آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان آموزشگاه فن آموزان یکی از دوره های عملی و فنی ست که تکنیک های شغل نصب و برنامه ریزی تابلو روان را به شما می آموزد. این تابلو ها برای اطلاع رسانی اهمیت بالایی دارند؛ به همین دلیل در این دوره غیر حضوری ساخت، نصب و راه اندازی تابلو های روان تک رنگ و فول رنگ به کارآموزان گفته می شود.

شناخت انواع تابلوها، توانایی عیب یابی و سرویس تابلوهای قدیمی تر، پیدا کردن تسلط در خصوص ویژگی ها و مراحل نصب تابلو روان های تک رنگ یا فول کالر و بسیاری موارد دیگر، تنها با شرکت در دوره آموزش مجازی ساخت تابلو روان امکان پذیر است. در تهیه ویدئوهای این دوره، از اساتید با تجربه و مسلط کمک گرفته شده است و تیم فیلمبرداری و تدوین تلاش کرده اند در بهترین کیفیت ممکن این فیلم ها را ضبط کنند.

برای دیدن ویدئوی جلسات آموزش آنلاین ساخت تابلو روان نیاز به زمان یا مکانی خاص ندارید. با دسترسی دائمی که بعد از ثبت نام به شما داده می شود، می توانید بدون محدودیت زمان و مکانی به آموزش بپردازید. همچنین در انتهای دوره، مدرک فنی نیز دریافت خواهید کرد. با این مدرک می توانید در بازار کار مشغول شده و درآمد خوبی بدست بیاورید.

یکی از تجهیزات مورد نیاز دیگر برای کسب و کارها، استفاده از دستگاه سانترال است که می تواند ارتباط بین کارمندان، کارمندان و مشتریان و … را مدیریت کند. در آموزشگاه فن آموزان آنلاین می توانید دوره آموزش آنلاین نصب سانترال را نیز ثبت نام کرده و شرکت کنید.

نمونه ویدئو دوره آنلاین ساخت تابلو روان

مهارت هایی که در آموزش آنلاین ساخت تابلو روان به دست می آورید

در این دوره های اموزش انلاین با انواع تجهیزات تابلو های روان مانند ماژول ها، برد های برنامه پذیر، انواع کابل های ارتباطی و … همچنین کاربرد هر یک از این اجزا در تولید تابلو های روان اشنا می شوید.

در این دوره های آموزش غیر حضوری نحوه مونتاژ و راه اندازی انواع تابلو های روان در ابعاد متنوع با استفاده از ابزار و تجهیزات مختلف را یاد می گیرید.

در این دوره های آموزش غیر حضوری با نحوه مونتاژ و پیاده سازی انواع تابلو های روان تک رنگ اشنا می شوید و طیف های رنگی ال ای دی های مختلف در تابلو های روان تک رنگ را یاد می گیرید.

در این دوره های آموزش غیر حضوری با نحوه مونتاژ و پیاده سازی انواع تابلو های روان سه رنگ و تابلو روان های فول رنگ اشنا می شوید و می توانید تابلو های روان سه رنگ و فول رنگ که به عنوان تلویزیون شهری مورد استفاده قرار می گیرد را بسازید.

در این دوره ای آموزش آنلاین با نرم افزار های تخصصی تابلو های روان آشنا می شوید و یاد می گیرید متن، عکس و فیلم را با افکت های مختلف وارد تابلو های روان کنید.

در این دوره های آموزش غیر حضوری آموزشگاه فن آموزان با نحوه سرویس، عیب یابی و تعمیرات انواع تابلو های روان آشنا می شوید.

سر فصل های دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

 • آشنایی با تمام مراحل ساخت تابلو های روان ال ای دی
 • آموزش تمامی اجزای مورد نیاز در اجرای پروژه تابلو های روان از جمله ماژول های ال ای دی ، کابل های فلت، برد های کنترل تابلو ، منابع تغذیه ، کابل های تغذیه و انواع واشر های آب بندی و…
 • آشنایی با تمامی تجهیزات تابلو های ال ای دی و ابزار های جانبی و نحوه نصب ان ها
 • آشنایی با نحوه طراحی اصولی و مهندسی نقشه برای ساخت تابلو روان
 • آشنایی با صفر تا صد مراحل ساخت و نصب تابلو های ال ای دی روان یا تابلو های تبلیغاتی
 • آشنایی با نمایشگر های آماده مختلف از جمله تابلو تاریخ شمسی ، تابلوی ساعت و تاریخ ، تابلو روز شمار، تابلو دیجیتال ، تابلو آمار دیجیتال ، اسکوربورد ورزشی ، تابلو راهنما ، تابلو نمایشگر پیام ترافیکی ، تابلو منوی قیمت و…
 • آموزش روش های اتصال به تابلو های روان با استفاده از شبکه اینترنت و خطوط ای دی اس ال و WireLess
 • آشنایی با روش های ساخت تابلو های روان ال ای دی تک رنگ ، سه رنگ ، هفت رنگ و فول رنگ
 • آشنایی با روش های سیم کشی و لحیم کاری صحیح جهت زیباتر شدن تابلو های روان ال ای دی در دوره آموزش غیر حضوری نصب تابلو های روان
 • آموزش روش های صحیح قیمت گذاری و بازاریابی و بازار کار ساخت تابلو های روان ال ای دی
 • آشنایی با نحوه انتخاب زبان های مختلف از جمله فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسوی و چینی و…  با تنظیم نمایش به صورت همزمان و یا نمایش با فاصله زمانی مشخص شده
 • آشنایی با روش های ساخت تابلو های روان کم مصرف ( کمتر از 100 وات در هر متر مربع) در دوره آموزش غیر حضوری نصب تابلو های روان
 • اشنایی با نحوه نمایش طرح ها و متن های متنوع  به صورت همزمان و یا در فواصل زمانی تعیین شده
 • اشنایی با انواع طراحی های حاشیه و قرار دادن حاشیه در شکل های مختلف دور تابلو های روان و تعیین جهت و سرعت حرکت حاشیه های دور تابلو برای زیبایی کار
 • اشنایی با نحوه تنظیم شدت نور ال ای دی های تابلو های روان در دوره آموزش غیر حضوری نصب تابلو های روان
 • آشنایی با نحوه تقسیم کردن تابلو به بخش های مختلف و تنظیم طرح های نمایشی هر بخش به صورت جداگانه
 • آشنایی با نحوه لحیم کاری سیم ها و قسمت های مختلف مدار های الکترونیکی هنگام نصب و ساخت تابلو های روان ال ای دی
 • آموزش ماژول های ال ای دی مختلف و طرز کار و ردیف های ماژول ها کنار یکدیگر و نحوه نصب آن ها در دوره آموزش غیر حضوری نصب تابلو های روان
 • ارائه یک پک از نرم افزار های تخصصی برای ساخت و تنظیم تابلو های روان ال ای دی در دوره آموزش غیر حضوری نصب تابلو روان
 • آشنایی با نحوه برنامه ریزی با کامپیوتر و تنظیم تابلو های روان از طریق نرم افزار های تخصصی تابلو های روان ال ای دی
 • آشنایی با نحوه طراحی فونت های فارسی مختلف و افکت های متنوع و طرح های تبلیغاتی مورد نظر متقاضی
 • آشنایی با روش های ساخت تصاویر متحرک و متن های متحرک با فونت فارسی برای نمایش روی تابلو به صورت GIF , SWF و…

نظرات کارآموزان دوره مجازی ساخت تابلو روان

دریافت مشاوره رایگان

سوالات متداول آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

تابلو های تاریخ شمسی ، تابلو دیجیتال ، تابلو روزشمار ، اسکوربورد ورزشی ، تابلو نمایشگر پیام ترافیکی ، تابلو راهنما ، تابلوی ساعت و تاریخ ، تابلو آمار دیجیتال ، تابلو منوی قیمت و …

بله سرفصل های این دوره، جامع بوده و بر اساس مهارت های مورد نیازی که در بازار کار باید بلد باشید تدریس می شوند.

بله شما تحت حمایت و پشتیبانی نامحدود آموزشگاه هستید. تا یادگیری کامل و جلب رضایت شما، مسئولیت پشتیبانی به عهده ماست.

بعد از ثبت نام دسترسی دائمی به پنل کاربری به فرد داده می شود. در پنل کاربری ویدئوی تمام جلسات موجود است و شما می توانید با برنامه ریزی شروع به آموزش دیدن کنید. 

بله پنج جلسه 1 ساعته برای رفع مشکلات شما با هماهنگی استاد و آموزشگاه، به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می شود.

اطلاعات آموزش آنلاین ساخت تابلو روان

آموزش آنلاین ساخت تابلو روان به خاطر نیاز مراکز تجاری به استفاده از این وسیله تبلیغاتی جزو دوره های پرطرفدار الکترونیک محسوب می شود و افراد زیادی متقاضی کسب مهارت های مربوط به آن و ورود به بازار کار می باشند. تابلو روان که تبلیغات متحرک را نمایش می دهد باعث جذب مخاطبان زیادی می گردد، از این رو مراکز تجاری مختلفی علاقمند به کارگیری آن برای تبلیغات و معرفی مجموعه و محصولات خود هستند.

با توجه به افزایش میزان تقاضا برای تابلو روان نیاز به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه به شدت احساس می شود. به همین علت مجموعه فن آموزان آنلاین تصمیم به برگزاری دوره تخصصی آموزش آنلاین ساخت تابلو روان گرفته است. در این دوره ساخت انواع تابلو روان توسط بهترین اساتید و با برترین شیوه های آموزشی انجام می شود و کارآموزان می توانند به خوبی با روش ساخت تابلو روان آشنا شده و پس از اخذ مدرک معتبر به راحتی در این شغل فعالیت کنند.

معرفی انواع تابلو روان و ثابت

انواع مختلفی از تابلو روان و ثابت وجود دارد که هر کدام از ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند. یکی از دسته بندی های تابلوها برحسب نوع لامپ آنها می باشد که می توان به تابلو با لامپ ال ای دی و یا تابلو با لامپ اس ام دی اشاره نمود. شما در دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان فن آموزان آنلاین می توانید به خوبی با مدل های مختلف این تابلوها آشنا شده و درباره ساختار و خصوصیات هرکدام اطلاعات لازم را بدست آورید. از مهمترین انواع تابلو روان و ثابت می توان به مدل های زیر اشاره نمود:

تابلو روان تک رنگ

از پر کاربردترین انواع تابلو روان می توان به مدل تک رنگ اشاره کرد. در این تابلو برای نمایش دادن متن یا تصاویر انیمیشنی تبلیغاتی فقط از یک رنگ استفاده می شود. کیفیت تصاویر و متن ها در این تابلو بسیار بالا بوده و هزینه ساخت آنها نیز نسبت به سایر مدل ها مقرون به صرفه تر می باشد. همچنین برای شرایط آب و هوایی مختلف نیز گزینه مناسبی به شمار می رود، از این رو طرفداران زیادی دارد.

تابلو روان دو رنگ

در تابلوهای روان هر پیکسل از دو ال ای دی تشکیل شده که هر کدام از این ال ای دی ها علاوه بر تک رنگ بودن، رنگ ها جداگانه را نیز می توانند به نمایش بگذارند. در این نوع تابلو روان برای نمایش متون تبلیغاتی از دو رنگ استفاده می شود. ترکیب دو رنگ می تواند جلوه بیشتری ارائه داده و مخاطبان را بهتر جذب کند. از اصلی ترین ترکیب های رنگی در تابلو های روان دو رنگ می توان به قرمز و سبز، سبز و آبی، قرمز و آبی و … اشاره نمود.

تابلو روان تمام رنگ (فول کالر)

یکی از سرفصل های دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان ، ساخت و نصب تابلوهای فول کالر است. در این نوع تابلو که جزو جدیدترین انواع تابلورهای روان و ثابت محسوب می شود، امکان نمایش رنگ های مختلف وجود دارد. با استفاده از این نوه تابلو می توان متن، فیلم و عکس را جهت تبلیغات به نمایش گذاشت و به صورت کاملا جذاب و چشمگیری محصولات را تبلیغ نمود. ترکیب رنگ های مختلف با یکدیگر قطعا نسبت به ترکیب یک رنگ یا دور نگ می تواند جذابیت بصری بیشتری در تابلو روان ایجاد کند.

تابلو روان روز شمار

یکی دیگر از انواع تابلو روان مدل روز شمار است که برای ساخت آن از لامپ ال ای دی بهره گرفته می شود. از آنجایی که در این تابلو می توان ساعت و روز را با نرم افزار مخصوص برای نمایش برنامه ریزی نمود به آن تابلو روزشمار گفته می شود. این نوع تابلو در پروژه های مختلفی مانند ساخت و سازهای عمرانی، انتظار برای افتتاحیه مرکز تجاری و … مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های تابلو روان روزشمار می توان به توان مصرفی کم لام پها و تنوع بالا در مدل طراحی اشاره نمود.

کاربردهای تابلو روان و نقش آن در کسب و کار

اصلی ترین کاربرد تابلو روان نمایش تبلیغات برای مجموعه های مختلف و مراکز تجاری است. این تابلو با توجه به این کاربرد به دو دسته فضای باز و فضای بسته تفکیک می شود. برخی از تابلوهای روان مناسب فضای بیرونی بوده و طراحی آنها به گونه ای است که متن و تصاویر تبلیغاتی به بهترین شکل در نور بیرون چه در روز و چه در شب نمایش داده شوند. تابلو فضای باز (Out Door) کاملا ضد آب و ضد ضربه ساخته می شود و از شدت نور بالایی برخوردار است. اما در مقابل تابلو فضای داخلی ضد ضربه و ضد آب نبوده و به خاطر اذیت نشدن چشم های بینندگان شدت نور کمتری دارد.

شما با شرکت در دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان که توسط مجموعه فن آموزان آنلاین برگزار می گردد، می توانید با روش های ساخت تابلو روان فضای بیرونی و داخلی آشنا شده و مهارت های لازم مربوط به آن را با جزئیات کامل فرابگیرید.

بازار کار تابلو روان

امروزه بسیاری از مراکز تجاری به اهمیت تبلیغات برای رشد کسب و کار خود پی یرده اند. روش های تبلیغاتی متنوعی نیز ابداع شده است که یکی از بهترین آنها استفاده از تابلو روان می باشد. با توجه به اینکه افراد زیادی متقاضی استفاده از تابلو روان برای معرفی مجموعه و تبلیغ محصولات و خدمات خود به مشتریان هستند، نیاز به ساخت این تابلو نیز بیشتر احساس می شود. از این رو می توان گفت بازار کار تابلو روان وضعیت خوبی دارد و کارآموزان و افراد علاقمند به ورود به این شغل می توانند با شرکت در دوره های تخصصی ساخت تابلو روان فن آموزان آنلاین و کسب مهارت ها و مدارک مربوطه فعایت خوب و پردرآمدی داشته باشند.

روش نصب تابلو روان و ال ای دی

یکی از آموزش های مهم در دوره آنلاین ساخت تابلو روان ، نحوه نصب این تابلو می باشد. شما در این دوره پس از آشنایی کامل با انواع تابلو روان، ساختار، جزیئیات و ویژگی های آنها روش نصب آن را نیز فرا می گیرید تا بتوانید با اطلاعات و دانش و تخصص کافی وارد بازار کار ساخت و نصب تابلو روان شوید.

همچنین شما برای نصب این تابلو نیاز به کار با یکسری نرم افزارهای خاص را دارید که در این دوره آموزشی به شما معرفی می شوند. آموزش نصب تابلو روان علاوه بر نحوه نصب قطعات مختلف مانند ماژول، مادربرد، پاور، اتصالات و … شامل نصب آن در محل تعیین شده نیز می باشد که طی سرفصل های مختلف در دوره تدریس و ارائه داده می شوند.

نحوه برنامه ریزی تابلو روان

یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو روان برنامه ریزی آن است. برای نمایش متون و تصاویر مختلف در تابلو تبلیغاتی باید از طریق کامپیوتر و نرم افزارهای مخصوص اقدام کنید. شما می توانید متن دلخواه را با استفاده از نرم افزار نوشته و افکت های لازم را با توجه به نوع تابلو و تعداد رنگ ها مشخص کنید.

برنامه ریزی تابلو روان با توجه به نوع تابلو متفاوت خواهد بود. هر یک از مدل های تابلو روان از برنامه ریزی مختص به خود برخوردارند. شما در دوره آموزش آنلاین ساخت تابلو روان مجموعه فن آموزان آنلاین با تمامی روش های برنامه ریزی و تنظیم تابلوهای روان آشنا می شوید. پس از تمام دوره و اخذ مدرک لازم می توانید به خوبی در بازار کار مشغول به کار شده و کار ساخت، نصب و تنظیم و برنامه ریزی انواع تابلو روان را با مهارت کافی انجام دهید.

مجموعه فن آموزان آنلاین میزبان علاقه مندان به یادگیری در دوره های آموزش تعمیرات برد آنلاین ، آموزش تعمیرات موبایل آنلاین ، آموزش آنلاین نصب کرکره برقی ، آموزش آنلاین هوشمند سازی ساختمان و … می باشد. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و برگزاری کلاس ها، لطفا با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

شهریه دوره

هزار تومان 300
 • مدت دوره : 1 جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟