آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی

در بین شغل های مرتبط با برق و الکترونیک تعمیرات برد را می توان شغلی بروز دانست. این حرفه با توجه به اینکه دنیای تکنولوژی به سمت دیجیتال شدن رو به حرکت است رشد چشمگیری داشته و علاقه مندان به آن می توانند در بازار کار حرفه ای و پردرآمد آن شروع به کار کنند. دوره آنلاین تعمیرات برد الکترونیک در فن آموزان آنلاین در برگیرنده آموزش صفر تا صد مقدمات تا تعمیرات بردهای الکترونیک می باشد. از مهمترین سرفصل های آن می توان به آموزش مبانی الکترونیک، قطعه شناسی، آموزش کار با ابزار اندازه گیری، آموزش منابع تغذیه معمولی و سوئیچینگ، آموزش تخصصی عیب یابی و تعمیرات مدارات فرمان و غیره اشاره نمود.

ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات برد الکترونیکی با کیفیت بالا بلافاصله بعد از ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد و در تهیه آن با فیلم برداری و تدوین حرفه ای تمامی جزئیات به تصویر کشیده شده است. در حقیقت شما با آموزش مجازی در فن آموزان آنلاین می توانید تمامی سرفصل های کلاس حضوری را مشاهده کرده و از پشتیبانی دائمی اساتید نیز بهرمند شوید.

از مزایای دوره مجازی تعمیر برد می توان به دسترسی دائمی ویدئو ها، عضویت در گروه های پشتیبانی، امکان اخذ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و آموزش کاربردی ویژه بازار کار نام برد.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیرات برد

ویدئو
ویژگی های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی تنها 4,900,000 تومان
تحویل آنی
اساتید آموزش آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی
مهندس نیما آرام
مهندس نیما آرام

جناب آقای مهندس نیما آرام، دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک بوده و سوابق شغلیِ درخشانی در حوزه تدریسِ دروس متفاوت (از جمله دوره های مربوط به الکترونیک و تعمیرات انواع برد در آموزشگاه های فنی و حرفه ای) دارند.
سوابق شغلی و اجراییِ مهندس آرام فقط محدود به تدریس و مدیریت در آموزشگاه های فنی و حرفه ای نمی شود و ایشان تجربه انجام پروژه ها و فعالیت های ارزشمند و قابل توجهی را (به ویژه در حوزه بردهای الکترونیک) در کارنامه شغلی و حرفه ای خود دارند که برخی از مهم ترینِ آن ها عبارت اند از:
اجرای پروژهای تعمیر بردهای الکترونیک به مدت 6 سال
دارای گواهینامه الکترونیک از سازمان فنی و حرفه ای کشور
تدریس در آموزشگاه فن آموزان فیدار به مدت 5 سال
تعمیر انواع برد در آزمایشگاه های مختلف
بیشتر از 6 سال فعالیت در حیطه تعمیرات انواع برد الکترونیک و لوازم خانگی در کارگاه
تجربه همکاری با سازمان ها و ارگان های صنعتی مختلف مانند کارگاه های مختلف ، موسسه فن آموزان فیدار
و…

سرفصل های دوره مجازی تعمیر برد الکترونیکی

logo gold

آموزش برق مقدماتی و مفاهیم ولتاژ، جریان، توان

معرفی انواع مقاومت های الکترونیکی و کاربرد و تست آن

نحوه تست مقاومت ها با مولتی متر و بررسی روی برد (عملی)

معرفی سلف کاربرد آن در مدار الکترونیکی

معرفی فریت بید و کاربرد آن در مدار الکترونیکی

معرفی خازن انواع آن و کاربرد آن در مدرا

معرفی فیلتر نویز گیر در مدار الکترونیکی

تست و بررسی سلف، فرید بیت و خازن روی برد (عملی)

معرفی دیود ها انواع آن و کاربرد دیود در مدار الکترونیکی

پل دیودی و نحوه کار آن در مدار بردها

کارگاه عملی تست دیود روی برد الکترونیک (عملی)

ساخت مدار یکسو ساز و تست با اسیلوسکوپ (عملی)

معرفی ترانزیستورها و کاربرد آنها در مدارات آنالوگ و دیجیتال

معرفی رله و کاربرد آن در مدار الکترونیک

تست ترانزیستور، رله در کارگاه روی برد (عملی)

آموزش پیدا کردن دیتا شیت قطعات و خواندن آن (عملی)

logo gold

معرفی و تست اپتوکوپلر و تست آن (عملی)

آموزش مسیر یابی روی برد الکترونیک (عملی)

آموزش سرویس منوال برد ظرفشویی و استفاده از آن (عملی)

معرفی دیاک، تریستور و ترایاک و کاربرد آنها

تست دیاک، تریستور و ترایاک در کارگاه (عملی)

پیدا کردن ورودی و خروجی روی برد (عملی)

منابع تغذیه و معرفی آنها

معرفی منبع تغذیه خازنی، خطی و سوئیچینگ و تشریح آنها

تست و بررسی منابع تغذیه روی برد الکترونیک (عملی)

آموزش تست ولتاژی روی برد و قطعات آن (عملی)

عیب یابی منابع تغذیه خطی و سوئیچینگ (عملی)

جلسه جمع بندی مطالب قبلی و دیتاشیت خوانی (عملی)

بررسی برد ظرفشویی و درب اتوماتیک (عملی)

بررسی دستگاه ماکروویو و معرفی بردهای آن (عملی)

بررسی برد لباسشویی و نحوه تعمیر آن (عملی)

تست و عیب یابی چند برد الکترونیک (عملی)

آموزش لحیم کاری (عملی)

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات برد
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

خصوصیات دوره آموزش تعمیرات برد از مبتدی تا پیشرفته

دوره تعمیرات برد الکترونیکی در آموزشگاه مجازی فن آموزان برای دانشجویان و علاقه مندان رشته های برق و تمام کسانی که دوست دارند این رشته را به صورت تخصصی و حرفه ای از مقدماتی ترین مباحث تا پیشرفته ترین و به روز ترین سرفصل ها، همگام با اساتید کاربلد و برجسته بیاموزند؛ مسیر یادگیری و برنامه آموزشی فوق العاده ای را طراحی کرده است که هر فرد مبتدی و تازه کاری را به یک تعمیرکار برد مجرب و کارآزموده تبدیل خواهد کرد.

در شروع دوره تعمیرات برد، با الفبای دنیای الکترونیک و ابتدایی ترین مباحث مربوط به این حوزه آشنا خواهید شد. از ولتاژ و جریان گرفته تا مقاومت و خازن، دنیایی از اصطلاحات و مفاهیم الکترونیکی به شما آموزش داده خواهد شد؛ به گونه ای که در این مرحله از کلاس، درک درست و دیدگاه نوینی از نحوه عملکرد این اجزا و چگونگیِ ارتباط شان با یکدیگر به دست خواهید آورد.

بعد از اتمام مباحث نظری و ابتدایی؛ محور اصلی یادگیری شما در دوره تعمیرات برد، تجهیزات و ابزارهای تخصصی خواهند بود. در این قسمت از کلاس؛ نحوه کار با ابزارهای مختلف و کاربردهای هر کدام (از لحیم کاری در نهایت ظرافت و دقت گرفته تا عیب یابی با مولتی متر و …) را به طور تمام و کمال یاد می گیرید؛ چرا که اکتساب مهارت بالا در زمینه کار با این ابزارها و تجهیزات است که در آینده برای شما کلید حل معماهای پیچیده در حوزه تعمیر و بهینه سازی بردهای الکترونیکی خواهد بود.

در کلاس تعمیر برد آنلاین همچنین انواع مختلف قطعات الکترونیکی (از جمله دیود، ترانزیستور، آی سی و میکروکنترلر و …) به شما معرفی می شوند. در این بخش از دوره، نه تنها با وظایف و چگونگی عملکرد هر کدام از قطعه های نام برده شده آشنا می شوید، بلکه نحوه شناسایی و تشخیص عیوب آن ها را نیز فرا خواهید گرفت؛ آن چنان که موضوع نگفته ای در مورد این مبحث باقی نمی ماند.

علاوه بر کسب توانایی لازم در یافتنِ عیوبِ قطعات الکترونیکی گوناگون؛ مهارت عیب یابی و شناسایی اشکالات موجود در بردهای معمولی و صنعتی با کاربری های مختلف نیز یکی از اصلی ترین بخش ها در فرآیند تعمیرات بردهای الکترونیکی است. به همین سبب؛ در این دوره، با روش های مختلف عیب یابی (از جمله آنالیز مدار، تست قطعات، شبیه سازی و …) آشنا می شوید و گام به گام یاد می گیرید که چگونه با به کارگیریِ جزئی نگری و نکته بینی، ایرادات موجود در بردهای الکترونیکی مختلف را پیدا کرده و برطرف نمایید.

کلاس تعمیرات برد فن آموزان آنلاین با برخورداری از ویدیوهای آموزشی با کیفیت و سرفصل های دقیق و جامع؛ به شما یاد می دهد که چگونه باید دانش و مهارت های خود را در دنیای واقعی به کار بگیرید. شما می توانید با انجام تعمیرات عملی بر روی بردهای مختلف همراه با استاد دوره، چالش های واقعی این حوزه را تجربه کنید و در کنار مربی خود که یک تعمیرکار مجرب و با تجربه است، به رفع عیوب بردهای گوناگون پرداخته و با جزئیات و ظرافت های خاص تعمیر این وسایل آشنا شوید.

فرآیند یادگیری شما در عرصه تعمیرات برد الکترونیکی به اینجا ختم نمی شود. پس از گذراندن این دوره، می توانید با شرکت در سایر دوره های تخصصی فن آموزان، دانش و مهارت خود را در زمینه های خاص، مانند طراحی برد و یا تعمیرات برد لوازم خانگی و موبایل و لپ تاپ و … ارتقا دهید و به یک متخصص حرفه ای با مهارت های گسترده در این حوزه تبدیل شوید.

نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات برد
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره آنلاین تعمیرات برد

بله. شما می توانید با شرکت در آموزش مجازی تعمیرات برد، مدرک فنی حرفه ای کسب کرده و برای استخدام در موقعیت های شغلی و مهاجرت کاری به کشور های زیر مجموعه وزارت جهانی کار استفاده کنید.

کارآموزان دوره با عضویت در گروه واتساپی یا تلگرامی می توانند با استاد در ارتباط باشند و با شرکت در 5 جلسه رفع اشکال مجازی مقدورخواهید بود تمام سوالات خود را بپرسید و رفع اشکال کنید.

اگر علاقه مند به یادگیری تعمیرات برد الکترونیکی هستید، از بابت وجود دوره های پیش نیاز نگران نباشید. چرا که هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز تعریف نشده است.

شما از زمان ثبت نام در دوره به ویدئو های پکیج آموزش تعمیر برد دسترسی دارید و می توانید تا مادام العمر از آن استفاده کنید.

دوره آنلاین تعمیر برد الکترونیکی به طور ویژه برای ورود به بازار کار طراحی شده است و شما با گذراندن دوره و یادگیری عملی مباحث می توانید در بازار کار تخصصی این رشته به درآمد های عالی برسید.

مزایای زیادی برای دوره حضوری و آنلاین عنوان شده است. افراد بسته به موقعیت خود ممکن است یکی از این گزینه ها را انتخاب کنند. افرادی که تمایل دارند از راه دور با ویدئو های آموزشی به یادگیری مباحث بپردازند، زمان کمی برای یادگیری دارند و نمی خواهند زمان خود را در مسیر های پر ترافیک تلف کنند می توانند از دوره مجازی استفاده کنند.

خیر. هیچ گونه محدودیتی زمانی و مکانی بابت مشاهده ویدئو های پکیج آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در نظر نگرفته شده است تا افراد از لحاظ این موضوع مشکلی نداشته باشند و ویدئو ها را به دفعات مکرر ببینند.

پشتیبانی از کارآموزان دوره مجازی تعمیرات برد الکترونیکی به صورت نامحدود است.

به منظور نام نویسی در دوره لازم است از طریق سایت آموزشگاه درخواست خود را ثبت نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ثبت نام تماس حاصل فرمایید.

بله. بر خلاف تصور عموم جامعه، می توان با استفاده از آموزش آنلاین و مجازی به یادگیری عمیقی رسید و به عنوان یک متخصص وارد بازار کار شد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.