آموزشگاه مجازی فن آموزان
0

درباره ما

آموزشگاه فن آموزان آنلاین یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به کارآموزان امکان کسب دانش و مهارت لازم در شغل های فنی در حوزه های مختلف را به صورت مجازی و آنلاین می دهد. این مجموعه برگرفته از یک دهه تجربه آموزشی در شعبات فن آموزان و با گردهمایی جمعی از مدرسان و اساتید مجرب و حرفه ای در حوزه های برق، الکترونیک،کنترل ابزار دقیق، کامپیوتر، تاسیسات، صنایع خودرو، صنایع چوب و فلز و سایر رشته های دیگر توانسته تاکنون دوره های آموزشی متنوعی را برای سنین مختلف و سطوح مهارتی متفاوت آماده سازد.در این مجموعه، کارآموزان با شرکت در دوره مدنظر شان می توانند از طریق ویدئوهای آموزشی که با کیفیت بالا هستند و تمامی جزئیات در آن ها به تصویر کشیده شده است، مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را به دست آورند. علاوه بر این، با پشتیبانی و ارتباط با اساتید آموزشگاه در گروه های پشتیبانی می توانند سرفصل های آموزشی را بهتر و راحت تر یاد بگیرند. ما تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با آموزش درست و کاربردی مهارت مورد نیاز را به علاقه مندان این رشته ها برای حرفه ای شدن و ورود به بازار کار منتقل کنیم و امیدواریم تا رضایت صد در صدی را با خدمات خود از شما عزیزان کسب کنیم.

مزیت دوره های فن آموزان آنلاین

انعطاف‌ پذیری زمان

ما این امکان را برای دانشجویان فراهم کرده ایم که در هر زمان از شبانه روز که برای شان مناسب است، ویدئو دوره های آموزشی را ببینند؛ بدون اینکه محدودیت زمانی داشته باشند.

تنوع دوره های آموزشی

ما دوره های آموزشی گسترده ای را برگزار می کنیم که به دانشجویان کمک می کند علاقه‌ مندی‌ها و مهارت‌ های خود را تقویت کنند و به تناسب با علاقه و نیازهای شان دوره را انتخاب کنند.

آموزش عملی

ما ویدئوهای آموزشی را به صورت کاملا عملی و با کیفیت بالا ضبط کرده ایم تا دانشجویان سرفصل های آموزشی را کامل یاد بگیرند و بتوانند پس از اتمام دوره به راحتی وارد بازار کار شوند.

جلسات رفع اشکال و ارتباط با استاد

ما فرصت ارتباط مستقیم با مدرسان را فراهم کرده ایم. این به دانشجویان این امکان را می‌ دهد تا سوالات خود را مطرح کنند، راهنمایی بیشتری دریافت کنند و با مدرسان و همکلاسی‌ های خود در ارتباط باشند.

دسترسی آسان به فیلم های آموزشی

ما به دانشجویان به صورت دائمی و بدون محدودیت مکانی دسترسی به فیلم های آموزشی را می دهیم. دانشجویان می‌ توانند از هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند، به منابع آموزشی دسترسی پیدا کنند.

ارائه مدرک فنی حرفه ای

ما پس از اتمام دوره به دانشجویان مدرک فنی گواه بر شرکت در دوره و کسب مهارت های فنی لازم را می دهیم. علاوه بر این، دانشجویان می توانند در با شرکت در آزمون مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنند.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به فن آموزان می باشد.