آموزش آنلاین تعمیر فتوکپی

همه ما با کاربرد دستگاه فوکپی آشنا هستیم و حداقل چندین بار تجربه استفاده از این دستگاه را داشته ایم و مشخصا با توجه به حجم بالای استفاده از فتوکپی ها نیاز به سرویس و تعمیرات آن ها امری غیر قابل اجتناب است. از این رو شما می توانید وارد بازار کار شغلی شوید که مشتریان دائمی خواهید داشت. در دوره آنلاین تعمیرات فتوکپی در فن آموزان آنلاین، به شما اصول تعمیرات را آموزش داده ایم تا با مشاهده ویدیوهای آموزشی که بلافاصله بعد از ثبت نام برای شما فعال خواهد شد بتوانید نکات مهم این شغل را یاد بگیرید.

از سرفصل های مهم دوره مجازی تعمیرات فتوکپی می توان به آموزش اصول صحیح بازو بست فتوکپی، نحوه عیب یابی و سرویس دستگاه سه کاره و چهارکاره رومیزی، آموزش شارژ کارتریج، آموزش کار با دستگاه، آموزش رفع مشکلات چاپ و … اشاره نمود. شما در حین مشاهده دوره و بعد آن از طرف اساتید آموزشگاه پشتبانی خواهید شد و امکان اخذ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای نیز برای شما وجود دارد. همچنین، با خرید پکیج آموزش تعمیر فتوکپی می توانید از هر جای دنیا با اتصال به اینترنت ویدئو های آموزشی پکیج خود را با کیفیت بالا مشاهده کنید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش تعمیر فتوکپی

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین تعمیر فتوکپی

شهریه: 2,200,000 تومان

سرفصل های دوره مجازی تعمیرات فتوکپی

logo gold

بازو بست و عیب یابی تعمیرات فتوکپی مدل 5316 Sharp

معرفی قطعات وکارکرد دستگاه (عملی)

بازو بست عملی درب های دستگاه و قطعات زیر

تشریح عیب های دستگاه و نحوه رفع آن (عملی)

بازو بست کارتریج تونر (عملی)

بازو بست تانک دولوپر (عملی)

بازو بست درام و دنده های دستگاه (عملی)

بازو بست و تشریح کامل یونیت درام (عملی)

بازو بست و تشریح کامل کارتریج تونر (عملی)

نحوه شارژ کردن تونر و اصول صحیح آن (عملی)

بازو بست موتور دستگاه فتوکپی (عملی)

آمزوش بازو بست فیوزینگ (عملی)

بازو بست و تشریح کامل فیوزینگ (عملی)

بازو بست قسمت اسکنر و نحوه تعمیر آن (عملی)

توضیح کامل عملکرد دکمه های روی فتوکپی (عملی)

مونتاژ کامل دستگاه و توضیحات تکمیلی (عملی)

نمایش بیشتر
logo gold

آموزش دستگاه 4 کاره 4350 canon

بازو بست کامل دستگاه 4350 کنان

بازو بست قسمت اسکنر (عملی)

بازو بست قسمت کارتریج (عملی)

باز وبست درب های کناری و بالا و پایین (عملی)

بازو بست کامل کاغذ کش و دورور زن (عملی)

آموزش بازو بست فیوزینگ دستگاه کنان (عملی)

تشریح غلطک ها و نحوه عملکرد آن ها (عملی)

آموزش تعویض پد فیوزینگ (عملی)

معرفی سنسورهای دستگاه (عملی)

عیب یابی دستگاه چهار کاره canon (عملی)

آموزش نحوه کارکرد سیستم دستگاه چهار کاره (عملی)

آموزش عیب یابی شارژر دستگاه (عملی)

بازو بست کردن کامل فیوزینگ و تشریح آن (عملی)

آموزش های تکمیلی راجب دستگاه چهار کاره (عملی)

مونتاژ مجدد دستگاه (عملی)

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین تعمیرات فتوکپی
ویدئو
ویدئو
ویدئو
برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات فتوکپی
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات فتوکپی

اگر می خواهید از طریق اخذ یک مدرک معتبر، از ورود خود به بازار کار شغل تعمیر فتوکپی مطمئن شوید، با شرکت در دوره آنلاین تعمیرات فتوکپی می توانید مدرک دو زبانه فنی و حرفه ای دریافت کرده و در تمام کشور های زیر نظر وزارت کار، فعالیت خود را آغاز نمایید. به علاوه، یک مدرک فنی نیز از طرف آموزشگاه به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

شرکت کنندگان این دوره، به محض ثبت نام و دسترسی به فیلم های آموزشی، عضو یک گروه واتساپی یا تلگرامی با حضور استاد دوره شده تا بتوانند هر گونه اشکال درسی را برطرف نمایند. به علاوه 5 جلسه رفع اشکال مجازی برای کمک به تسلط بیشتر کارآموزان در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که سرفصل های دوره به صورت مرحله به مرحله و از سطح مقدماتی تا پیشرفته تنظیم شده اند، شما هیچ گونه نگرانی بابت نداشتن تجربه قبلی ندارید و بدون شرکت در دوره پیش نیاز، می توانید یادگیری خود را آغاز نمایید.

کسانی که پکیج آموزش تعمیرات فتوکپی را خریده اند، می توانند تا مادام ‌العمر به ویدیو های آن دسترسی داشته باشند و هر زمان که نیاز داشتند، آن‌ ها را دوباره مشاهده کنند. دسترسی نامحدود به فیلم های دوره موجب شده است تا افراد نگرانی بابت به پایان رسیدن فرصت یادگیری نداشته باشند.

با توجه به اینکه تمام مباحث در این دوره آموزشی برای ورود به بازار کار فصل بندی و انتخاب شده اند، کارآموزان پس از اتمام یادگیری با فرصت های شغلی عالی رو به رو می شوند. به این ترتیب که مهارت ‌هایی که در دوره کسب کرده اند، مستقیماً به کارآفرینی آن ها در حوزه تعمیر انواع دستگاه های فتوکپی کمک کرده و بدون اتلاف زمان، به سرعت وارد بازار کار می شوند.

نقاط قوت شرکت در دوره مجازی به جای حضور در کلاس های درس شامل مواردی همچون دسترسی دائمی به مطالب دوره، امکان مرور محتوای آموزشی برای مسلط شدن بر مباحث و هم چنین در اختیار داشتن آپدیت های بعدی کلاس می باشد. هم چنین با این روش نوین یادگیری، دیگر وقت خود را در مسیر های شلوغ تلف نخواهید کرد و افراد شهرستانی هزینه ای را بابت سکونت در شهر تهران پرداخت نخواهند کرد.

خیر، شما پس از ثبت ‌نام در آموزش آنلاین تعمیر فتوکپی می‌ توانید هر موقع که آمادگی داشتید، یادگیری تعمیر دستگاه های فتوکپی را آغاز نمایید. در این دوره، هیچ محدودیتی در مورد زمان و مکان مشاهده ویدئو ها وجود نداشته و هر شخص بر اساس اولویت های خود، می تواند یادگیری منحصر به فردی داشته باشد.

یکی از نقاط قابل توجه در ثبت نام آموزش مجازی تعمیرات فتوکپی، این است که کارآموزان به طور نامحدود پشتیبانی می شوند‌ و فرد می ‌تواند در هر زمانی که با مشکلی در فرآیند آموزش و حتی بازار کار مواجه شود، به راحتی از کارشناسان مجرب آموزشگاه کمک بگیرد. این پشتیبانی می ‌تواند شامل جواب دادن به سوالات درسی، ارائه راهنمایی ‌های کسب و کار و اطلاعات تکمیلی باشد.

شرایط ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت آموزشگاه به راحتی در دسترس است و می توانید به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، ثبت نام خود را انجام دهید. اما اگر می خواهید با مشاوران ثبت نام مشورت کرده و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید، می توانید با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پیشرفت تکنولوژی موجب شده است تا آموزش مباحث فنی به سر کلاس حضوری رفتن منتهی نشده و بتوان با مشاهده ویدئو های با کیفیت و تدریس اساتید مجرب به یک تعمیرکار حرفه یا دستگاه های فتوکپی تبدیل شد. به این شرط که تلاش و پشتکار خود را در فرایند آموزش حفظ نمایید. وجود کارآموزان موفق دوره های قبلی گواه این موضوع است.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است