آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین رشته های آموزشگاه فن آموزان است. این دوره های آموزش تعمیرات پکیج که به صورت غیر حضوری برگزار می گردد شامل سرویس و عیب یابی و تعمیر اجزای سخت افزاری و برد الکترونیک پکیج های مختلف می باشد. آموزشگاه فن آموزان جهت برگزاری آموزش تعمیر پکیج به صورت مجازی، از تجهیزات حرفه ای و به روز استفاده کرده ایت تا کلاس ها به بهترین شکل ممکن و تحت نظر اساتید نمونه کشوری برگزار گردد.دوره  های تخصصی آموزش آنلاین تعمیرات پکیج دیواری، شرایطی را فراهم می کند تا کارآموزان هر آنچه را برای ورود به بازار کار نیاز دارند از صفر تا صد آموزش دیده و در نهایت وارد بازار کار گردند. در پایان دوره مجازی آموزش تعمیر پکیج به مهارت آموزان مدرک رسمی و معتبر فنی و حرفه ای اعطا می گردد که می تواند در اشتغال آنها تاثیر بسزایی داشته باشد.

نمونه ویدئو دوره آنلاین تعمیرات پکیج دیواری

مهارت هایی که در این دوره آموزش آنلاین به دست می آورید

در طی دوره آموزش غیر حضوری با نحوه صحیح باز و بسته کردن انواع پکیج های مختلف اشنا می شوید و قطعات به کار رفته در دستگاه و کاربرد ان ها را یاد می گیرید.

نحوه عیب یابی و رفع مشکلاتی مانند سرد بودن اب مصرفی، سرد بودن آب شوفاژ، جوش اوردن پکیج، نشتی اب دستگاه، تولید صدای زیاد پکیج، از کار افتادن دستگاه، نشتی گاز و … را یاد می گیرید و با نحوه باز و بسته کردن پکیج های مختلف اشنا می شوید.

طی این دوره ها ی آموزش انلاین نحوه صحیح عیب یابی مشکلات داخل و خارج مدار پکیج را یاد می گیرید و می توانید برای رفع آن ها اقدام کنید.

نحوه صحیح شست و شوی مدارهای گرمایش و مبدل های پکیج با روش های اسید شویی و گرم شویی را یاد می گیرید و با نحوه صحیح سرویس و نگهداری پکیج های قدیمی اشنا می شوید.

طی این دوره با نحوه عیب یابی و تعمیر ایراداتی مانند سرد شدن آب مصرفی، کاهش فشار اب گرم، نشتی آب پکیج، نشتی گاز پکیج، از کار افتادن دستگاه و … آشنا می شوید.

سر فصل های دوره آموزش آنلاین تعمیرات پکیج دیواری

 • آشنایی با نحوه عیب یابی کامل پکیج
 • آشنایی با نحوه عیب یابی اررور های دستگاه
 • آشنایی با نحوه عیب یابی پکیج های تک مبدل و دو مبدل
 • آشنایی با نحوه عیب یابی پکیج های فن دار و بدون فن
 • اشنایی با نحوه عیب یابی پکیج مرتبط با مدار لوله کش
 • آشنایی با فلوسوئیچ و نحوه تست آن  با روش های سنتی توسط مولتی متر
 • آشنایی با طرز کار فلومتر و تست و تعمیرآن با روش های سنتی توسط مولتی متر
 • آشنایی با طرز کار پمپ سیرکولاسیون
 • آشنایی با نحوه باز و بسته کردن پمپ سیرکولاتور
 • آشنایی با نحوه تست سالم بودن پمپ پکیج و اشنایی با قطعات و نحوه تعمیر ان ها
 • آشنایی با طرز کار فن و تست سالم بودن و نحوه تعمیرات ان
 • آشنایی با نحوه عملکرد پرشر سوئیچ آب دستگاه
 • آشنایی با نحوه تست پرشر آب پکیج و تعمیر آن
 • آشنایی با طرز کار پرشر دود پکیج فن دار
 • آشنایی با شیوه اتصال سیم های ارتباطی بین فن و پرشر دود
 • آشنایی با نحوه تعمیر دستگاه محفظه احتراق بسته و بررسی طرز کار آن
 • آشنایی با نحوه عملکرد بی متال ها
 • آشنایی با نحوه عملکرد ترموستات و تست سالم بودن ان
 • آشنایی با شیوه تست کلید ها و آشنایی با انواع آن ها
 • آشنایی با انواع پکیج های دو مبدله با مدار برقی و مکانیکی
 • آشنایی با طرز کار شیر سه راهه و روش تست و تعمیر آن
 • آشنایی با طرز کار شیر سه راهه مکانیکی و شیوه تست و تعمیر آن
 • آشنایی با طرز کار شیر سه راهه و شیوه تست عملی آن توسط مولتی متر
 • آشنایی با طرز کار میکروسوئیچ ها
 • آشنایی با نحوه تست و تعمیرات میکروسوئیچ ها
 • آشنایی با طرز کار شیرگاز
 • آشنایی با نحوه تست شیرگاز
 • آشنایی با نحوه تست شیرگاز با استفاده از مولتی متر
 • آشنایی با طرز کار مبدل ها و انواع آن ها
 • آشنایی با طرز کار جرقه زن و نحوه تست و تعویض آن
 • آشنایی با ترمیستور های مختلف و شیوه تست و تعمیرات آن ها
 • آشنایی با طرز کار انواع شیر پرکن های مختلف
 • آشنایی با نحوه تعویض شیر پرکن های مختلف و تست سالم بودن آن ها
 • آشنایی با انواع مانومتر و ترمو مانومتر
 • آشنایی با ارور های پکیج دیواری
 • آشنایی با طرز کار شیر اطمینان و شیوه تست و تعویض آن
 • آشنایی با نحوه شست و شوی سیکل دستگاه با استفاده از مواد شوینده اسیدی و بازی
 • آشنایی با طرز کار میله یونزاسیون و شیوه تست و تعمیرات آن
 • آشنایی با شیوه تنظیم شعله به روش علمی با استفاده از میلی بار و به روش سنتی

نظرات کارآموزان دوره های آنلاین

دریافت مشاوره رایگان

اطلاعاتی درباره دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین

پکیج دیواری سیستم گرمایشی از که از آن برای گرم کردن آب و فضای ساختمان استفاده می شود . این سیستم پیچیده از بخش ها و قطعات گوناگونی تشکیل شده است .

همانطور که واضح است پکیجهای دیواری برای کار کردن به آب ، گاز و برق به طور همزمان نیاز دارند . کارکرد پکیج با گاز و برق تعمیر این دستگاه را تخصصی و بسیار حساس کرده است .

چراکه اگر رشته هایی در زمینه تعمیر پکیج دیواری رخ دهد می تواند باعث نشت گاز شود و خساراتی را به دنبال داشته باشد .

امروزه با توجه به رشد روز افزون ساختمان سازی و مخصوصاً ساختمانهای کوچک ، نیاز  ساختمان ها سیستم گرمایشی بسیار زیاد است . از طرف دیگر استفاده از پکیج های دیواری برای تولید آب گرم و سیستم گرمایش ساختمان بسیار به صرفه می باشد . آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین دوره‌ای کاملاً تخصصی است و مرتبط با نصب پکیج دیواری می باشد .

ما در آموزشگاه فن آموزان آنلاین خود سعی می‌کنیم تا با استفاده از جدیدترین ابزار توسط اساتید مجرب و متعهد آموزش تعمیرات پکیج دیواری را به صورت کاملاً حرفه‌ای به شما آموزش دهیم .

شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین علاوه بر اینکه مدرک فنی و حرفه‌ای را دریافت می کنید و مهارت لازم برای تعمیرات انواع پکیج ها را به دست آورده و وارد بازار کار در این حوزه می شوید .

آموزش تعمیرات پکیج دیواری مجازی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار می باشد و افراد زیادی علاقمند به شرکت در دوره آموزش تعمیرات پیکج دیواری مجازی و آموزش در این زمینه می باشد .

از دلایل علاقه افراد درزمینه آموزش تعمیرات پیکج دیواری می‌توان به ظهور انواع پکیج در سال های اخیر به عنوان سیستم گرمایشی اشاره کرد که چه جایی برای خود در میان انواع سیستم های گرمایشی پیدا کرده است .

همانطور که می‌دانید ساختار پکیج های دیواری پیچیده است و تنها افرادی که در این زمینه آموزش‌های لازم را داشته باشند ، توانایی نصب و تعمیرات آن را دارند . نیاز به تعمیر پکیج دیواری در کشور تا حد قابل توجهی احساس می‌شود .

سرفصل هایی که در این دوره تدریس می آموزید کاملاً جامع بوده و شناخت انواع قطعات و نحوه عیب یابی و تعمیرات به کار آموزان آموزش داده خواهد شد . افراد علاقه‌مند به داشتن فعالیت در این حوزه می توانند پس از ثبت نام در این دوره ها و اتمام یادگیری ، وارد بازار کار شده و مشغول به کار شوند .

سرفصلهای تعمیرات پکیج دیواری

آموزش آنلاین تعمیر پکیج دیواری فن دار

آموزش تعمیرات پکیج دیواری آنلاین مدل بدون فن

آموزش گام به گام تمامی مراحل عیب یابی پکیج دیواری

آموزش عملی رسوب گیری مبدل

یادگیری و آموزش عیب یابی و تعمیرات شیر گازی

یادگیری عیب یابی و تعمیرات پمپ پکیج

اموزش تعمیر پکیج دیواری تک مبدل

آموزش تعمیر پکیج دیواری دو مبدل

آموزش عملی برطرف سازی انواع مختلف پکیج

آموزش و یادگیری تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری

آموزش عیب یابی و تعمیرات تحلیل انواع کلکتور ها

آموزش تعمیرات و سرویس و هواگیری پکیج

یادگیری اصول عملکرد پکیج دیواری

آموزش تشخیص مشکلات مدارات الکترونیکی پکیج

آموزش رفع عیب ترمیستور

آموزش تشخیص مشکلات مشعل و جرقه

یادگیری نحوه عیب‌یابی هیدرولیکی

یادگیری عیب یابی مشکلات مربوط به بردهای پکیج

آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

آموزش تعمیر پکیج بوتان

دوره آموزش مجازی تعمیرات پکیج دیواری ، مناسب افرادی می باشد که می خواهند از طریق یادگیری این حرفه جذب بازار کار شوند . تعمیرات پکیج دیواری با توجه به اهمیت روزافزونی که دارد سالانه افراد زیادی را جذب بازار کار میکند .

شما برای اینکه بتوانید یک تعمیرکار پکیج دیواری باشید ، قبل از هر چیزی باید با عیب یابی پکیج دیواری آشنا شوید . گاهی اوقات می‌تواند از نوع الکترونیک باشد و گاهی اوقات از اجزایی مانند مشعل پکیج ، محفظه تخلیه هوای پکیج ، لوله های ورودی و خروجی ، پتانسیومتر های پکیج و کندانسور پکیج باشد .

توجه داشته باشید که پکیج‌دیواری نیز مانند سایر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی نیازمند سرویس می باشد . به طور مثال رسوب گیری پکیج دیواری از ملزومات سرویس‌دهی در هر پکیج دیواری محسوب می گردد .

شغل تعمیرات پکیج دیواری و شوفاژ از آینده کاری بسیار خوبی برخوردار خواهد بود . تغییر سیستم های گرمایشی از آبگرمکن های قدیمی به پکیج دیواری ، سرویس های سالیانه پکیج دیواری و خرابی این دستگاه ها ، حضور برندهای مختلف پکیج در بازار ایران، مصرف‌کنندگان را به ارتباط با تعمیرکاران مجرب پکیج دیواری مجبور میکند .

در نتیجه اگر شما در این شغل حرفه‌ای شوید و کار خود را به خوبی بلد باشید ، از طریق تبلیغات و بازاریابی دهان به دهان ، به عنوان یک تعمیرکار خوب در منطقه و شهر محل کار خود شناخته خواهید شد .

بازار کار تعمیرات پکیج دیواری

چالش‌های ورود به بازار کار تعمیرات پکیج دیواری ، شغل نصب و تعمیرات پکیج دیواری امروز را به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل کرده است ، که دلیل آن است که بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند از پکیج‌دیواری به جای سایر سیستم های گرمایشی استفاده کنند .

افرادی که در این حوزه دارای تخصص هستند و مشغول به کارند ، از درآمد بسیار بالایی برخوردار بوده و میتوانند آینده شغلی تضمین شده ای را برای خود داشته باشند . اما توجه داشته باشید که شما با ورود به بازار کار شغل تعمیرات پکیج دیواری ، با چالش هایی روبرو خواهید شد .

یکی از این چالش های اساسی که در بدو ورود شما به این شغل وجود دارد ، مهارت و دانش بالایی هست که در این زمینه باید داشته باشید . انتخاب مدرس خوب و آموزشگاه خوب می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در میزان مهارت تعمیر کار داشته باشد .

یادگیری مباحث مختلف به صورت تئوری از اهمیت زیادی برخوردار است و آشنایی با مکانیزم عملکرد پکیج دیواری و قطعات مختلف آن می‌تواند بر روی تعمیرات حرفه ای یک پکیج دیواری موثر واقع شود.

یکی دیگر از چالش هایی که شما در این کار با آن مواجه خواهید شد ، به روز بودن تعمیرکار پکیج است .

امروزه با توجه به اینکه فناوری ها و تکنولوژی های جدیدی به پکیج های مختلف اضافه می‌شود ، نیاز به اینکه تعمیرکار پکیج از این تغییرات آگاهی داشته باشد و در رابطه با آنها مطالعه دقیقی داشته باشد و با چگونگی تعمیرات یک پکیج دیواری آشنایی داشته باشد ، احساس میشود .

درآمد حاصل از شغل تعمیر پکیج دیواری چگونه است؟

در دوره آموزشی پکیج دیواری آنلاین جدای از یادگیری تعمیرات ، بر چگونگی راه اندازی و سرویس دهی و نصب پکیج های دیواری نیز تسلط پیدا خواهید کرد .

سرویس دهی پکیج های دیواری با هماهنگی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش ، باعث می‌شود تا درآمد شما در تمامی فصول سال تامین شود . باید توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید در این شغل به درآمد بالاتری برسید ، حجم نباید در این شغل خوش قول باشید .

مردم معمولاً از افراد خوش قول حساب بیشتری خواهند برد . به این دلیل که معمولا افرادی که برای تعمیر پکیج دیواری خود تماس می‌گیرند ، افرادی هستند که بسیار سریع نیازمنده تعمیر پکیج دیواری خود هستند .

سعی کنید حتماً حرفه‌ای رفتار کنید و اعتماد مراکز فروش و نمایندگی های این پکیج ها را به دست بیاورید .

توجه داشته باشید که از قطعات خوب برای تعویض قطعات خرابه پکیج دیواری استفاده کنید ، و چیزی که بیش از همه اهمیت دارد به قول و قرارهای خود در کار خود پایبند بمانید .

از جمله فرصت‌های شغلی تعمیرکار پکیج

 • شما می‌توانید نمایندگی پکیج را دریافت نمایید
 • می توانید به طور سیار در این زمینه فعالیت داشته باشید
 • میتوانید در شرکت های خدماتی شروع به فعالیت کنید
 • می توانید به استخدام نمایندگی های نصب و تعمیرات پکیج در آیید .
 • همچنین شما می توانید به صورت شخصی و با راه اندازی یک مغازه برای خود به جذب مشتری بپردازید .

دقت داشته باشید که در این زمینه ارتباط نزدیک با مشتری از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما به فکر جذب و افزایش تعداد مشتریان خود هستید باید همواره و در همه حال به فکر رضایت مشتری های خود باشید .

بدیهی است که اگر در کنار خدمات پکیج ، بتوانید خدمات نصب پکیج دیواری آن را نیز ارائه دهید ، بر تعداد مشتریان شما روز به روز افزوده خواهد شد .

دقت داشته باشید که اگر می خواهید در این شغل موفق شوید مهارت های خود را توسعه دهید و جدایی از عیب یابی و تعمیرات با ۰ تا ۱۰۰ نحوه نصب کردن انواع مدلهای پکیج نیز آشنا شوید.

یکی دیگر از مسائلی که باید به آن دقت کافی داشته باشید این است که کیفیت مهمترین عامل موفقیت در شغل های خدماتی می باشد .

بنابراین به هیچ عنوان در این کار این موضوع را فراموش نکنید و از قطعات بی کیفیت استفاده نکنید . چرا که این کار باعث ضربه خوردن به اعتبار شما خواهد شد.

پکیج دیواری می‌تواند به طریقه های مختلف دچار مشکل شود . اما اگر شما مهارت و تخصص لازم در زمینه عیب یابی پکیج دیواری را داشته باشید ، می توانید به سرعت عیب موجود را پیدا کرده و به تعمیر بپردازید‌ .

شهریه دوره

هزار تومان 800
 • مدت دوره : 12 جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.