آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو

سیستم صوتی خودرو جزئی جدا نشدنی از یک اتومبیل می باشد و به طبع درخواست هایی جهت خرید، تعمیر و نصب این سیستم ها بر روی خودرو از طرف مشتریان وجود دارد. از طرفی دیگر با توجه به تعداد زیاد خودرو در کشور می توان به نصب ضبط و باند خودرو به عنوان یک شغل مستقل نگاهی ویژه داشت.

از این رو آموزشگاه فن آموزان آنلاین دوره مجازی نصب ضبط و باند خودرو را برگزار می کند که در آن به نصب انواع ضبط ها، اصول سیم کشی برق خودرو، نصب باند ها و تجهیزات جانبی صوتی خودرو به صورت مفصل و تخصصی پرداخته شده است.

شما با ثبت نام و شرکت در دوره آنلاین نصب ضبط و باند ماشین تمامی سرفصل های دوره حضوری را در یک دوره مجازی دریافت خواهید کرد. از مزیت های این دوره به دسترسی دائمی به کلاس بلافاصله بعد از ثبت نام، ارائه مدرک معتبر، پشتیبانی در حین و پایان دوره به صورت نامحدود، آموزش کاربردی ویژه بازار کار و دسترسی به کلاس های مشاوره راه اندازی کسب و کار به صورت رایگان می توان اشاره نمود.

ویدئو معرفی پکیج آموزش نصب ضبط و باند خودرو

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو

شهریه: 3,500,000 تومان

سرفصل های دوره مجازی نصب ضبط و باند خودرو

logo gold

آموزش مفاهیم پایه برق خودرو

یادگیری روش کابل کشی خودرو و نقشه خوانی آن ها

آموزش روش نصب ساب ووفر

آموزش نحوه نصب باند های فابریکی

آموزش شیوه نصب آمپلی دو کانال و چند کانال

آموزش مراحل نصب دوربین دنده عقب

آموزش نصب باند های طاقچه ای به صورت گام به گام

آموزش روش نصب و راه اندازی ضبط های CD

آموزش شیوه نصب و راه اندازی ضبط های فلش خور و CD

یادگیری روش نصب تیوتر بر روی پخش

معرفی روش نصب پخش های مارشال

معرفی روش نصب پخش های پایونر

یادگیری مراحل نصب پخش های اینفینیتی

آموزش عملی نصب پخش های کنوود

ارائه نحوه نصب پخش های مکس ریدر

یادگیری روش نصب باند های روی درب خودرو

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین نصب ضبط و باند خودرو
ویدئو
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین نصب ضبط و باند خودرو
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره نصب ضبط و باند خودرو

بله. دوره آنلاین نصب و ضبط باند خودرو به همراه اعطای مدرک فنی حرفه ای معتبر و دو زبانه برگزار می شود

به منظور بهبود یادگیری کارآموزان، جلسات رفع اشکال آنلاین با حضور خود استاد دوره برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند با استاد دوره به طور مستقیم در ارتباط باشند و سوالات خود را در گروه های واتساپ یا تلگرام مطرح کنند.

دوره مجازی نصب ضبط و باند خودرو بدون هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز قابل ثبت نام است و افراد با هر اطلاعات قبلی می توانند مستقیما در این دوره شرکت کنند.

شرکت کنندگان بابت دسترسی به ویدئو های پکیج آموزش نصب ضبط و باند ماشین هیچ نگرانی ندارند و می توانند به صورت نامحدود به آن ها دسترسی داشته باشند و هر تعداد باری که دوست دارند آن ها را ببینند.

بله. به جرات می توان گفت که این دوره یکی از معدود دوره های آنلاین می باشد که ویژه ورود به بازار کار طراحی شده است.

مزایای شرکت در دوره آنلاین را می توان عدم تلف شدن زمان در ترافیک های سنگین، هزینه کمتر ثبت نام در دوره، دسترسی به استاد و محتوای آموزشی به طور نامحدود، تلف نشدن وقت افراد در مسیر های پر رفت و آمد عنوان کرد.

خیر. خریداران پکیج آموزش نصب ضبط و باند خودرو هیچ محدودیت زمانی و مکانی بابت مشاهده ویدئو های آمورزشی ندارند و با توجه به شرایط خود می توانند در ساعات مختلف شبانه روز، فیلم ها را ببینند.

پشتیبانی نامحدود از نقاط قوت شرکت در این دوره می باشد. به این معنا که شما هر سوالی داشتید می توانید تا هر زمانی که خواستید از تیم پشتیبانی ما بپرسید تا در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

به منظور نام نویسی در آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو می توانید با مراجعه به سایت آموزشگاه و ارتباط با مشاوران ثبت نام، اطلاعات بیشتری کسب کنید و و ثبت نام خود را قطعی نمایید.

بله. امروزه آموزش آنلاین و مجازی مورد تایید سازمان های متعددی قرار گرفته است و فرد می تواند با تکیه بر پشتکار خود، مهارت ها و توانایی های مرتبط را به طور تخصصی فرا بگیرد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است