آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین نصب کرکره برقی

در صورتی که به شغل نصب کرکره برقی علاقه مندید و زمان کافی برای آموزش های حضوری ندارید یا مسیر دوری تا شعبات آموزشی ما دارید نگران نباشید ما آموزش را به منزل شما آورده ایم! شما می توانید از هر جای دنیا تنها با اتصال به اینترنت دوره آنلاین نصب کرکره برقی را با تمامی جزئیات آموزش مشاهده کنید و در حین دوره سوالات خود را در گروه های پشتیبانی آموزشگاه مطرح کرده تا پاسخ آن را دریافت کنید.

دوره مجازی نصب کرکره برقی از شناخت قطعات کرکره های برقی شروع شده و مباحث دیگری شامل آموزش اندازه گیری و محاسبات محل برای نصب، آموزش مونتاژ، سیم کشی، راه اندازی و تنظیمات را خواهید آموخت. در تدوین دوره سعی شده تا تمامی سرفصل های مورد نیاز شما با تصویر برداری حرفه ای در اختیارتان قرار گیرد بطوری که تمامی جزئیات آموزش را بدون کم و کاستی در دسترس داشته باشید. همچنین، دسترسی به ویدئو های پکیج آموزش نصب کرکره برقی نامحدود بوده و پس از دوره از امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای و پشتیبانی آموزشی نامحدود نیز بهرمند خواهید شد.

ویدئو معرفی پکیج آموزش نصب کرکره برقی

ویدئو
مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین نصب کرکره برقی تنها 1,750,000 تومان
تحویل آنی
اساتید آموزش آنلاین نصب کرکره برقی
مهندس مجید بدرخانی
مهندس مجید بدرخانی

جناب آقای مهندس مجید بدرخانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت بوده و سوابق شغلیِ درخشانی در حوزه تدریسِ دروس متفاوت (از جمله دوره های مربوط به نصبِ سیستم های امنیتی، رفاهی و نظارتی اماکن مانند نصب جک برقی، کرکره برقی و دوربین مدار بسته و دیگر دوره های برق ساختمان و برق صنعتی در آموزشگاه های فنی و حرفه ای و دانشگاه های مختلف) دارند.
سوابق شغلی و اجراییِ مهندس بدرخانی فقط محدود به تدریس و مدیریت در آموزشگاه های فنی و حرفه ای نمی شود و ایشان تجربه انجام پروژه ها و فعالیت های ارزشمند و قابل توجهی را (به ویژه در حوزه برق ساختمان و صنعتی) در کارنامه شغلی و حرفه ای خود دارند که برخی از مهم ترینِ آن ها عبارت اند از:
✔️ اخذ گواهینامه مدیریت و مربی گری از سازمان فنی و حرفه ای
✔️ تدریس دوره های برق در آموزشگاه های فنی و حرفه ای به مدت 4 سال
✔️ تدریس دوره های کارگاهی برق در دانشگاه های معتبر و به نام
✔️ فعالیت به عنوان مدیر عامل شرکت مهرگان به مدت 10 سال
✔️ مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای فن آموزان فیدار به مدت 10 سال
✔️ انجام پروژه های متعدد برق صنعتی و برق ساختمان به مدت 5 سال
✔️ تجربه همکاری با سازمان ها و ارگان های صنعتی مختلف مانند اداره برق البرز، شرکت نفت پارس جنوبی، موسسه فن آموزان فیدار، شرکت مخابرات ایران، شرکت توزیع برق تهران
✔️ و…

سرفصل های دوره مجازی نصب کرکره برقی

logo gold

معرفی انواع تیغه های کرکره برقی

معرفی انواع موتورهای کرکره برقی

معرفی موتور ساید و نحوه انتخاب آن

معرفی موتور توبلار و نحوه انتخاب آن

معرفی انواع ریل در کرکره برقی

معرفی انواع قوطی و کاربرد آن ها

آشنایی با قطعات دیگر مانند اندکپ یاتاقان، شفت، کپس و …

آموزش نحوه انداز گیری دهنه کار و سفارش تیغه

آموزش مراحل نصب کرکره برقی به صورت کامل

آموزش نحوه نصب قوطی، صفحه پلیت و …

توضیح مراحل مونتاژ کرکره برقی

معرفی تفاوت در موتورهای توبالار و ساید (عملی)

آموزش دمونتاژ کرکره ساید و توبلار (عملی)

آموزش اصول سرویس کرکره برقی (عملی)

توضیح عملکرد امنیتی در صفحه پلیت موتور ساید (عملی)

آموزش نحوه کپس کاری در کرکره برقی (عملی)

logo gold

آموزش کار با ابزار مونتاژ (عملی)

آموزش کار با پمپ باد و دستگاه میخکوب (عملی)

آموزش نکات نصب کرکره ساید (عملی)

آموزش نکات کاربردی در زمان نصب و ایمنی کار (عملی)

آموزش مونتاژ تیغه های اول روی شفت (عملی)

آموزش نصب لوله روی موتور ساید و توبالار (عملی)

آموزش مونتاژ تیغه ها بر روی هم (عملی)

آموزش نحوه نصب موتور ساید و توبالار (عملی)

آموزش تنظیمات ریسیور کرکره ساید و توبلار (عملی)

آموزش تنظیم حد بالا و پایین موتور ساید (عملی)

آموزش تنظیم حد بالا و پایین موتور توبلار (عملی)

آموزش سیم کشی موتور و ریسیور توبلار (عملی)

آموزش کامل تنظیمان ریسیور جهت نصب کرکره برلی پارکینگ (عملی)

آموزش تعریف ریموت کنترل به ریسیور توبالار و ساید (عملی)

آموزش نحوه نصب جاقفلی

ارائه مطالب تکمیلی و کاربردی در نصب کرکره برقی

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین نصب کرکره برقی
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین نصب کرکره برقی
ویدئو
ویدئو

سوالات متداول دوره آموزش نصب کرکره برقی

دوره آنلاین نصب کرکره برقی همراه با ارائه مدرک فنی و حرفه ای می باشد. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت کرده و آموزش تخصصی این دوره را برای علاقه مندان به فعالیت در این حوزه را فراهم کرده است. به علاوه به کارآموزانی که در این دوره شرکت کنند، مدرک فنی معتبری از سوی آموزشگاه اهدا می شود.

شرکت در این دوره همراه با 5 جلسه رفع اشکال مجازی یک ساعته می باشد که کارآموزان طی دوره می توانند سوالات خود را در مورد محتوای آموزشی دوره و حتی ورود به بازار کار بپرسند. در ضمن پس از قطعی شدن ثبت نام شما در کلاس، در یک گروه واتساپی یا تلگرامی عضو می شوید و می توانید از استاد و کارآموزان دیگر راهنمایی بگیرید.

شرکت در آموزش مجازی نصب کرکره برقی بدون گذراندن دوره پیش نیاز می باشد و اگر هیچ پیش زمینه ای ندارید، می توانید با آموزش مباحث از مقدماتی تا پیشرفته به یک نصاب حرفه ای تبدیل شوید.

شرکت کنندگان در دوره مجازی تمایل دارند تا ویدئو های پکیج آموزش نصب کرکره برقی را در زمان و مکان دلخواه خود می بینند. از این رو دسترسی به ویدئو های آموزشی به صورت مدام العمر و دائمی در نظر گرفته شده است.

بله. شما با شرکت در این دوره، مهارت های تئوری و عملی را کسب کرده و با تکیه بر توانایی های خود می توانید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده یا در موقعیت های شغلی مرتبط استخدام شوید. استفاده از دوره رایگان مشاوره ورود به بازار کار مشاغل فنی آموزشی نیز می تواند مفید باشد.

به دلیل مزایای گسترده دوره آنلاین نسبت به دوره حضوری، تعداد افراد ثبت نام کننده در این دوره روز به روز افزایش یافته است. هزینه کمتر، تلف نشدن زمان افراد در ترافیک های شهری، کاهش هزینه های سکونت در تهران برای افراد شهرستانی، دسترسی دائمی به ویدئو های آموزشی از جمله این موارد می باشد.

هیچ محدودیت برای دیدن ویدئو های آموزشی دوره مجازی نصب کرکره برقی در نظر گرفته نشده است تا علاقه مندان در هر زمان و مکانی به کسب مهارت در این زمینه بپردازند.

بهره مندی از پشتیبانی نامحدود توسط استاد از نقاط قوت شرکت در این دوره عنوان شده است. به طوری که در صورت وجود هر گونه اختلالی در روند آموزش و فعالیت در بازار کار ، کارشناسان دوره در برطرف کردن مشکل به شما کمک خواهند کرد.

برای نام نویسی در پکیج آموزش نصب کرکره برقی می توانید به سایت الکترونیکی آموزشگاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را قطعی کنید. علاوه بر آن با برقراری ارتباط با شماره های درج شده در سایت می توانید اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان ثبت نام جویا شوید.

بر خلاف باور عموم مردم، با کمک دوره های آموزشی آنلاین نیز می توان یادگیری کاملی داشت و به موفقیت در حوزه نصب کرکره برقی رسید. چرا که با روی کار آمدن روش های جدید آموزش، کارآموزان با تکیه بر پشتکار خود به موفقیت خواهند رسید.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.