آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2

در دوره آموزش برق خودرو آنلاین مواردی مانند: آشنایی با سیستم های برقی خودرو ، آشنایی با مدارهای الکترویکی خودرو ، نحوه سیم کشی برق خودرو ، آشنایی با سیستم برف پاکن خودرو ، آشنایی با فلاشر ، عیب یابی در سیستم برقی و انژکتور، مشکلات مربوط به کیلومتر و نشانگرها و موارد دیگر بطور کامل آموزش داده می شود. فیلم های آموزش دوره در کارگاه مجهز و توسط اساتید با تجربه بر روی خودروهای واقعی ضبط شده تا کارآموز تمام آموزش هایی که برای ورود به بازار کار این شغل لازم است را فرا بگیرد.

تمام مباحثی که در دوره حضوری تدریس می شود بدون کم کاستی در دوره آنلاین نیز آموزش داده می شود. از جمله مزایای شرکت در دوره آموزش آنلاین برق خودرو:

  • آموزش مجازی و آنلاین برق خودرو زمانبندی ندارد و کارآموز طبق زمان خالی خود میتواند فیلم های دوره را ببیند.
  • هزینه دوره آموزش برق خودرو آنلاین نسبت به حضوری کمتر است و از لحاظ اقتصادی باصرفه تر محسوب می شود
  • در دوره آموزش آنلاین برق خودرو مانند دوره حضوری مدرک معتبر آموزشگاه بعد از پایان دوره به کارآموز تعلق می گیرد و مدرک دوره آنلاین با دوره حضوری هیچ تفاوتی ندارد.
  • در صورت عدم یادگیری کارآموز بارها می تواند فیلم های دوره را ببینید و بطور کامل آموزش ها را فرا بگیرد.

آموزش آنلاین تعمیرات ایسیو یکی دیگر از دوره های رشته مکانیک خودرو است که فن آموزان آنلاین اقدام به طرح ریزی و برنامه ریزی آن می کند.

نمونه ویدئو دوره آنلاین برق خودرو درجه 2

مهارت هایی که در دوره آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 به دست می آورید

عیب یابی و آنالیز عملکرد مدارهای الکتریکی مختلف یکی از کارهای مهمی ست که برق کار خودرو باید تسلط کافی روی آن داشته باشد. در دوره آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 این توانایی را کسب می کنید.

در این دوره نحوه باز و بست سیستم استارت خودرو را می آموزید. ساختار آن را به خوبی خواهید شناخت در نتیجه می توانید به راحتی ایرادات آن را تشخیص داده و تعمیر کنید.

از مهم ترین توانایی هایی که در با شرکت در دوره آموزش مجازی برق خودرو درجه 2 کسب می کنید، شناخت ابزار کار و یادگیری کاربرد آن هاست.

یکی از ابزاری که یک برق کار خودرو باید کار با آن را بداند، دستگاه دیاگ است. در برق خودرو درجه 2 می آموزید چگونه یک خودرو را با دستگاه دیاگ عیب یابی کنید.

در آموزش آنلاین برق خودرو (درجه 2) عملکرد سنسور های دمای آب، دما و فشار هوا، سنسور دور موتور، سرعت خودرو، دریچه گاز و … به صورت کامل برای شما تشریح می شود.

یکی از سیستم های مهم در خودرو سیستم روشنایی ست که سلامت سیم کشی روی صحت کارکرد آن نقش اساسی دارد. در این دوره آنلاین یاد میگیرد چطور سیستم روشنایی که شامل چراغ های کوچک و بزرگ، مه شکن، چراغ ترمز، چراغ داخل اتاقک و … را عیب یابی و تعمیر کنید.

در آموزش مجازی برق خودرو درجه 2 این مهارت را کسب میکنید که بخاری و کولر را بشناسید، با اجزای آن آشنا شوید و علت خرابی را تشخیص دهید. 

سر فصل های دوره آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2

آموزش مدارهای الکتریکی
مدارهاس سری
مدارهای موازی
اصول سیم کشی در خودرو
اصول کاری فیوز در خودرو
آموزش اتصال دو سیم در خودرو
آموزش لحیم کاری دو سیم در خودرو
اصول کاری رله و دلیل استفاده از آن در خودرو
نصب رله در حالت کلیدی در چهار حالت
نصب رله در حالت قطع کن در چهار حالت
نصب سویچ مخفی حالت اول
نصب سوچ مخفی با کلید فشاری ( حالت حرفه ایی)
تشریح عملکرد استارت خودرو ( پراید و پژو )
تشریح عملکرد آلترناتور ( دینام ) ( پراید و پژو )
بررسی مدار استارت
بررسی مدار آلترناتور
بررسی مدار بوق و چراغ ترمز
بررسی مدار ساعت دیجیتال
بررسی مدار پخش صوت
بررسی مدار چراغهای علائم
بررسی مدار چراغ داخل اتومبیل
بررسی مدار چراغ صندوق عقب
بررسی مدار قفل مرکزی
بررسی مدار بخاری
بررسی مدار شیشه بالابر برقی
بررسی مدار چراغهای راهنما و فلاشر
بررسی مدار چراغهای جلو
بررسی مدار کولر

بررسی مدار چراغهای خطر و علائم
بررسی مدار آنتن برقی
بررسی مدار گرم کن شیشه عقب و فندک
بررسی مدار برف پاک کن جلو
بررسی مدار برف پاک کن عقب
آموزش نقشه خوانی فرانسوی
آموزش نقشه خوانی ایرانیزه شده
آموزش نقشه خوانی کره ایی و ژاپنی و استاندارد
تشریح سیستم انژکتور و ایسیو
تشریح عملکرد سنسور دمای آب
تشریح عملکرد سنسور دمای هوا
تشریح عملکرد سنسور فشار هوا
تشریح عملکرد سنسور دور موتور
تشریح عملکرد سنسور میل سوپاپ یا میل بادامک
تشریح عملکرد سنسور ناک
تشریح عملکرد سنسور سرعت خودرو
تشریح عملکرد سنسور دریچه گاز
تشریح عملکرد سنسور اکسیژن یا O2
تشریح عملکرد عملگر انژکتور
تشریح عملکرد عملگر کویل دوبل
تشریح عملکرد عملگر استپر موتور یا موتور پله ایی
تشریح عملکرد عملگر گرم کن دریچه گاز
تشریح عملکرد عملگر گرم کن سنسور اکسیژن
تشریح عملکرد عملگر شیر برقی کنیستر
تشریح عملکرد عملگر رله دوبل
آموزش عملی باز و بست آینه برقی
آموزش عملی باز و بست صفحه کیلومتر
آموزش عملی تعویض نور صفحه کیلومتر

نظرات کارآموزان دوره آموزش مجازی برق خودرو درجه 2

دریافت مشاوره رایگان

سوالات متداول آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2

تمام نکات و فوت و فن های کار به صورت تصویری در ویدئوها مشهود هستند. اما در صورتی که درخواست تمرین عملی با استاد را داشته باشید، بله این امکان وجود دارد. شما می توانید به مدت 5 ساعت به صورت رایگان در کارگاه حضور داشته باشید.

بله این دوره که در دو بخش برق خودرو درجه 1 و 2 ارائه می شود، ویژه کار و درآمد طراحی شده است.

دسترسی شما بعد از ثبت نام به پنل کاربری، به صورت دائمی است. به این معنی که در هر ساعت شبانه روز که برایتان مقدور است و تا هر زمان که بخواهید می توانید به تماشای فیلم ها بپردازید.

این دوره شامل 14 ویدئوی یا به عبارتی جلسه حدودا یک ساعته است.

خیر تمام سرفصل ها مشترک هستند.

اطلاعات دوره آنلاین برق خودرو

آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 دوره ای کاملا فنی و کاربردی ست که در قالب ویدئو های آموزشی ضبط شده با کیفیت به مهارت آموزان ازائه می گردد. این دوره شامل اطلاعات فنی مهمی ست که یک برق کار خودرو حتما باید آن ها را بداند و برای موفقیت و پیشرفت، بر آن ها مسلط شود.

از جمله موارد مهمی که در این کلاس آموزشی می آموزید می توان به شناخت و بررسی انواع مدارها در خودرو، کسب توانایی عیب یابی و تعمیر آن ها، شناخت ابزار مهم در کار برق خودرو و یاد گرفتن چگونگی استفاده از هر کدام به صورت صحیح، آموزش ساحتار و ساختمان داخلی خودرو و شناخت سیستم هایی چون سیستم استارت ، سیستم روشنایی، سنسورهای مختلف به کار رفته در خودرو، عملگرهای گوناگون مانند عملگر انژکتور، استپر موتور، دریچه گاز، گرم کن سنسور اکسیژن و …  اشاره نمود.

کارآموزان در چهارده جلسه، فیلم آموزشی برق خودرو درجه 2 را دریافت کرده و می توانند بدون محدودیت زمانی یا مکانی، بسته به شرایط زندگی شخصی و کاری خود، به تماشای آن ها و مهارت آموزی بپردازند. آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 به عنوان پیش نیاز برق خودرو درجه 1 شناخته می شود. به این معنی که در برق خودرو درجه 2 با مفاهیم و مقدمات بسیار مهم و پایه ای آشنا می شوید، و در ادامه، در آموزش آنلاین برق خودرو درجه 1 به صورت تخصصی و حرفه ای، مطالب را تکمیل کرده و آموزش می بینید.

مزیت های دوره آموزش مجازی برق خودرو درجه 2

مطالبی که در ادامه می خوانید، برای تمام دوره های آنلاین فن آموزان صدق می کند. پس به صورت کلی می توان گفت دوره های آنلاین دارای مزایایی ست که بر اساس آن ها می توانید با خاطری آُسوده در کلاس مد نظر خود شرکت کرده و به آموزش و هنرآموزی ادامه دهید.

شما می توانید از منزل خودتان در دوره آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 و همچنین سایر دوره های مجازی، شرکت کنید. دقیقا به همین علت که نیاز به حضور در مکان مشخصی مانند آموزشگاه نخواهید داشت، در زمان و هزینه های رفت و آمد صرفه جویی کرده اید. علاوه بر این، در آب و هوای گرم و سرد، در زمان شیوع بیماری هایی واگیردار مانند کرونا، شرایط امن و ناامن محیط جامعه و … شخص خودتان یا فرزندتان، در کمال آرامش از گزند اتفاقات پیش بینی نشده در امان خواهید بود.

برای ثبت نام در دوره های آنلاین فن آموزان، هزینه های کمتری بابت شهریه پرداخت خواهید کرد. در حالی که سرفصل ها و کیفیت تدریس همان چیزی ست که کارآموزان دوره های حضوری دریافت می کنند.

برای یادگیری بهتر و عمیق تر، می توانید فیلم دوره برق خودرو درجه 2 را چندین بار نگاه کنید تا تسلط لازم را کسب کرده باشید.

افراد کارمند یا محصلین و بازنشسته ها، یا افرادی که برای گرفتن ارتقاء شغلی نیاز به آپدیت مهارت های خود یا مدرک و گواهینامه دوره دارند، می توانند در ایام تعطیل یا اوقات فراغت خود، فیلم آموزشی برق خودرو درجه 2 را مشاهده کرده و به هدف خود برسند.

فرصت های شغلی برق خودرو

افراد بعد از گذراندن دوره آموزش آنلاین برق خودرو می توانند در نمایندگی ها و خدمات شرکت های خودرو سازی مختلف به عنوان برق کار استخدام شوند. همچنین اگر سرمایه لازم برای اجازه محلی به عنوان تعمیرگاه یا محل کار در اختیار داشته باشند، می توانند به صورت مستقل حرفه خود را استارت بزنند.

بازار کار برق خودرو

یک برق کار خودرو می تواند در ماه درآمد خوبی داشته باشد. این فقط یک ادعا نیست بلکه در ادامه با توضیحاتی که خواهید خواند، متوجه می شوید این ادعا نیست بلکه حقیقت است. اگر به اطراف خود نگاه کنید صدها خودرو در حرکت و یا پارک شده می بینید. زندگی های پرمشغله امروز، نیاز به ابزار و دستگاه هایی دارد که در وقت انسان ها صرفه جویی کند. یکی از این دستگاه ها، خودروهای سواری شخصی هستند.

همچنین عده زیادی از طریق ماشین ها درآمد زایی می کنند؛ مانند راننده هایی که در خط های تاکسیرانی، یا تاکسی های اینترنتی مشغول کار هستند. بنابراین کاملا واضح است که بازار کار تعمیرات خودرو در همه ابعاد، بسیار پررونق است. چرا که به همان میزان که یک دستگاه خودرو یه صاحبش سرویس می دهد، مالکین نیز باید به صورت مرتب ماشین ها را برای سرویس و رسیدگی، پیش متخصصین ببرند.

پس اگر شما به عنوان برق کار، تعمیرکار، مکانیکی، فروشند قطعات خودرو و یا هر پوزیشن کاری دیگری در این وادی مشغول به کار هستید یا می خواهید به تازگی کار خود را شروع کنید، می خواهید پول بیشتری دربیاورید، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. شاید خیلی از شما خوانندگان عزیز این نکات را بدانید، اما برای آن دسته از افرادی که در ابتدای راه هستند و بی تجربه، باید گفت:

داشتن تخصص و مهارت رمز اول موفقیت است. هیچ کس حاضر نیست ماشین خود را به دست کسی بسپارد که تخصص ندارد. به روز نگه داشتن این مهارت ها در اولویت بعدی قرار دارد. مطلع بودن از آخرین تکنولوژی های برق خودرو به کار رفته در مدل های مختلف خودروهای داخلی و خارجی وجه خوبی به شما در شغل تان خواهد داد.

شرکت در دوره های آموزشی مرتبط با این شغل می تواند کمک بزرگی به شما در این زمینه کند. آموزش آنلاین برق خودرو درجه 2 با اطلاعات به روزی که به کارآموزان می دهد، با هدف افزایش و آپدیت توانایی های شما همچنین آموزش آخرین تکنولوژی ها و روش های مرسوم در حرفه برق خودرو، ارائه شده است.

مشتری مدار بودن، داشتن سرعت عمل، توانایی عیب یابی خودرو و دادن بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد تعمیر، استفاده از قطعات با کیفیت در تعویض یا تعمیر، برخورد خوب با مشتریان و … نمونه ای از فاکتورهای موثر در موفقیت افراد است.

آموزشگاه فن آموزان آنلاین علاوه بر دوره های مکانیک و برق خودرو، کلاس های آموزشی ویژه بازار کار رشته برق و تعمیرات نیز برگزار می کند. برخی از مهم ترین دوره ها عبارتند از: آموزش تعمیرات برد آنلاین ، آموزش تعمیرات موبایل آنلاین  ، آموزش آنلاین برق ساختمان ،  آموزش نصب کرکره برقی آنلاین و آموزش آنلاین نصب دزدگیر اماکن .

شهریه دوره

هزار تومان 1/750
  • مدت دوره : 14 جلسه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
👋 سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟