آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

آموزش آنلاین سیم پیچی موتور

آموزش مجازی سیم پیچی موتور را می توان از جمله دوره های پر رونق در بین شغل های فنی دانست که دلیل این موضوع پیچیدگی این شغل و استفاده از موتور الکتریکی در دستگاه های مختلف است. در دوره آنلاین سیم پیچی موتور مباحث جامعی شامل معرفی انواع سیم پیچی موتور، فرمول های سیم پیچی موتور، آموزش سیم پیچی موتور موتورهای تکفاز و سه فاز (سیم پیچی استاتور) و … به صورت ویدیوهای کاملا واضح با فیلم برداری حرفه ای در اختیار کارآموزان خواهد بود.

دوره تخصصی آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی در آموزشگاه مجازی فن آموزان؛ با ارائه محتوایی جامع، عمیق و کاربردی، به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن به یک متخصص ماهر در این حوزه تبدیل شده و از این طریق، گامی بلند در مسیر یادگیری و در ادامه، پیشرفت شغلی و کسب درآمد خود بردارید.

در نهایت افرادی که در این دوره شرکت کرده اند می توانند در آزمون سراسری فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک رسمی و معتبر دریافت نمایند. همچنین، تجهیزات تصویر برداری استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده به طوری که شما تمامی جزئیات را می توانید در ویدیوها بدون مشکل مشاهده کنید.

از سایر مزایای پکیج آموزش سیم پیچی موتور می توان به عضویت در گروه تلگرامی پرسش و پاسخ، حذف هزینه های رفت و آمد برای شما، دسترسی دائمی به ویدیوها، امکان مشاهده آموزش با موبایل و کامپیوتر تنها با اتصال به اینترنت و پشتیبانی نامحدود توسط اساتید اشاره نمود.

ویدئو معرفی پکیج آموزش سیم پیچی موتور

ویدئو
مبلغ سرمایه گذاری شما روی آموزش آنلاین سیم پیچی موتور تنها 5,500,000 تومان
تحویل آنی
اساتید آموزش آنلاین سیم پیچی موتور
مهندس رضا اکبری
مهندس رضا اکبری

جناب آقای مهندس رضا اکبری، دارای مدرک کارشناسی ارشد برق مخابرات بوده و سوابق شغلیِ درخشانی در حوزه تدریسِ دروس متفاوت (از جمله دوره های مربوط به سیم کشی الکتروموتور در آموزشگاه های فنی و حرفه ای و در ارگان های مختلف) دارند.
سوابق شغلی و اجراییِ مهندس اکبری فقط محدود به تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای نمی شود و ایشان تجربه انجام پروژه ها و فعالیت های ارزشمند و قابل توجهی را (به ویژه در حوزه نصب سیستم های امنیتی و حفاظتی، طراحی انواع الکتروموتورها و ترانسفورماتورها) در کارنامه شغلی و حرفه ای خود دارند که برخی از مهم ترینِ آن ها عبارت اند از:
✔️ مسئول فنی مهندسی کارخانه پمپ های شناور
✔️ نصب سیستم های امنیتی و حفاظتی
✔️ فعالیت در ارگان های دولتی جهت پشتیبانی فنی تاسیسات و IT سازمان های مالیاتی
✔️ طراح الکتروموتورهای سه فاز و تک فاز و ترانسفورماتورها
✔️ تدریس در آموزشگاه فن آموزان بیش از 5 سال
✔️ فعالیت در حوزه برق به مدت 15 سال
✔️ 15 سال تدریس در حوزه برق
✔️ تجربه همکاری با سازمان ها و ارگان های صنعتی مختلف مانند ارگان های دولتی، سازمان های مالیاتی، وزارت اقتصاد، گمرک، وزارت بهداشت، موسسه فن آموزان فیدار و…

سرفصل های دوره مجازی سیم پیچی موتور

logo gold

آموزش برق مقدماتی مورد نیاز در سیم پیچی

معرفی انواع اتصالات مختلف در سیم پیچی

معرفی انواع سیم های لاکی

معرفی میکومتر و نحوه استفاده از آن

معرفی ساختمان موتورهای الکتریکی

تشریح استاتور و شیارهای مختلف در آن

معرفی انواع عایق پریشمان، نومکس، مایلر

معرفی انواع رتورها و ساختمان آن

معرفی تخته کلم موتور و تشریح آن

تشریح سایر قطعات موتور از جمله خازن، بلبرینگ و…

راه اندازی یا تست موتور سه فاز با برق تکفاز

معرفی انواع موتورهای مختلف در بازار

شروع محاسبات جهت طراحی دیاگرام

مثال عملی موتور سه فاز 36 شیار 4 قطب (عملی)

آموزش عایق کاری استاتور (عملی)

آموزش اصول شابلون زدن سیم (عملی)

آموز کار با دستگاه بوبین پیچ یا سیم پیچ (عملی)

logo gold

سیم پیچی موتور و کلاف زدن با دستگاه (عملی)

آموزش جا زدن کلاف ها داخل استاتور (عملی)

آموزش چیدمان سیم پیچ داخل شیار ها (عملی)

آموزش نخ بندی سیم پیچ ها (عملی)

آموزش سر بندی سیم پیچ ها (عملی)

آموزش شارلاک زدن پس از سیم پیچی (عملی)

مونتاژ موتور پیچیده شده و تست آن (عملی)

نحوه تست و عیب یابی موتور سه فاز (عملی)

آموزش محاسبات قطر سیم و طراحی موتور تکفاز

طراحی دیاگرام موتور تکفاز (عملی)

عایق کاری و سیم پیچی موتور تکفاز استارت دائم (عملی)

سیم پیچی کامل موتور تکفاز و راه اندازی آن (عملی)

آموزش طراحی دیاگرام موتور تکفاز استارت موقت (عملی)

آموزش عملی سیم پیچی موتور استارت موقت یا کولر (عملی)

عایق بندی، سیم پیچی و راه اندازی موتور کولر آبی (عملی)

تشریح جدول قطر سیم و تعداد دور سیم موتور کولر

fanamoozan app
دانلود اپلیکیشن کلاس آنلاین فن آموزان
از هر طریق که میخواهید آموزش هارا دنبال کنین
android app ios app windows app mac app ubuntu app web browser app
ویدئو نظر کارآموزان دوره آنلاین سیم پیچی موتور
ویدئو
ویدئو
ویدئو

برای یک شروع قدرتمند این ویدئو را حتما ببینید

ویدئو

خصوصیات دوره آنلاین آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی

کلاس سیم پیچی موتورهای الکتریکی در  آموزشگاه مجازی فن آموزان یک پکیج آموزشی پر محتوا و جامع است که با هدف پرورش نیروی کار متخصص در حوزه سیم پیچی انواع الکترو موتورها (تک فاز و سه فاز و …) در مناطق مسکونی، اداری و صنعتی طراحی شده و در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار گرفته است. شیوه ارائه مطالب در این دوره کاملا گویا و قابل فهم بوده و امکان یادگیری مهارت های مورد نیاز این رشته در خانه و به شکل غیر حضوری را برای همه شرکت کنندگان (با سطوح دانش و تجربه مختلف) فراهم آورده است.

در بخش های مقدماتی دوره، انواع مختلف موتورها (اعم از القایی، DC، آسنکرون و سنکرون، تک فاز و سه فاز و …) به همراه ساختار و عملکرد آن ها به طور دقیق تشریح می شوند. به علاوه؛ اصول اولیه الکترومغناطیس و مفاهیمی مانند میدان و شار مغناطیسی و نیروی الکترومغناطیسی که نقش اساسی در عملکرد موتور دارند نیز به زبانی ساده و قابل فهم ارائه می گردند.

پس از پایان یافتن مبانی تئوری، نوبت به آشنایی با زیر و بم سیم پیچی در الکترو موتورها و ورود به دنیای عملی این رشته می رسد. در این بخش کلاس، ابتدا مراحل سیم پیچی استاتور که مهم ترین بخش موتور الکتریکی می باشد؛ با جزئیات کامل آموزش داده می شود. یادگیری از سرفصل های ریاضی و مهندسی مربوط به سیم پیچی (نظیر نقشه کشی، محاسبه دیاگرام و جداول مربوطه، محاسبات تعداد دور و قطر سیم پیچ و …) شروع شده و به صورت تدریجی، به مباحث عملیاتی تر (مثل آماده سازی هسته و شیارها، انتخاب سیم های مناسب و روش عایق بندی آن ها، نحوه قرارگیری صحیح سیم پیچ ها و اتصال آن ها و …) می رسد و همه این مطالب با دقت و ظرافت مورد بررسی قرار می گیرند.

در این قسمت پکیج آموزشی دانشجویان همچنین با انواع سیم پیچ ها (مانند متمرکز و توزیعی و …) آشنا شده و مهارت های لازم برای انجام هر مدل سیم پیچی را به طور عملی همراه با استاد دوره کسب می کنند. گام بعدی در این دوره، آشنایی با سیم پیچی روتور موتور الکتریکی است. در این بخش، با انواع روتور (از جمله روتور قفس سنجابی و روتور سیم پیچی شده و …) آشنا می شوید و پیچیدگی ها و ظرافت های مربوط به فرآیند سیم پیچی هر کدام را به طور کامل فرا می گیرید. همچنین، روش های مختلف عایق بندی روتور و نکات مهم مربوط به آن به طور مفصل تشریح می شوند.

پس از اتمام یادگیری مراحل سیم پیچی، نوبت به آموختن مباحث مربوط به تست و عیب یابی موتورهای الکتریکی می رسد. در این بخش کلاس، با روش های مختلف تست الکترو موتور (نظیر تست عایق بندی، تست اهمی، تست دور سنجی و …) آشنا می شوید و مهارت های لازم برای یافتن و رفع عیوب احتمالی موتور را به طور عملی و حرفه ای کسب می کنید.

این دوره همچنین دربرگیرنده مباحث تخصصی تر و به روز در حوزه سیم پیچی موتورهای الکتریکی می باشد. در این قسمت از پکیج آموزشی، با استانداردها و الزامات بین المللی مربوط به سیم پیچی، روش های سیم پیچی موتورهای خاص (مانند موتور کولر، پمپ آب، دینام، آرمیچر و …) آشنا می شوید و دانش خود را در این زمینه به سطح قابل قبولی ارتقا می دهید.

نمونه ویدئو دوره آنلاین سیم پیچی موتور
ویدئو
ویدئو

سوالات متداول دوره سیم پیچی موتور

بله. با شرکت در دوره آنلاین سیم پیچی موتور، می توانید این مدرک را کسب نموده و در فرصت های شغلی مرتبط در ایران و کشور های خارجی مشغول به کار شوید. هم چنین، مدرک فنی با اعتبار بالا به صورت اختصاصی برای دانشجویان این دوره از جانب موسسه آموزشی صادر می گردد.

در این دوره، ابتدا شرکت کنندگان عضو گروه مجازی در واتساپ یا تلگرام می ‌شوند و قادرند با استاد دوره برای پرسیدن سوالات خود ارتباط برقرار کنند. هم چنین، به منظور رفع مشکلات علمی و سوالات مربوط به ورود به بازار کار، پنج جلسه آنلاین برای کارآموزان برگزار می‌شود.

در دوره مجازی سیم پیچی موتور، نیازی به گذراندن دوره ‌های پیش‌ نیاز نیست. به این دلیل که تمامی مباحث و سرفصل‌ های آموزشی، از سطح مبتدی تا حرفه ‌ای در این دوره آموزش داده می ‌شود. به عبارت دیگر، شرکت‌ کنندگان برای شروع یادگیری این مهارت کاربردی نیازی به تجربه پیشین ندارند و تمامی مطالب از سطح پایه به آن ها آموزش داده می ‌شود.

در پکیج آموزش سیم پیچی موتور، شرکت کنندگان با داشتن امتیاز دسترسی دائمی، قادر به مشاهده فیلم ‌های آموزشی هستند و می ‌توانند مادام العمر از محتوای آموزشی بهره ‌ببرند. این مورد به شرکت کنندگان امکان می ‌دهد تا هر زمانی که بخواهند، به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشند و حتی پس از پایان دوره، به ‌روز رسانی‌ های جدید را دریافت کرده و همچنان از محتوای آموزشی بهره مند شوند.

این دوره به طور ویژه برای افرادی طراحی شده که به فعالیت در حوزه بازار کار سیم پیچی موتور علاقمند هستند. شرکت در این دوره به شرکت کنندگان امکان می ‌دهد که پس از پایان آن، به راحتی کسب و کار شخصی خود را شروع کرده و درآمد خود را افزایش دهند.

شرکت در دوره آنلاین از مزایای خاص و مهمی برخوردار است. اولین مزیت این است که به راحتی می ‌توان به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشیم. انعطاف پذیری در زمان بندی آموزش، استفاده از هر وسیله الکترونیکی مانند لپ ‌تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند و آموزش در خانه، محل کار یا حتی در مسافرت از نقاط قوت شرکت در دوره آنلاین می باشد. به علاوه هزینه های یادگیری به شدت کاهش می یابد.

خیر، شما هیچ محدودیت زمانی برای یادگیری مباحث از طریق فیلم ‌های آموزش مجازی سیم پیچی موتور ندارید و می ‌توانید با توجه به شرایط خود زمان آموزش تان را خودتان تعیین کنید.

پشتیبانی نامحدود یکی از ویژگی های منحصر به فرد پکیج آموزش سیم پیچی موتور است. این مورد باعث می شود تا کارآموزان بدون نگرانی تمام مباحث تخصصی دوره را یاد بگیرند و هرگاه که با مشکلی مواجه شدند، می توانند بلافاصله راه حل مشکل را با کمک استاد و کارشناس دوره بیابند.

برای ثبت نام و نام نویسی در این دوره می توانید از طریق سایت رسمی آموزشگاه اقدام فرمایید. اگر همچنان سوالی در ذهن شما وجود دارد، کارشناسان ثبت نام در دوره آماده پاسخگویی می باشند. برای کسب راهنمایی های بیشتر از طریق شماره تماس های مندرج در سایت با کارشناسان ثبت نام در ارتباط باشید.

با پیشرفت تکنولوژی، افراد امکان دستیابی به مباحث تخصصی و عملی را از راه دور دارند و می‌ توانند خود را به متخصصانی در حوزه خود تبدیل کنند. با این حال، پشتکار و تلاش فرد در برقراری موفقیت در موارد کارآموزی بسیار تأثیرگذار است.

نظرات برخی کارآموزان
نظرات صوتی کارآموزان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.