررسی برد ظرفشویی و درب اتوماتیک (عملی)
 • بررسی دستگاه ماکروویو و معرفی بردهای آن (عملی)
 • بررسی برد لباسشویی و نحوه تعمیر آن (عملی)
 • تست و عیب یابی چند برد الکترونیک (عملی)
 • آموزش لحیم کاری (عملی)

ویدئو نظر کارآموزان آموزش مجازی تعمیرات برد

.

این دوره مناسب چه کسانی است ؟

 • مناسب آقایان و خانم ها با سطح سواد حداقل سیکل می باشد.
 • افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار در این حرفه هستند.
 • افرادی که آموزش از پایه تا پیشرفته را می خواهند.
 • افرادی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند.
 • افرادی که رفت و آمد به شهر تهران و اقامت برای آنان مشکل است.
 • افرادی که به دنبال راه اندازی شغل دوم و درآمد بیشتر هستند.
این دوره مناسب چه کسانی است ؟

سوالات متداول

بله با دیدن ویدئوهای این دوره و آموزش دیدن، تمرین کردن و گذراندن جلسات رفع اشکال، می توانید توانایی رقابت در بازار کار را کسب کرده و موفق شوید.
5 جلسه یک ساعته، حضوری یا آنلاین به انتخاب شما و هماهنگی با آموزشگاه برگزار می شود.
خیر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات برد همان عناوینی را می آموزند که مهارت آموزان دوره حضوری آموزش می بینند.

دسترسی به پنل کاربری برای کارآموزان این دوره است. به این معنی که شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی و تا رسیدن به درک کامل از مطالب، ویدئوها را نگاه کنید.

شما در گروه های واتساپی عضو خواهید شد. جایی که استاد و هم دوره ای های شما آن جا هستند و میتوانید برای رفع اشکالات خود از آن ها کمک بگیرید.

پادکست نظر کارآموزان

.

برای مشاهده جلسات رایگان این دوره لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید

دسترسی به تعدادی از ویدئوهای دوره بصورت رایگان

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مهندس الکترونیک، 10 سال سابقه تدریس در زمینه الکترونیک، انجام پروژه های موفق در زمینه الکترونیک و برق، 8 سال سایقه تدریس در آموزشگاه فن آموزان.

مدرس دوره : مهندس نیما آرام

مهندس نیما آرام

پشتیبانی دوره

تماس تلفنی

شما میتوانید در ساعات مشخص در طول روز با استاد دوره تماس تلفنی برقرار کرده و رفع اشکال نمایید.

گروه پرسش و پاسخ

در قسمت پرسش و پاسخ میتوانید سوال خود را مطرح نموده تا در سریعترین زمان پاسخ آن را دریافت نمایید.

مراجعه حضوری
برای رفع اشکال در ساعات اداری میتوانید با هماهنگی قبلی بصورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید.

جدیدترین مقالات

.

معرفی دوره تعمیرات برد آنلاین

.

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی آنلاین

یکی از دوره‌ های پر سود و پرکاربرد بازار کار تعمیرات الکترونیک، آموزش تعمیرات برد آنلاین می باشد. امروزه در بیشتر وسایل برقی بردهای الکترونیکی موجود می باشد.

این بردها معمولاً بر اثر نوسانات برق معیوب می‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. تنوع بردهای الکترونیکی فراوان است و تعمیر آنها کار دشوار و پیچیده‌ای است.

در این زمینه شما می توانید با یادگیری تعمیرات برد الکترونیکی به صورت کاملاً تخصصی وارد بازار کار این حرفه شوید و درآمد خوبی را برای خود کسب کنید. از آنجا که تعمیرات برد الکترونیکی کار بسیار پیچیده‌ای است، ما در آموزش‌ های خود سعی کرده ایم زیر نظر بهترین اساتید و در کارگاه های مجهز اقدام به آموزش در این زمینه کنیم.

بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی

همانطور که می دانید امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی در میان مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. برد نیز قطعه ای است که قلب این دستگاه ها تلقی می شود. افراد در طول روز برای انجام کارهای روتین خود از دستگاه هایی مانند تلویزیون، موبایل ، یخچال ، ماشین ظرفشویی و …، استفاده می کنند.

نحوه استفاده از این لوازم می تواند در طول عمر دستگاه تاثیر داشته باشد. با گذر زمان نیز بروز برخی خرابی ها در لوازم الکترونیکی کاملا طبیعی ست. در نتیجه جامعه نیاز به تعمیرکاران خبره در این زمینه دارد. از طرفی با افزایش قیمت لوازم الکترونیکی، مردم عموما به دنبال راهی هستند که بتوانند با تعمیرات، از دستگاه هایی که دارند استفاده کرده و دستگاه جدید نخرند.

کسانی که علاقه مند به یادگیری این حرفه هستند می توانند با شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین فن آموزان مهارت های لازم برای موفقیت در این شغل را کسب کرده و آماده ورود به بازار کار شوند. شما می توانید با گرفتن مدرک قابل استعلام آموزشگاه، به استخدام شرکت های خدماتی، نمایندگان فروش لوازم الکترونیکی، تعمیرگاه های بزرگ و … در بیایید. همچنین می توانید به صورت تعمیرکاری مستقل فعالیت داشته باشید.

میزان درآمد مشخصی برای شغل تعمیرات برد نمی توان اعلام کرد. چرا که فاکتورهای زیادی بر روی آن تاثیرگذار هستند. میزان تخصص افراد با هم فرق دارد. به هر میزان که متخصص تر باشید، می توانید مشکلات بیشتری را به روش های بهتری تشخیص و رفع عیب کنید.

علاوه بر این، به روز کردن اطلاعات، میزان ساعات کاری، وجدان کاری، مشتری مداری، تحویل به موقع کار و … نیز می توانند روی میزان درآمد ماهیانه تعمیرکار اثر بگذارند.

نحوه عیب یابی بردهای الکترونیکی

برای تعمیر برد الکترونیکی اولین قدم عیب‌ یابی آنهاست. عیب یابی بردها به دقت بسیار بالایی نیاز دارد، چرا که وجود حتی یک ترک بسیار کوچک نیز می‌تواند موجب اختلال عملکرد آن شود. در نتیجه پیش از اینکه روی یاد گرفتن تعمیرات تمرکز کنید، باید ایرادیابی برد را بیاموزید. به همین دلیل از سرفصل های اصلی دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین در آموزشگاه فن آموزان، عیب یابی از بردهای الکترونیکی است.

امروزه بسیاری از تعمیرکاران از ابزارهای مخصوص مانند میکروسکوپ و ذره بین پیشرفته برای عیب یابی برد الکترونیکی استفاده می‌کنند. معمولاً در دوره های آموزشی در رابطه با عیب یابی و شناسایی این تجهیزات و قطعات خراب بحث زیادی خواهد شد؛ به این دلیل که عیب یابی به عنوان مهمترین اصل در تعمیرات برد الکترونیک شناخته می شود .

از آنجایی که کارکرد کلی لوازم الکترونیکی به بردها وابسته هستند، عیب یابی و تعمیر آنها نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پس در صورتی که شما به درستی برد را بررسی نکنید و دست به تعمیر آن بزنید، ممکن است که خسارت‌ های زیادی را به بار بیاورد. شغل تعمیرات برد و عیب یابی آن، از دسته مشاغل فنی ست و نباید بدون آموزش مشغول به کار شد.

عیب یابی بردها مبحث مهمی ست که در دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین فن آموزان به صورت مفصل به آن پرداخته می شود.

برد مدار چاپی (PCB)

برد های مدار چاپی، قطعات سخت افزاری هستند که از مواد عایق ساخته و با فلز پوشانده شده‌اند. این بردها نازک هستند و در اصطلاح به آن ها برد ” چاپی ” می گویند. چرا که روی روکش فلزی آنها از اسید، خطوط و مسیرهایی برای حرکت سیگنال های الکتریکی به اجزای مختلف دیگر ایجاد شده است. می‌شود گفت که این مسیرها حکم پایانه های عصبی را برای دستگاه‌ های کامپیوتر دارند. که این سیگنال ها از طریق این مسیرها ارسال شده و بردهای مدار چاپی را به جزء مهمی در وسایل برقی مبدل ساخته است .

اما باید توجه داشته باشید که در عین حال که بردهای مدارچاپی از اهمیت بسیاری برخوردارند، بسیار شکننده هستند و حتی گاهی اوقات امکان دارد که بشکنند و یا خراب شوند. در آموزش تعمیرات برد آنلاین فن آموزان می آموزید چطور می توان یک برد معیوب را تعمیر کرد و اصول مراقبت از این قطعه چیست.

بهترین آموزشگاه تعمیرات بردهای الکترونیکی

برای داشتن ساعاتی مفید در هر دوره آموزشی، لازم است که در انتخاب آن دوره دقت کافی به خرج داده شود. یکی از مهم ترین اقدامات بررسی شرایط و سوابق آموزشگاه میزبان است. در این قسمت قصد داریم تا شما را با آموزشگاه فن آموزان آنلاین، یکی از بهترین آموزشگاه ها در برگزاری دوره های فنی و برق، آشنا کنیم.

مجموعه فن آموزان آنلاین، با برگزاری دوره های مجازی مختلف در زمینه تعمیرات، تاسیسات، برق و الکترونیک، سالانه عده زیادی را صاحب کار و درآمد می کند. از اهداف والای این موسسه، نشر علم و مهارت در شغل های مختلف است؛ در حالی که فرد توانایی حضور در دوره های حضوری را ندارد.

ضعف جسمی، دور بودن از آموزشگاه حضوری، بیماری، آلودگی هوا، شاغل بودن و … همه از دلایلی هستند که معمولا افراد به خاطر این دلایل، نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. دوره های آنلاین راه حلی مناسب برای افرادی ست که با چنین مشکلات و محدودیت هایی دست و پنجه نرم می کنند.

یکی از دوره های پرمتقاضی فن آموزان آنلاین، آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی ست که در سطح تخصصی و گسترده ای برگزار می شود.  علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره و دیدن فیلم های آموزشی آن، تخصص تعمیر برد را کسب کرده و مشغول به کار شوند. سرفصل های دوره ها هیچ تفاوتی با دوره های حضوری نداشته و ویدئو ها با بهترین کیفیت آماده و در اختیارتان قرار می گیرد.

با دسترسی دائمی که به پنل کاربری خود خواهید داشت، می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی، به آموزش بپردازید. برای آموزش های عملی نیز می توانید با هماهنگی آموزشگاه، در کارگاه عملی شرکت کنید و با استاد رفع اشکال داشته باشید. مدت زمان جلسات رفع اشکال تا 5 ساعت به صورت رایگان است.

در پایان آموزش ها نیز مدرک فنی به شما تعلق می گیرد. اگر تمایل دارید مدرک فنی حرفه ای داشته باشید، می توانید به آموزشگاه درخواست دهید تا آموزشگاه شما را به سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور معرفی کند. بدین ترتیب بدون شرکت در کلاس آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای  ( چرا که سرفصل های دوره آنلاین تعمیرات برد مورد تایید سازمان فنی حرفه ای می باشد)، می توانید در آزمون رسمی مدرک فنی حرفه ای شرکت کرده و آن را دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات جزئی در این مورد، حتما با مشاورین آموزشگاه تماس بگیرید.

ابزار تعمیر برد

از اصول مهمی که در خصوص حرفه های فنی و مشاغلی از این دست باید بدانید، شناخت ابزار کار و یادگیری استفاده از آن هاست. شاید زمانی که کلمه ابزار کار را می شنوید، تعدادی پیچ گوشتی، انبر و آچار مد نظرتان باشد. اما واقعیت این است که لوازم کار و تعمیر قطعاتی مانند برد الکترونیکی، فراتر از پیچ گوشتی و اتبردست است.

خیاط، نانوا، آرایشگر، مکانیک، آشپز، فروشنده، استاد دانشگاه و … هر کدام با به کارگیری ابزارهای خاص، کار می کنند و بسته به این ابزار، کیفیت کار خروجی آن ها، بالا و پایین می رود. تعمیرکار برد الکترونیکی نیز برای داشتن تعمیری موثر، ملزم به استفاده از ابزار می باشد. برخی از این ابزار عمومی و برخی دیگر تخصصی هستند که در ادامه به صورت کلی و برای آشنایی شما با این اسامی، نام برده خواهند شد.

اگر علاقه مند به یادگیری این مطلب هستید، می توانید در دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین ثبت نام کنید.

هویه : در مرحله اول تعمیرکار برد باید با دستگاه هایی مثل هویه و هیتر آشنا شود. چرا که از اساسی ترین کارها در تعمیر برد، ترمیم اتصالات با روش لحیم کاری است.

سیم لحیم و روغن لحیم : برای پیاده سازی لحیم کاری به سیم لحیم، روغن لحیم و ابزاری از این دست نیاز است.

دستگاه قلع کش : گاهی لازم است لحیم کاری های قدیمی حذف شوند و بعد از اقدامات لازم، مجددا لحیم کاری شوند. دستگاه قلع کش دستگاهی است که این کار را برای ما می کند. به بیان ساده، قلع کش سیم لحیم مذاب شده را می مکد و کار زدودن لحیم ها از روی صفحه برد مدار را انجام می دهد.

مولتی متر :  در تمام کارهایی که با جریان برق و ولتاژ سر و کار دارند، مولتی متر از اصلی ترین ابزارهای لازم است. چرا که با این دستگاه شما می توانید مقادیری مانند جریان، مقاومت، ولتاژ و اختلاف پتانسیل بین دو نقطه را بخوانید. کار با این دستگاه جزئیات بیشتری دارد که در طی دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین خواهید آموخت.

سیم چین :  ابزاری ست که با ظرافت سیم ها را قطع می کند.

پنس :  از آنجایی که قطعات روی برد بسیار کوچک و حساس هستند، بهتر است برای جابجا کردن آن ها از پنس کمک گرفت.

نگهدارنده برد : با این دستگاه برد را به صورت ثابت و تنظیم شده خواهید داشت. پس می توانید به راحتی و بدون نگرانی از تکان خوردن یا افتادن آن، تعمیرات را روی آن اعمال کنید.

تمیز کننده ها : نقاط اتصال روی برد به صورت میلی متری و با دقت بالایی طراحی شده اند. در نتیجه  در حین انجام کار مراقب باشید و برد را تمیز نگه دارید تا وضوح کافی برای تشخیص نقاط آن داشته باشید. برای این کار می توانید از محلول تمیز کننده مانند تینر، و اسفنج برای تمیز کردن سر هویه در هنگام لحیم کاری استفاده  نمایید.

قطعات روی برد الکترونیکی کدامند؟

آشنایی و شناخت انواع قطعاتی که روی بردهای الکترونیکی به کار می روند، یکی از بایدهایی ست که هر تعمیرکار برد داشته باشد. از مطالب مهمی که در دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین تدریس می شود، قطعه شناسی ست. در این قسمت نیز می خواهیم به صورت مختصر برخی از مهم ترین قطعات را نام برده و درباره آن ها بیشتر بخوانیم:

ترانسفورماتورها

ترانسفورماتورها تجهیزات الکتریکی هستند که انرژی الکتریکی را از یک مدار به مدار دیگر تبدیل می کنند. استفاده از ترانسفورماتور الکتریکی دارای چندین مزیت و کاربرد است:

 1. جداسازی مدار: یک ترانسفورماتور می تواند یک دستگاه را از شبکه برق جدا کرده و آن را از زمین جدا کند. بنابراین، از هر کسی که ممکن است سیم‌های شل یا سطوح برق‌دار را لمس کند، محافظت می‌کند.
 2. تبدیل ولتاژ و جریان بدون تأثیر بر توان کلی: می‌توانید از آنها در شبکه برق برای کاهش تلفات برق استفاده کنید.
 3. تقویت ورودی های موج
 4. تبدیل برق سیم کشی توزیع به ولتاژ و جریان مناسب برای یک دستگاه خاص

ترانزیستورها

ترانزیستورها دستگاه های سه ترمینالی هستند. این دستگاه سه ترمینال می تواند جریان یا جریان ولتاژ را تنظیم کند و در عین حال به عنوان یک سوئیچ برای سیگنال های انواع الکترونیک عمل می کند. نیمه هادی ها سه لایه ترانزیستور را تشکیل می دهند. بنابراین هر یک از این لایه ها می توانند جریان را حمل کنند. مواد یک نیمه هادی بین مواد یک هادی واقعی و یک عایق قرار دارد. وظیفه ترانزیستور تقویت یا سوئیچ کردن سیگنال های الکترونیکی و توان الکتریکی و تنظیم جریان یا جریان ولتاژ در مدار است و این تنها به دلیل وجود نیمه هادی ها امکان پذیر است.

دیودها

دیودها فقط اجازه می دهند جریان در یک جهت جریان یابد. همچنین دیودها دارای دو الکترود هستند. آند و کاتد دو الکترود درون یک دیود هستند. یک آند اجازه می دهد تا جریان از یک مدار بیرونی عبور کند. در حالی که یک کاتد اجازه می دهد تا جریان در یک دستگاه پلاریزه جریان یابد. یک کاتد نیز فلزی است.

دیود فقط در صورتی به درستی کار می کند که کاتد نسبت به آند در ولتاژ مشخص بار منفی داشته باشد. بنابراین، هنگامی که یک کاتد دارای بار مثبت است، دیود به هیچ وجه کار نمی کند. اگر ولتاژ کاتد برابر با آند باشد نیز این اتفاق می افتد. همچنین زمانی اتفاق می‌افتد که منفی بودن آن کمتر از ولتاژ شکست رو به جلو نسبت به آند باشد. جهت کاتد برای عملکرد دیودها بسیار مهم است.

مقاومت ها

مقاومت ها بخشی از برد مدار چاپی هستند. یک مقاومت در جریان الکتریسیته مقاومت ایجاد می کند. هنگام محاسبه مقاومت، اندازه گیری ها بر حسب اهم است. اهم استانداردی برای اندازه گیری مقاومت الکتریکی است.

مقاومت ها اهداف مختلفی دارند. هدف یک مقاومت شامل تقسیم ولتاژ است. مقاومت ها زمانی که با یکدیگر سری شوند ولتاژ را تقسیم می کنند. هدف دیگر مقاومت ها روش تولید گرما است. یک مقاومت می تواند با تبدیل انرژی الکتریکی که از آن عبور می کند به انرژی گرمایی گرما تولید کند. هدف نهایی که توضیح خواهیم داد نحوه تطبیق مقاومت ها و بارگذاری مدارها است. بیشتر توان خروجی به عنوان گرما در نمونه ای از مقاومت بار بسیار کم جابجا می شود. با این حال، اگر مقاومت بار خیلی زیاد باشد، جریان برای انتقال انرژی به بار بسیار کم خواهد بود.

قطعات SMD و DIP

قطعاتی که روی یک برد الکترونیکی قرار می گیرد به دو دسته اس ام دی و دیپ (SMD و DIP) تقسیم می شوند. قطعات SMD بدون نیاز به لحیم روی برد سوار می شوند، ابعاد کوچک تری دارند، نسبت سیگنال به نویز را افزایش می دهند، برد با آن ها بسیار سبک تر است، با کاهش ولتاژ منبع تغذیه در برق صرفه جویی می کنند و … .

قطعات DIP برای نصب روی برد به سوراخ هایی احتیاج دارند. قطعه روی برد قرار گرفته و از زیر لحیم می شوند. این نوع قطعات مقاومت بیشتری دارند و برد را در ولتاژهای مختلف از صدمه دیدن محافظت می کنند.کار با آن ها آسان است و افراد مبتدی راحت تر می توانند با آن ها کار کنند.

در دوره آموزش تعمیرات برد آنلاین با این قطعات به صورت مفصل تر آشنا می شوید. با اطلاعاتی که به دست خواهید آورد، می توانید به عنوان تعمیرکار برد صاحب شغل و درآمد شوید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟