آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی

آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی به آموزش های مفیدی در رابطه با تعمیر دستگاهی پرکاربرد در همه خانه ها پرداخته است؛ ماشین لباسشویی. این دوره که با استفاده از تجهیزات مدرن فیلمبرداری و ضبط شده است، شامل تعمیرات مکانیکی و عیب یابی برد الکترونیک در انواع ماشین های لباسشویی می باشد.

دوره آموزش مجازی تعمیرات لباسشویی تحت نظر اساتید باسابقه و مجرب تدریس می شود؛ به طوری که مهارت آموزان در این دوره برای ورود به بازار کار آماده می شوند. آموزش تصویری تعمیر ماشین لباسشویی در کارگاه های مجهز آموزشگاه ضبط شده و افراد مانند دوره های حضوری امکان پرسیدن سوال های مختلف را از اساتید دوره دارند. در دوره آموزش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی جزوه ای به صورت پی دی اف در اختیار کارآموزان قرار گرفته و در انتها پس از قبولی در آزمون سراسری، مدرک فنی و حرفه ای معتبر برای آنها صادر میگردد که در کاریابی آنها کاملا موثر خواهد بود.

دوره های مشابه با این دوره، آموزش آنلاین تعمیرات مکانیک لوازم خانگی ، آموزش آنلاین تعمیرات برد لوازم خانگی و آموزش آنلاین تعمیرات ظرفشویی می باشد که می توانند یک فرد را در حرفه تعمیرات لوازم خانگی متخصص و حرفه ای کند.

نمونه ویدئو دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی

مهارت هایی که در دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی به دست می آورید

طی دوره آموزش انلاین نحوه صحیح و اصولی باز و بسته کردن درب ماشین های لباس شویی مختلف را یاد می گیرید همچنین با نحوه عیب یابی و تعمیرات مشکلاتی مانند عدم ورود اب و تخلیه اب دستگاه، لرزش ماشین لباس شویی، متوقف نشدن سیکل شستشو، خشک نشدن لباس ها در پایان برنامه، قفل شدن درب ماشین لباس شویی، صدای زیاد دستگاه، مشکلات مربوط به موتور دستگاه و … اشنا می شوید.

طی دوره اموزش انلاین با تکنولوژی های جدید مانند آی دور، اکوبابل، Auto Optimal Wash ، ممس سنسور، VRTM اشنا می شوید و نحوه کار ان ها را یاد می گیرید.

با قطعاتی مانند بلبرینگ، کاسه نمد، سه نظام، شیر برقی، لاستیک دور دیگ، پمپ تخلیه، لاستیک های ورودی و خروجی اب و … آشنا می شوید و چگونگی تعمیر یا تعویض ان ها را یاد می گیرید.

طی دوره اموزشی با ایراداتی مانند کد خطاهای دستگاه، مشکلات مربوط به سیم کشی، تولید صدای زیاد دستگاه و ایرادات رایج انواع ماشین لباس شویی در برند های مختلف اشنا می شوید و نحوه بر طرف کردن آن ها را به شما یاد می دهند. همچنین نحوه نصب و نگهداری صحیح و اصولی دستگاه و برنامه های دستگاه را نیز یاد می گیرید.

سر فصل های دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی

 • شناخت انواع ماشین های لباس شویی مختلف در برند های متفاوت
 • آشنایی با نحوه تعمیر ماشین های لباس شویی اینورتری
 • آشنایی با نحوه تعمیر ماشین های لباس شویی معمولی
 • آشنایی با نحوه تعمیر اجزای مکانیکی دستگاه
 • آشنایی با روش های بر طرف کردن کد خطا های انواع ماشین های لباس شویی دیجیتال
 • آشنایی با نحوه سرویس انواع ماشین های لباس شویی معمولی و Direct Drive
 • آشنایی با شیوه تعمیر موتور الکتریکی ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با شیوه تعمیر مدار پمپ آب در ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با شیوه تعمیر مدار گرمایش آب در ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با نحوه تعمیر و تعویض کمک ها و دیگ دستگاه
 • آشنایی با روش های کاهش صدا و لرزش در انواع ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با روش های عیب یابی و برطرف کردن ایرادات برد های الکتریکی در ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با عملکرد مکانیکی دستگاه و نحوه بر طرف کردن ایرادات آن
 • آشنایی با نحوه رفع ایرادات تخلیه و ورود آب ماشین های لباس شویی
 • آشنایی با شیوه بر طرف کردن کد خطا های ماشین های لباس شویی مختلف
 • آشنایی با نحوه کالیبره کردن ماشین لباس شویی در قسمت دیجیتالی
 • و …

نظرات کارآموزان دوره آموزش مجازی تعمیرات لباسشویی

دریافت مشاوره رایگان

سوالات متداول آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی

بله شما در گروه واتسپی که استاد دوره نیز در آن عضو هستند، حضور خواهید داشت. و می توانید سوالات و ابهامات بوجود آمده را از ایشان بپرسید.

این دوره به مدت شش جلسه تقریبا یک ساعته ارائه میشود. 

بله شما می توانید در پنج جلسه 1 ساعته به عنوان جلسات رفع اشکال حضور داشته باشید.

دسترسی به این پنل دائمی ست. شما میتوانید در زمان و مکان مناسب خودتان به تماشای ویدئوهای آموزشی بپردازید.

خیر. برای تعمیرات برد، باید دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی شرکت کنید. این دوره فقط تعمیرات مکانیک ماشین لباسشویی را شامل می شود.

اطلاعات دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی

آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی یکی از دوره های تخصصی آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی منزل است. لباسشویی جزء وسایل برقی پرکاربرد است که امروزه تقریبا در هر خانه ای پیدا می شود. این وسیله بدون شک یکی از مفیدترین اختراعات بشر در عصر انقلاب صنعتی است. ماشین لباسشویی نیز مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است به هر دلیلی دچار مشکل شود، در آنصورت کار شستشو و تمیز کردن البسه بسیار سخت و دشوار می شود.

آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی در رابطه با آشنایی قطعات مختلف این دستگاه و نحوه عیب یابی و تعمیر برندهای مختلف ماشین لباسشویی است. این دوره زیر نظر اساتید با دانش فنی بالا که تجربه زیادی در زمینه  تعمیر لوازم خانگی مخصوصا لباسشویی دارند، تدریس می شود. فراگیران در این دوره مهارت های لازم برای ورود به بازار کار حرفه ای را بدست می آورند.

فایل های آموزش تصویری تعمیر لباسشویی در کارگاه های مجهز مجتمع فنی فن آموزان آنلاین  ضبط می شود و در اختیار افراد علاقمند به شرکت در کلاس های مجازی این دوره قرار می گیرند. به این ترتیب، به سوالات و ابهامات آنها به صورت غیر مستقیم پاسخ داده می شود. علاوه بر این، در دوره آموزش آنلاین مباحث تئوری به صورت جزوه pdf در اختیار کارآموزان می گیرد. در پایان و بعد از قبولی در آزمون فنی حرفه ای، مدرک معتبر فنی حرفه ای برای کارآموزان صادر می شود. این مدرک نقطه شروع ورود آنها به بازار کار حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی است.

اهمیت آموزش تعمیرات لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسایل الکتریکی منزل است. این وسیله با  شستشو و تمیز کردن البسه، پرده، روتختی و …، کمک قابل توجهی در انجام کارهای روزمره منزل می کنند. نگهداری و تعمیر لباسشویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  نگهداری و تعمیر این وسیله پر کاربرد موجب افزایش عملکرد و طول عمر این سیستم هوشمند می شود. ماشین لباسشویی مانند سایر  لوازم خانگی منزل نظیر جاروبرقی، یخچال فریزر یا … از لوازم پرمصرف به شمار می رود. سرویس به موقع آن می تواند شما را از هزینه های بالای تعمیرات در امان نگاه دارد.

از طرف دیگر، امروزه با رشد تورم، قیمت لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی بسیار بالا رفته است. این مسئله موجب شده تا افراد بسیاری توان خرید ماشین لباسشویی جدید را نداشته باشند و تقاضا برای تعمیر این وسیله کاربردی روز به روز در حال افزایش است.

مشکلات پر تکرار در ماشین لباسشویی

خرابی ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد. در ادامه به بررسی متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی می پردازیم:

لرزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی

یکی از مشکلات پرتکرار ماشین لباسشویی لرزش زیاد آن است. این مشکل معمولا به دلیل خراب شدن بلبرینگ ها و موتور است. در صورت بروز چنین مشکلی، ابتدا تسمه را از پولی بزرگ موتور جدا کنید. سپس پولی را با دست حرکت دهید. چنانچه صدای ناهنجاری به گوش برسد، احتمال زیاد بلبرینگ ها آسیب دیده اند و نیاز به تعویض دارند. تعویض بلبرینگ ها کار کاملا تخصصی است و باید توسط یک تکنسین کارآزموده انجام شود. در دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی آموزشگاه فن آموزان آنلاین این موضوع بطور کامل آموزش داده می شود.

نچرخیدن دیگ

در صورت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باید موتور، تایمر، هیدروستات، میکروسوئیچ، دنده های هدایت گر، تسمه متحرک، گیربکس، کوپلینگ موتور و دیگ لباسشویی را بررسی کنید. در صورت خرابی هر یک باید بفکر تعمیر یا تعویض آن باشید. رفع مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی کاری کاملا تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد که به صورت کاملا عملی در دوره جامع اموزش تعمیرات لباسشویی آموزشگاه فن آموزان آنلاین تدریس می شود.

آبریزی لباسشویی

خرابی پمپ تخلیه، لاستیک دور درب، نگهدارنده درب، شیر ورودی، کاسه نمد، شلنگ ها یا واشر درپوش دلیل نشتی آب و چکه کردن از لباسشویی است. برای حل این مشکل باید ابتدا بدنه آن را خارج کنید. سپس شلنگ ها را از نظر پارگی بررسی کنید. در صورت خرابی شلنگ ها آنها را با شلنگ نو تعویض نمایید. چنانچه شلنگ ها سالم باشند، باید پمپ تخلیه را بررسی کنید. پمپ تخلیه معمولا به موتور چسبیده است. در صورت خرابی پمپ باید آن را تعویض کنید.

اگر نشتی آب در قسمت پشت ماشین لباسشویی اتفاق افتاده باشد، به احتمال زیاد مشکل مربوط به شیر ورودی آب است. با تعویض شیر ورودی، مشکل رفع می شود. چنانچه آب از جلوی ماشین چکه می کند، احتمالا لاستیک دور درب پوسیده یا سوراخ شده است و نیاز به تعویض دارد

خرابی هیدروستات یکی دیگر از دلایل آبریزی ماشین لباسشویی است. چنانچه هیدروستات دچار مشکل شده باشد، در زمان آبگیری شاهد چکه کردن آب از دستگاه خواهید بود. بطور کلی، عوامل زیادی موجب نشت آب از لباسشویی می شوند. در دوره آموزش آنلاین تعمیرات ماشین لباسشویی چگونگی رفع این مشکل به صورت کاملا تخصصی به شما آموزش داده می شود.

آموزش صفر تا صد تعمیر لباسشویی

اموزش صفر تا صد تعمیر لباسشویی یکی از دوره های کاربردی و مفید جهت کسب مهارت لازم برای ورود به بازار کار است. مجتمع های فنی بسیاری در کشور دوره صفر تا صد آموزش تعمیرات لباسشویی را برگزار می کنند. آموزشگاه فن آموزان آنلاین یکی از معتبرترین مجتمع های فنی است که اقدام به برگزاری دوره های آنلاین تعمیرات لباسشویی کرده است. این دوره مجازی بوده و افراد از سراسر کشور می توانند در آن شرکت کنند. کلیه مباحث تئوری به صورت یک جزوه کامل pdf در اختیار فراگیران قرار داده می شود. همچنین، فیلم های آموزش مباحث عملی در کارگاههای مجهز آموزشگاه فن آموزان آنلاین ضبط و در اختیار فراگیران قرار می گیرد.

دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی شامل تعمیرات انواع ماشین لباسشویی های دوقلو، تمام اتوماتیک و حتی لباسشویی های سطلی قدیمی است. تمرکز اصلی در این دوره بر روی تعمیر و عیب یابی لباسشویی است. از این جهت، در آموزش صفر تا صد، کارآموزان تسلط کافی در تعمیر برندهای مختلف ماشین لباسشویی پیدا خواهند کرد. آنها همچنین، با روشهای عیب یابی انواع لباسشویی آشنا می شوند و قادر خواهند بود انواع لباسشویی را نصب و سرویس کنند. در طول دوره آموزش و بعد از پایان آن، کارآموزان از پشتیبانی نامحدود اساتید و مشاوران آموزشگاه بهره مند و قدم به قدم برای ورود به بازار کار آماده می شوند. پس از اتمام دوره، کارآموزان می توانند در صورت تمایل در دوره کارورزی تعمیرات لباسشویی شرکت کنند. شرکت در این دوره باعث تمرین عملی بیشتر و کسب تجربه کارآموزان می شود.

فیلم آموزش تعمیرات لباسشویی

آموزشگاه فن آموزان آنلاین جهت پشتیبانی بهتر از کارآموزان شرکت کننده در دوره آموزش آنلاین تعمیرات لباسشویی  اقدام به تهیه فیلم های آموزش باکیفیت در این زمینه  کرده  است. فیلم های آموزش تعمیرات لباسشویی عمدتا مربوط به مباحث عملی این رشته است. در این فیلم ها کلیه مباحث عملی مربوط با آشنایی قطعات و سیستم مدلهای مختلف ماشین لباسشویی در کارگاه های کاملا مجهز و توسط اساتید با دانش فنی بالا و رزومه قوی در زمینه تعمیرات لباسشویی، تدریس می شود.

علاوه بر این، نحوه عیب یابی و تعمیر برندهای مختلف لباسشویی توضیح داده می شود. شرکت کنندگان در دوره مجازی  آموزش جامع آموزشگاه فن آموزان آنلاین می توانند فیلم آموزش تعمیرات لباسشویی را در اختیار داشته باشند و با مشاهده آن تمامی ابهامات و سوالات خود در این زمینه را برطرف کنند.

بازار کار تعمیرات لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی منزل است که افراد حداقل هفته ای یکبار از آن استفاده می کنند. این وسیله پرمصرف مانند سایر لوازم برقی منزل نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند. از طرفی، ماشین لباسشویی از قطعات مختلف بسیاری مانند میکروسوئیچ، المنت، پمپ تخلیه، ترموستات و… تشکیل شده است که هر یک کارآیی مخصوص به خود را دارند. بنابراین، تعمیر و عیب یابی لباسشویی کار پیچیده ای است و نیاز به یک تعمیرکار ماهر و باتجربه دارد. این مسئله موجب بالارفتن تقاضا برای تعمیر و سرویس دهی لباسشویی شده است.

از سوی دیگر، قیمت ماشین لباسشویی در کشور بدلیل رشد نرخ ارز بسیار بالا است. این مسئله موجب شده تا افراد در صورت خرابی دستگاه، تعمیر آن را به خرید یک لباسشویی جدید ترجیح دهند. با توجه به مطالب گفته شده می توان نتیجه گرفت شغل تعمیرکار لباسشویی در ایران از بازار کار پر رونق و درآمدزایی برخوردار است.

چگونه شغل تعمیرات لباسشویی را استارت بزنیم؟

اگر قصد دارید تعمیرکار حرفه ای لباسشویی شوید، باید مهارت و تخصص لازم در تعمیرات انواع مدل ها و برندهای لباسشویی را بدست آورید. در حال حاضر، مدل های جدید ماشین لباسشویی کاملا تمام اتوماتیک هستند و از تکنولوژی پیچیده ای برخوردار می باشند. از این رو، برای شروع شغل تعمیرات لباسشویی باید با این فناوری آشنا شوید و نحوه عیب یابی و تعمیر کلیه قطعات این وسیله را بیاموزید.

شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لباسشویی در یکی از آموزشگاه های معتبر مانند آموزشگاه فن آموزان آنلاین بهترین و سریع ترین راه برای شروع حرفه تعمیرکار لباسشویی است. در آموزشگاه فن آموزان آنلاین صفر تا صد تعمیرات لباسشویی به صورت تخصصی و کاملا عملی به شما آموزش داده می شود. بعد از گذراندن دوره، می توانید انواع برندهای داخلی و خارجی ماشین لباسشویی مانند بوش، الجی، دوو، امرسان و … را تعمیر و عیب یابی کنید.

از دیگر دوره های مجازی فن آموزان که مناسب بازار کار طراحی شده اند می توان به آموزش تعمیرات موبایل آنلاین ، آموزش تعمیرات برد آنلاین ، آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 و … اشاره کرد. برای اطلاع از لیست کامل دوره ها می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده یا با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

شهریه دوره

هزار تومان 750
 • مدت دوره : 6 جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟