آموزش آنلاین نصب کرکره برقی

در صورتی که به شغل نصب کرکره برقی علاقه مندید و زمان کافی برای آموزش های حضوری ندارید یا مسیر دوری تا شعبات آموزشی ما دارید نگران نباشید ما آموزش را به منزل شما آورده ایم! شما می توانید از هر جای دنیا تنها با اتصال به اینترنت دوره آنلاین نصب کرکره برقی را با تمامی جزئیات آموزش مشاهده کنید و در حین دوره سوالات خود را در گروه های پشتیبانی آموزشگاه مطرح کرده تا پاسخ آن را دریافت کنید.

دوره مجازی نصب کرکره برقی از شناخت قطعات کرکره های برقی شروع شده و مباحث دیگری شامل آموزش اندازه گیری و محاسبات محل برای نصب، آموزش مونتاژ، سیم کشی، راه اندازی و تنظیمات را خواهید آموخت. در تدوین دوره سعی شده تا تمامی سرفصل های مورد نیاز شما با تصویر برداری حرفه ای در اختیارتان قرار گیرد بطوری که تمامی جزئیات آموزش را بدون کم و کاستی در دسترس داشته باشید. همچنین، دسترسی به ویدئو های پکیج آموزش نصب کرکره برقی نامحدود بوده و پس از دوره از امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای و پشتیبانی آموزشی نامحدود نیز بهرمند خواهید شد.

ویدئو معرفی پکیج آموزش نصب کرکره برقی

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین نصب کرکره برقی

شهریه: 2,500,000 تومان

سرفصل های دوره مجازی نصب کرکره برقی

logo gold

معرفی انواع تیغه های کرکره برقی

معرفی انواع موتورهای کرکره برقی

معرفی موتور ساید و نحوه انتخاب آن

معرفی موتور توبلار و نحوه انتخاب آن

معرفی انواع ریل در کرکره برقی

معرفی انواع قوطی و کاربرد آن ها

آشنایی با قطعات دیگر مانند اندکپ یاتاقان، شفت، کپس و …

آموزش نحوه انداز گیری دهنه کار و سفارش تیغه

آموزش مراحل نصب کرکره برقی به صورت کامل

آموزش نحوه نصب قوطی، صفحه پلیت و …

توضیح مراحل مونتاژ کرکره برقی

معرفی تفاوت در موتورهای توبالار و ساید (عملی)

آموزش دمونتاژ کرکره ساید و توبلار (عملی)

آموزش اصول سرویس کرکره برقی (عملی)

توضیح عملکرد امنیتی در صفحه پلیت موتور ساید (عملی)

آموزش نحوه کپس کاری در کرکره برقی (عملی)

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش کار با ابزار مونتاژ (عملی)

آموزش کار با پمپ باد و دستگاه میخکوب (عملی)

آموزش نکات نصب کرکره ساید (عملی)

آموزش نکات کاربردی در زمان نصب و ایمنی کار (عملی)

آموزش مونتاژ تیغه های اول روی شفت (عملی)

آموزش نصب لوله روی موتور ساید و توبالار (عملی)

آموزش مونتاژ تیغه ها بر روی هم (عملی)

آموزش نحوه نصب موتور ساید و توبالار (عملی)

آموزش تنظیمات ریسیور کرکره ساید و توبلار (عملی)

آموزش تنظیم حد بالا و پایین موتور ساید (عملی)

آموزش تنظیم حد بالا و پایین موتور توبلار (عملی)

آموزش سیم کشی موتور و ریسیور توبلار (عملی)

آموزش کامل تنظیمان ریسیور جهت نصب کرکره برلی پارکینگ (عملی)

آموزش تعریف ریموت کنترل به ریسیور توبالار و ساید (عملی)

آموزش نحوه نصب جاقفلی

ارائه مطالب تکمیلی و کاربردی در نصب کرکره برقی

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین نصب کرکره برقی
ویدئو
ویدئو
ویدئو
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین نصب کرکره برقی
ویدئو
ویدئو

سوالات متداول دوره آموزش نصب کرکره برقی

دوره آنلاین نصب کرکره برقی همراه با ارائه مدرک فنی و حرفه ای می باشد. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت کرده و آموزش تخصصی این دوره را برای علاقه مندان به فعالیت در این حوزه را فراهم کرده است. به علاوه به کارآموزانی که در این دوره شرکت کنند، مدرک فنی معتبری از سوی آموزشگاه اهدا می شود.

شرکت در این دوره همراه با 5 جلسه رفع اشکال مجازی یک ساعته می باشد که کارآموزان طی دوره می توانند سوالات خود را در مورد محتوای آموزشی دوره و حتی ورود به بازار کار بپرسند. در ضمن پس از قطعی شدن ثبت نام شما در کلاس، در یک گروه واتساپی یا تلگرامی عضو می شوید و می توانید از استاد و کارآموزان دیگر راهنمایی بگیرید.

شرکت در آموزش مجازی نصب کرکره برقی بدون گذراندن دوره پیش نیاز می باشد و اگر هیچ پیش زمینه ای ندارید، می توانید با آموزش مباحث از مقدماتی تا پیشرفته به یک نصاب حرفه ای تبدیل شوید.

شرکت کنندگان در دوره مجازی تمایل دارند تا ویدئو های پکیج آموزش نصب کرکره برقی را در زمان و مکان دلخواه خود می بینند. از این رو دسترسی به ویدئو های آموزشی به صورت مدام العمر و دائمی در نظر گرفته شده است.

بله. شما با شرکت در این دوره، مهارت های تئوری و عملی را کسب کرده و با تکیه بر توانایی های خود می توانید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده یا در موقعیت های شغلی مرتبط استخدام شوید. استفاده از دوره رایگان مشاوره ورود به بازار کار مشاغل فنی آموزشی نیز می تواند مفید باشد.

به دلیل مزایای گسترده دوره آنلاین نسبت به دوره حضوری، تعداد افراد ثبت نام کننده در این دوره روز به روز افزایش یافته است. هزینه کمتر، تلف نشدن زمان افراد در ترافیک های شهری، کاهش هزینه های سکونت در تهران برای افراد شهرستانی، دسترسی دائمی به ویدئو های آموزشی از جمله این موارد می باشد.

هیچ محدودیت برای دیدن ویدئو های آموزشی دوره مجازی نصب کرکره برقی در نظر گرفته نشده است تا علاقه مندان در هر زمان و مکانی به کسب مهارت در این زمینه بپردازند.

بهره مندی از پشتیبانی نامحدود توسط استاد از نقاط قوت شرکت در این دوره عنوان شده است. به طوری که در صورت وجود هر گونه اختلالی در روند آموزش و فعالیت در بازار کار ، کارشناسان دوره در برطرف کردن مشکل به شما کمک خواهند کرد.

برای نام نویسی در پکیج آموزش نصب کرکره برقی می توانید به سایت الکترونیکی آموزشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را قطعی کنید. علاوه بر آن با برقراری ارتباط با شماره های درج شده در سایت می توانید اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان ثبت نام جویا شوید.

بر خلاف باور عموم مردم، با کمک دوره های آموزشی آنلاین نیز می توان یادگیری کاملی داشت و به موفقیت در حوزه نصب کرکره برقی رسید. چرا که با روی کار آمدن روش های جدید آموزش، کارآموزان با تکیه بر پشتکار خود به موفقیت خواهند رسید.

  • دوره جامع و کامل و مختص بازار کار بود تشکر میکنم

  • ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است