آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

دوره آنلاین ساخت تابلو روان آموزشگاه فن آموزان آنلاین یکی از دوره های عملی و فنی است که تکنیک های این شغل به همراه نصب و برنامه ریزی تابلو روان را به شما می آموزد. این تابلو ها به شکل های مختلف مونتاژ و مورد استفاده قرار می گیرند که به همین دلیل در این دوره غیر حضوری سعی داریم تا مونتاژ و راه اندازی اصولی تابلو های روان تک رنگ و فول رنگ را به هنرجویان عزیز به صورت مجازی آموزش دهیم.

سرفصل های این دوره عبارتند از شناخت انواع تابلو ها، توانایی مونتاژ تابلو ها، سیم کشی و نصب برد های کنترلی و آموزش نرم افزار های کاربردی جهت برنامه دهی. همچنین، در تهیه ویدئوهای این دوره تیم فیلمبرداری و تدوین تلاش کرده اند در بهترین کیفیت ویدیوها را در اختیار شما قرار دهند.

پکیج آموزش ساخت تابلو روان بلافاصله بعد از ثبت نام قابل مشاهده بوده و شما می توانید سوالات خود را در گروه های پشتیبانی از اساتید دوره پرسیده تا هیچ مشکلی را برای آموزش این دستگاه ها نداشته باشید.

ویدئو معرفی پکیج آموزش ساخت تابلو روان

ویدئو
ویژگی‌های این دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

شهریه: 1,000,000 تومان

ویژگی‌های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

سرفصل های دوره مجازی ساخت تابلو روان

logo gold

تابلو روان چیست و چه کاربردی دارد

معرفی انواع تابلو روان های تک رنگ و فول رنگ

معرفی ماژول و مشخصات آن در تابلو روان

نحوه جاگذاری و تعداد ماژول ها در تابلو روان

کابل دیتا و برق تابلو روان و کاربرد آنها

معرفی بردهای کنترلی یا فرمان تابلو روان

معرفی پاور و تغذیه تابلو روان ها

انواع فریم و قابها در ساخت تابلو

نحوه مونتاژ تابلو روان و اصول آن

نحوه بستن ماژولها روی قاب (عملی)

سیم کشی و نصب کابل های برق و دیتا (عملی)

نصب پاور و برد کنترلی (عملی)

نحوه انتخاب نرم افزار با توجه به برد کنترلی (عملی)

آموزش نصب نرم افزار HD Player (عملی)

آموزش کامل برنامه ریزی تابلو روان با نرم افزار (عملی)

نحوه آپلود برنامه و نمایش آن در تابلو روان (عملی)

نمایش بیشتر
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین ساخت تابلو روان
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید
ویدئو
نمونه ویدئو دوره آنلاین ساخت تابلو روان
ویدئو
ویدئو
نظرات صوتی کارآموزان

سوالات متداول آموزش ساخت تابلو روان

به افرادی که در آموزش مجازی ساخت تابلو روان ثبت نام کنند و دوره را با موفقیت پشت سر بگذرانند، مدرک فنی معتبر از سوی آموزشگاه تعلق می گیرد. در صورت تمایل به اخذ مدرک فنی و حرفه ای با اعتبار بین المللی می توانند با شرکت و قبولی در آزمون های کتبی و عملی مربوطه، تقاضای خود را ثبت و مدرک را دریافت کنند.

برای کمک به یادگیری شرکت کنندگان دوره و برطرف کردن اشکالات درسی آن ها، 5 جلسه یک ساعته رفع اشکال آنلاین در نظر گرفته شده است. به علاوه به محض ثبت نام کارآموزان در این دوره، در یک گروه تلگرامی یا واتساپی عضو می شوند تا بتوانند سوالات خود را از استاد بپرسند.

هیچ پیش نیازی برای شرکت در این دوره وجود ندارد؛ چرا که سرفصل های تدریس شده از پایه شروع می شوند و شما با هر مدرک تحصیلی و پیش زمینه قبلی می توانید از تدریس تخصصی و صفر تا صد ما بهره ببرید.

کارآموزان با خرید این پکیج به طور دائمی به ویدئو های آموزشی دسترسی داشته و می توانند چندین بار ویدئو ها را مشاهده کنند تا به تسلط کافی برسند.

بله. یکی از نقاط مثبت شرکت در این دوره که موجب تمایز آن با سایر دوره های آنلاین شده است این است که شما بلافاصله می توانید کار خود را در بازار کار حرفه ای این رشته شروع کنید و به درآمد برسید. به علاوه برای کمک به فرآیند اشتغال کارآموزان، یک دوره رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار نیز در نظر گرفته شده است.

شما با شرکت در دوره آموزشی آنلاین از مزایای زیادی بهره خواهید برد که با ثبت نام در کلاس حضوری به آن ها نخواهید رسید. به عنوان مثال، افراد می ‌توانند به راحتی از هر جایی و با هر دستگاهی که دارند، به ویدئو های آموزشی دسترسی پیدا کنند. همچنین، برای شرکت در دوره آنلاین نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نیست و هزینه ‌های رفت و آمد و سکونت برای افراد شهرستانی وجود ندارد. شما با تکرار مشاهده ویدئو های آموزشی می توانید تسلط خود را بالا ببرید.

خیر. شما هیچ محدودیتی برای یادگیری از طریق مشاهده فیلم های آموزشی ندارید. چه از نظر مکان و چه از نظر زمان، یادگیری و مشاهده ویدئو ها به انتخاب خود فرد گذاشته شده است.

کارآموزان این دوره دارای پشتیبانی نامحدود هستند و می توانند در صورت وجود هر گونه مشکل در دسترسی، محتوای آموزشی و غیره از این امکان استفاده کنند. کارشناسان دوره تا پایان آموزش همراه شما هستند.

اگر علاقه مند به یادگیری روش های نوین ساخت تابلو روان به صورت مجازی هستید، می توانید از طریق سایت، ثبت نام خود را قطعی کنید. به علاوه اکر در هر زمینه ای سوالی دارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های درج شده در سایت، تماس بگیرید.

بله. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن روش های نوین آموزش، شاهد افراد متخصص در بازار کار رشته های فنی هستیم که با آموزش آنلاین توانسته اند مباحث حوزه خود را به طور جامع یاد گرفته و در بازار کار موفق ظاهر شوند.

  • ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است